Neticaret'in üreticisi Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. Visa Avrupa ‘ya kayıtlı tescilli temsilcidir.
M-ticaret | Mobil Ticaret Sistemleri M-ticaret | Mobil Ticaret Sistemleri

mobil ticaret sistemleri

Teknoloji her geçen süre hızlı bir şekilde gelişmeye devam ediyor. Gelişime paralel bir şekilde takip etmek zorunda olan online alışveriş siteleri ise müşteri isteklerini en doğru şekilde karşılamak zorunluluğunda kalıyor. İnsanlar artık cep telefonları üzerinden alışveriş yapıyor. Bu sebeple mobil ticaret günümüzde ve gelecekte en çok önem verilmesi gereken modüllerden bir tanesi olmaya başladı.

M-ticaret | Mobil Ticaret

M-ticaret yani mobil ticaret sistemleri müşterilerin diledikleri yerde cep telefonları üzerinden alışveriş sitelerine giriş yaparak ürün satın almalarını sağlayan e-ticaret modülüdür. Akıllı telefonları hızlı bir şekilde sayısının artması ve insanların mobile göstermiş olduğu ilgi sebebi ile cep telefonları üzerinden yapılan satışların sayısı gün ve gün artmaktadır.

Mobil Ticaret Sistemleri

Eçözüm geliştirmiş olduğu e ticaret paketlerinde sunmuş olduğu mobil uyumlu ekran görüntüsü ile sitenize giriş yapan kullanıcıların cep telefonları aracılığı ile de ürün satın almalarını sağlamaktadır. Sadece mobil değil aynı zamanda tablet bilgisayarlara da uygulanan bu özellik sayesinde e-ticaret sitelerinizde yapacağınız satışlarda büyük ayrıcalıklara sahip olabilmektesinizdir.

Mobil Alışveriş Nasıl Yapılmaktadır

Akıllı cep telefonu ve tablet bilgisayar sahibi olanlar Neticaret paketlerini kullanan alışveriş sitelerinden online alışveriş yapabilmektedirler. Mobil ve tablet bilgisayar uyumluluğu sayesinde internete bağlanabilen bütün cihazlar üzerinden online ürün satışı yapılabilmektedir.

Neticaret Paketlerinin Özellikleri

1 - Neticaret paketlerini kullananlar internetten online satış yapmak için gerekli olan ne kadar özellik var ise hepsine anında sahip olabilmektedirler. Hiçbir internet bilgisi sahibi olmayanlar dahi alacakları çok kısa süreli bir ücretsiz eğitimin ardından internetten satış yapmaya başlayabilmektedirler. E-ticaret siteleri bütün uluslar arası güvenlik önlemlerine sahiptir.

2 - Xml ürün entegrasyonu yapılabilmekte ve aynı zamanda muhasebe programları ile tam entegre bir şekilde çalışılabilmektedir. Yapılan anlaşmalar sayesinde UPS kargo ile indirimli kargolar tek bir fiyata gönderilebilmekte Garanti ve Akbank sanal poslarında ücretsiz ve %50 indirimli kullanımlar sağlanabilmektedir.

3 - Siteye giriş yapan kullanıcılar Facebook ile bağlan butonunu kullanarak hiçbir uğraşta bulunmadan siteye üye olabilmekte ve aynı zamanda Facebook Store özelliği sayesinde işletme sahibi bütün ürünlerini bu sosyal paylaşım sitesinde de tanıtabilmektedir.

E-ticaret paketlerinin diğer bütün özelliklerini inceleyebilmek için http://www.neticaret.com.tr/e-ticaret-paketleri.

Paylaş

Facebookta Paylaş Tweetle