Neticaret'in üreticisi Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. Visa Avrupa ‘ya kayıtlı tescilli temsilcidir.
Kasım Ayında En Çok Takip Edilen E-ticaret Makaleleri Kasım Ayında En Çok Takip Edilen E-ticaret Makaleleri

2013 yılının bitmesine sadece 1 ay kaldı. 2012 yılında olduğu gibi e-ticaret sektörü bu yılı da büyük bir alışveriş hacmi ile kapatmak üzere. Geçen seneye göre gelişen teknoloji online alışveriş sitelerinden yapılan ürün alımlarının sayısını oldukça arttırmış durumda. Bu makalemizde Kasım ayında yazılmış olan ve en çok ilgi gören e-ticaret ile ilgili makaleleri sizlerle paylaşmak istiyoruz.

online alışveriş sitesi

İnternet Üzerinden Online Alışveriş Sitesi Açmak

İşletmeler artık internet ile buluşmak istiyor. Özellikle kış mevsiminin yaklaşması ve insanların teknolojik cihazları kullanarak internette alışveriş yapmaya başlaması bu sektöre yönelimin artmasına sebep oluyor. 29 kasımda yazılmış olan bu makalemiz oldukça ilgi görmüş durumda. Firmalar mağazalarını internete taşıyarak büyüme hacimlerini arttırmak istiyorlar. İnternet Üzerinden Online Alışveriş Sitesi Açmak başlıklı yazımızda, bir e-ticaret sitesinin nasıl açılabileceği hakkında detaylı bildirimler yapılıyor.

cep telefonu aksesuarları

İnternette Online Cep Telefonu Satış Sitesi Nasıl Açılır

Cep telefonlarına gösterilen ilgi her geçen gün artmaktadır. Tüketiciler yeni çıkan cep telefonu modellerini ve aksesuarlarını internette araştırmakta ve kendilerine cazip gelen sitelerden alışveriş yapmaktadırlar. Geçen seneye göre internetten alınan cep telefonu sayısı %100 artmış durumda. Bu sebeple bu sektöre yönelimlerde hızlanmış durumda. İnternette Online Cep Telefonu Satış Sitesi Nasıl Açılır başlıklı makalemizde cep telefonu satışı yapan bilişim firmalarına özel paketlerden ve nasıl bir site açabileceklerinden bahsedilmiştir.

kozmetik ürünleri

Online Kozmetik Ürünleri Satabileceğiniz İnternet Sitesi Nasıl Yapabilirsiniz

Kadınların vaz geçilmezi kozmetiklerdir. Her kadın mutlaka bir kozmetik ürünü kullanır. Ancak kozmetik ürünleri alabilmek için dışarıya çıkmak yerine online alışveriş sitelerini tercih eden bayan sayısı oldukça fazladır. Bunun ilk sebebi az maliyet ile oluşturulan bu sitelerde kampanya ve indirimlerin yapılabilmesi, ikinci sebebi ise çalışan ya da evde çocukları ile ilgilenmek zorunda olduğu için kozmetik alışverişine vakit ayıramayan kadın sayısının çok olmasıdır. Online Kozmetik Ürünleri Satabileceğiniz İnternet Sitesi Nasıl Yapabilirsiniz adlı makale de girişimciler ve işletmeciler için özel bir anlatım yapılmıştır.

bayan ve tablet

Tek Ürün Eticaret Yazılımı Fırsat Sitelerine Uygulanırsa

İnternette tek ürün eticaret sitesi açarak sadece bir tek ürünün satışının yapılması yeni trendler arasındadır. İşletmeler ya da girişimciler belirledikleri tek bir ürüne yoğunlaşırlar. Sadece o ürün için arama motoru optimizasyonu, sosyal medya, Google adwords, forum ve blog çalışmaları yaparlar. Adı duyulan ürün bir çok kişi tarafından tercih edilmeye ve satılmaya başlanır. Ancak tek ürün eticaret sitelerinin bazı indirim, kampanya, fırsat ve online davet et puan kazan gibi özelliklere sahip olması daha fazla ilgi çekmesini sağlamaktadır. Tek Ürün Eticaret Yazılımı Fırsat Sitelerine Uygulanırsa başlıklı makalemizde bu yazılımlar hakkında detaylı bilgilere yer verilmiştir.

paynet sitesi

Kredi Kartı İle Online Ödeme Almak İçin Paynet Sistemi

Paynet sistemi 7 adet sanal posunu bilişim firmalarının kullanıma açan bir sistemdir. Arena Bilgisayar tarafından geliştirilen bu sistem sayesinde Arena bayisi ve Paynet üyesi olan bilişim firmaları internette satış yaparken kredi kartı ile ödeme alabilmektedirler. Bu işlemi gerçekleştirebilmeleri için ise şirketleri adına Arena Bilgisayar’a başvuru yapmaları gerekmektedir. Paynet Türkiye’de en çok kullanılan online ödeme sistemlerinden bir tanesidir. Kredi Kartı İle Online Ödeme Almak İçin Paynet Sistemi konu başlıklı makalemizde bu sistemi kullanabilmek için neler gereklidir ve nasıl bir e-ticaret sitesi açılabileceğine dair detaylı anlatımlarda bulunulmuştur.

Paylaş

Facebookta Paylaş Tweetle