Neticaret'in üreticisi Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. Visa Avrupa ‘ya kayıtlı tescilli temsilcidir.
E-ticaret yazılımı en iyisi olduğu nasıl anlaşılır E-ticaret yazılımı en iyisi olduğu nasıl anlaşılır

e-ticaret yazılımlarıBir e-ticaret yazılımının en iyi e-ticaret yazılımı olup olmadığını satın alınacak olan eticaret paketinin sizlere sunmuş olduğu ayrıcalıklardan anlayabilirsiniz. E-ticaret sitesi açmak ve işletmeniz için gerçekleştireceğiniz bu eylemde profesyonel bir site sahibi olmak istiyorsanız kesinlikle e-ticaret yazılımlarının özelliklerini incelemeniz gerekmektedir.

İnternette sorun yaşamadan satış yapabilmeniz için güvenli bir alt yapıya sahip olmanız gerekir. Bütün ödeme sistemlerinin sitenize sorunsuz bir şekilde entegre edilmesi önemlidir. Tasarımınız ayrıcalıklı olmalıdır. Kullanacağınız e-ticaret yazılımının güvenlik açıkları olmamalıdır. Ürün entegrasyonları istenildiği gibi yapılabilmelidir. Paketi aldığınız firmadan her an online destek alabilmelisinizdir. Kesinlikle tasarımınız geliştirebilir alt yapı ile kurulmuş olmalıdır. En iyi e-ticaret yazılımı bunlar ve daha fazla özelliği bütünleşik çözümlere üreterek sizlere sunabilmelidir.

En iyi e-ticaret yazılımında olması gerekenler

B2B ve B2C e-ticaret, çoklu fiyat uygulaması, mobil ödeme, hızlı alışveriş, gelişmiş ürün arama, ücretsiz hosting – alan adı – tasarım – yazılım, SSL şifreleme sistemi, toplu mail gönderim özelliği, facebook store, indirim çeki kuponu, fırsat sistemi, SEM ve SEO eğitimi, blog sayfası, Firewall güvenlik duvarı, IPS/IDS güvenlik sistemi, site yöneticisi tanımlama, bayiye özel giriş alanı, online menü – haber – banner – anket yönetimi, sipariş takibi, müşteri yönetimi, ziyaretçi defteri, cari hesap takibi, TC kimlik no doğrulama, TCMB kur güncelleme, online ürün yönetimi, ürün filtre arama, nitelikli ürün arama, sınırsız kategori sayısı, ürün yorumları, minimum sipariş miktarı, sipariş listesi export, dinamik satış sözleşmesi, opsiyonlu ürün tanımlama, toplu ürün güncelleme.

Excel ürün güncelleme, xml ürün yükleme, kurumlara özel fiyatlandırma, limite bağlı fatura indirimi, hediye / puan modülü, puanlı alışveriş, sanal pos sayısı, ödeme tipi sayısı, kredi kartı artı taksit için limit, kapıda ödeme özelliği, online kargo takibi, otomatik kargo ücretlendirmesi, desi bazında kargo ücretlendirmesi, saat bazında kargo teslim takibi, reklam ziyaretçi takip sistemi, insan kaynakları modülü, bayilik modülü, RSS yayınlama, online tahsilat sistemi, nedağıtım tedarikçi entegrasyonu, ERP – Cari hesap entegrasyonu. Bütün bu özelliklerin yanında en iyi eticaret yazılımında olması gereken özelliklere http://neticaret.com.tr/e-ticaret-paketleri sayfasından bakabilirsiniz.

E-ticaret yazılımının en iyisi olduğu nasıl anlaşılır

Bir e-ticaret yazılımının en iyisi olup olmadığını anlayabilmek için yukarıdaki özelliklerin sizin ihtiyaçlarınızı karşılayıp karşılayamadığını kontrol etmeniz gerekmektedir. Eğer elektronik ticaret yapacak iseniz intrenette ticaret yapabilmeniz için gerekli olan bütün prosedürlerle beraber e-ticaret yazılımlarınızın da bütün özelliklere sahip olması gerekmektedir. Neticaret e-ticaret paketlerini kullandığınız taktirde Türkiye’Nin en çok tercih edilen elektronik ticaret yazılımlarına sahip olabilmektesinizdir. Güvenlikli e-ticaret altyapısına sahip olan sitenizi gönül rahatlığı ile kullanabilir ve internette anında satış yapmaya başlayabilirsiniz.

E-ticaret sitesi açmanız için neler gereklidir

İnternette online ticaret sitesi açabilmeniz için şirket olmanız yeterlidir. Yani ürün satışı yapabileceğiniz ve satışlarınızı vergilendirebileceğiniz bir şirket sahibi olmanız gerekmektedir. Dilerseniz bu şirket üzerinden kendi ürünlerinizi dilerseniz de tedarikçi firmalardan sağlamış olduğunuz ürünlerin satışlarını gerçekleştirebilirsiniz. Bununla birlikte kullanmak istediğiniz online ödeme sistemlerine göre bazı başvurularda bulunmanız gerekmektedir. "E-ticaret Sitesi Açmak İçin Gerekenler" konu başlıklı makalemizi okuyarak bu konu hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Neticaret e-ticaret paketlerini ücretsiz olarak test edebilmeniz için demo talebinde bulunmanız yeterlidir. 

Paylaş

Facebookta Paylaş Tweetle