Neticaret'in üreticisi Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. Visa Avrupa ‘ya kayıtlı tescilli temsilcidir.
Neticaret E ticaret Yönetim Sistemi Neticaret E ticaret Yönetim Sistemi

E ticaret yönetici sistemi, elektronik ticaret yani online alışveriş sitelerinizde bulunan bütün parametreleri yönete bilmenizi sağlayan panellere verilen isimdir. Bu sistemler aracılığı ile e-ticaret sitesinde istenilen değişiklikler yapılabilmektedir. Neticaret profesyonel yazılım ve tasarım ekibi ile e-ticaret siteleri için kullanımı kolay ve anlaşılır bir e ticaret yönetici sistemi geliştirmiştir.

E ticaret yönetici sistemi temel olarak 8 kategoriye ayrılmaktadır. Bu kategoriler; anasayfa, ürünler, kampanyalar, müşteriler, siparişler, site yönetimi, tasarım ve ayarlar kısmıdır. Oldukça rahat kullanıma sahip yönetici paneli sayesinde sitelerinizde gerçekleşecek olan her şey kontrol altına alınabilmektedir. Şimdi teker teker bu kategorileri inceleyelim.

eticaret yönetimi

Anasayfa

Anasayfa’da e-ticaret sitelerinin en çok gereksinimi olan menüler bulunmaktadır. Son bir haftanın satı ş tutarları, son bir haftada meydana gelen ödemelerin çeşitlerini görebilirsiniz. Özel sipariş takip alanı sayesinde yeni siparişleri, bekleyen siparişleri, hazırlanan siparişleri ve hazır olan siparişleri kategorize etme şansınız bulunmaktadır. Sitenize üye olan kullanıcılar, destek talepleri, yapılan yorumlar, bayi takibi ve insan kaynakları yönetimi yine bu sayfadan gerçekleştirilebilmektedir.

En son sipariş edilen ürünlerin neler olduğu, en çok sipariş edilen ürünler, en son üye olan kullanıcıları ve en çok sipariş veren üyeleri takip etme şansınız bulunmaktadır. Aynı zamanda üye sayısı, adedi takibi ile birlikte ziyaretçi istatistikleri de takip edilebilmektedir. Sitenizi kaç kişinin ziyaret ettiği, sitede aktif olan kullanıcı sayısı, yapılan son 5 yorum kontrolü yine yönetici paneliniz aracılığı ile gerçekleştirilebilir. Aynı zamanda yönetici panelinizin tasarım renklerini bu sayfa üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Ürünler

Ürünler sayfası belki de en çok kullanacağınız alandır. Çünkü sitenize ürün ekleyebilmek, marka ve kategori oluşturabilmek, xml ürün entegrasyonu takibi yapabilmek, vitrin ürünlerini belirleyebilmek ve ürünler ile ilgili bütün değişiklikleri gerçekleştirebilmek için bu sayfa kullanılmaktadır.

Kampanyalar

Tüketicilerin en çok dikkatini çeken kampanyalı ürünlerin belirlenebileceği kategoridir. Dilerseniz marka bazlı, dilerseniz de ürün bazlı kampanyalar oluşturabilirsiniz. Kampanyalarınızın başlangıç ve bitiş tarihlerini manuel olarak belirleyebilirsiniz. Kampanya sürelerini saat, dakika, gün, hafta ve ay bazlı yapabilme şansınız bulunmaktadır.

Müşteriler

Müşteriler kategorisi ile sitenizde bulunan müşterilerinizi online olarak takip edebilirsiniz. Müşteri sipariş analizlerini çıkartabilir, ve önemli konulardan bir tanesi olan toplu mail gönderimi yapabilirsiniz. Bayilik başvurularınızı, müşteri destek ve ziyaretçi takibini yine bu sayfa üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Siparişler

Siparişler sayfasını kullanarak sipariş yönetimi yapabilir, sipariş raporları ve istatistiklerini gösterebilir, grafiksel raporları çıkartabilir ve aynı zamanda sipariş ile ilgili ihtiyacınız olan bütün özellik ve ayarlamaları yönetebilirsiniz.

Siye yönetimi, tasarım ve ayarlar kategorileri hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek ve sistemi bütün özellikleri ile incelemek isterseniz ücretsiz bir şekilde demo talebinde bulunabilirsiniz. Demo talebiniz aracılığı ile e ticaret yönetim sistemini daha yakından tanıyacak ve hangi ayrıcalıklara sahip olduğunu online test etme şansını yakalayacaksınız. Ücretsiz demo talebi için sağ üst kısımda bulunan “Ücretsiz Demo Talebi” butonunu kullanabilirsiniz.

Paylaş

Facebookta Paylaş Tweetle