Neticaret'in üreticisi Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. Visa Avrupa ‘ya kayıtlı tescilli temsilcidir.
Ücretsiz E-ticaret Yazılımı Testi Ücretsiz E-ticaret Yazılımı Testi

paynet e-ticaretE-ticaret sektöründe 13 yılın vermiş olduğu tecrübe ile binlerce e-ticaret sitesi geliştiren Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. e-ticaret sitesi açmak isteyen işletme ve girişimciler için özel bütünleşik çözümler sunmaktadır. İnternette ticaret yapılabilmesi için sahip olunması gereken bütün özellik, entegrasyon ve ayrıcalıkların tek bir pakette toplandığı Neticaret e-ticaret sistemleri ile internette profesyonelce online satış yapabilirsiniz.

Ücretsiz Deneyin

Neticaret e-ticaret paketlerinin sahip olduğu ayrıcalıkları daha yakından inceleyebilmek için, e-ticaret uzmanları aracılığı ile bu ileri teknoloji güvenlik önlemleri ile donatılmış olan yazılımı ücretsiz olarak test edebilirsiniz. Üstün kaynak kapasiteleri ile birlikte herhangi bir hata ile karşılaşmadan kendi sanal mağazanız üzerinden online ticaret yapabilirsiniz.

Neticaret E-ticaret Paketlerinin Özellikleri

Sadece 1 iş günü içerisinde herhangi ekstra bir işlem yapamadan yazılım, alan adı, donanım, tasarım, teknik destek ve entegrasyon işlemlerinin tamamına sahip olursunuz. AR-GE çalışmalarının İstanbul Teknik Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi’nde yapıldığı, Satış, pazarlama, destek ve tasarım birimlerinin İstanbul Şişli’de olduğu Neticaret e-ticaret paketleri ile geliştirilen online satış siteleri toplamda 68 sunucundan oluşan donanım parkuru üzerinde çalışmaktadır.

Kaynak Kapasiteleri

Kullanılacak olan pakete göre 300 GB’dan 1.8 TB’a kadar trafik hakkında sahip olabilir ve istediğiniz gibi bu sayıları arttırabilirsiniz. 5GB ile 50GB arasında sahip olacağınız web alanı sayesinde e-ticaret sitenize istediğiniz kadar ürünü ekleyebilirsiniz. 1GB’dan 6GB’a kadar SQL kaynak kapasitesi ile verileriniz sorunsuz bir şekilde saklanabilmektedir.

Sunucu Özellikleri

Neticaret e-ticaret paketleri ile yapılan sanal mağazaların sunucuları özel olarak güvenlik önlemleri ile donatılmışlardır. Firewall güvenlik duvarı ile sitenize gelecek olan saldırılar önlenmekte, ips ve ids sistemleri ile birlikte karşılaşılabilecek olan tehditler tespit edilerek ortadan kaldırılmaktadır. Firewall sistemleri sayesinde ise sitenize girmiş olduğunuz bütün veriler yedeklenerek veri kayıplarının önüne geçilmektedir. Yapacağınız herhangi bir hatada yedeklenen veriler anında sitenize entegre edilmektedir.

Entegrasyonlar

Neticaret e-ticaret paketleri ile açacağınız online satış sitenize Türkiye’de bulunan bütün bankaların sanal posları sorunsuz bir şekilde entegre edilebilmektedir. Aynı zamanda muhasebe departmanınıza özel olarak kullanmakta olduğunuz programları ERP entegrasyonu gerçekleştirilebilmektedir. Bu sayede stok, cari hesap ve faturalandırma işlemleri hiçbir sorun ile karşı karşıya kalınmamaktadır. Facebook store ve diğer sosyal paylaşım sitelerinin entegrasyonu sayesinde bugünün ve geleceğin en büyük pazarlama sektörlerinden birisi olan sosyal medya entegrasyonları e-ticaret sitelerinde mevcuttur.

Geliştirilebilir tasarım

Neticaret e-ticaret sistemlerini kullananlar yüzlerce tasarımı ücretsiz olarak kullanabilecekleri gibi kendi ideallerinde bulunan tasarımları sitelerine entegre edebilmektedirler. İstenirse Negrafik ekibi ile birlikte sahip olunmak istenen tasarım yapılacak olan toplantılar ve görüşmeler ile birlikte siteye entegre edilebilmektedir.

Fırsat sistemleri

E-ticaret sitelerinizde çoklu fiyat, promosyon modülü, indirim çeki ya da kuponu ve fırsat sistemleri ile birlikte ilgi çekici kampanyalar oluşturabilirsiniz. Davet et puan ve TL kazan ve geri sayım sayaçları sayesinde ön plana çıkarmak istediğiniz ürünün stoğunu daha hızlı bir şekilde bitirebilirsiniz.

Destek ve Eğitim

Neticaret e-ticaret paketlerine sahip olan işletme ve girişimciler özel olarak kısa bir eğitimden geçirilmektedirler. Bu sayede kendi sitelerini profesyonel kullanabilmektedirler. Yönetim panelleri hakkında özel olarak kurslar verilmekte ve e-ticaret site sahipleri kendi siteleri üzerinden istedikleri değişiklikleri yapabilmektedirler. E-destek hizmetlerinden faydalanabildikleri gibi istedikleri zaman telefon üzerinden canlı destek ve teknik destek alabilmektedirler.

E-ticaret yazılımı ücretsiz test edin

Diğer bütün özellikleri online ve ücretsiz olarak test edebilmek ve nasıl bir yönetim paneli ile e-ticaret sitesine sahip olunacağını özel olarak test edebilmek için aşağıda bulunan ücretsiz demo talebi butonuna tıklayarak sizlerden istenen kısa bilgileri doldurabilirsiniz.

demo

Paylaş

Facebookta Paylaş Tweetle