Neticaret'in üreticisi Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. Visa Avrupa ‘ya kayıtlı tescilli temsilcidir.
E-Ticaret Ürünleri E-ticaret Ürünleri

E-ticaret Ürünleri ile Sanal Mağaza Sahibi Olun


Elektronik ticaret internet tabanlı bir yazılım sayesinde yapılan web sitesinden ürünlerinizi pazarlamanızı sağlayan bir sistemdir. Bir diğer adı ise e-ticaret’dir. E-ticaret ile size ait olan ürünleri sanal mağazanızı açarak internet üzerinden online bir şekilde satabilirsiniz. E-ticaret ürünleri ile sahip olacağınız sitenin online bir şekilde ürün yönetimini yapabilirsiniz. Sınırsız kategori ve ürün ekleyerek arama motorları entegrasyonu sayesinde daha çok müşteriye ulaşabilirsiniz. E-ticaret ürünleri sayesinde açılan e-ticaret siteleri sayesinde sadece yaşadığınız bölgedeki müşterilerden değil tüm Dünya’dan siparişler alabilirsiniz.

 

eticaret ürünleri

E-ticaret sitelerinin mantığı ise üçe ayrılır.

 

1.)E-ticaret yapmak isteyen kişi öncelikle internet üzerinden ürünlerini pazarlayacağı siteye reklam verir. Ya da organik bir şekilde arama motorlarından kullanıcı sağlar.

 

2.)Ürün satın almak isteyen tüketici reklamlardan ya da arama motorları sayesinde siteye giriş yapar. Kendisine uygun olan ürünü beğenir. Ardından ödemesini kredi kartı ya da havale yaparak tamamlar ve üreticiye siparişini vermiş olur.

 

3.)Ürün sahibi siparişi alır ve ürünü kargo, kurye ya da kendine bağlı çalışanlarını göndererek tüketiciye teslim eder.

 

 

RAHATLIK VE KULLANIM KOLAYLIĞI

 

Sistem bu kadar basittir. Reklam verilir, tüketiciye ulaşılır, sipariş ve ödeme alınır, teslimat yapılır. Bu durumdan tüketici de üretici de mutlu olmaktadır. Çünkü tüketicinin ürün alacağı yere gitmesine gerek kalmaz. Tüketici ise e-ticaret sistemleri sayesinde daha fazla tüketiciye ulaşır ve cirolarını kısa bir süre içerisinde katlar. Sanal mağaza ile e-ticaret sitesi hemen hemen aynı kavramlardır. Sizin ürünlerinizi elden sattığınız yer reel mağazanızdır. E-ticaret paketleri sayesinde reel mağazanızın tanıtımını ve ürün satışını internet üzerinden de yapabilirsiniz.

 

 

KENDİNİZE ÖZEL E-TİCARET SİTESİNE NASIL SAHİP OLURSUNUZ

 

Eticaret ürünleri sayesinde bir web sitesine sahip olursunuz. Bu siteye aldığınız eğitimler (ücretsizdir) sonra ürün eklemeye başlarsınız. Size ait bir yönetim paneli mevcuttur. Ana başlıklar halinde yönetim panelinizde neler yapabilirsiniz açıklayalım. Hazır olarak yapılmış olan tasarımlardan bir tanesini seçebilirsiniz. Site yönetimi tamamen sizin elinizdedir. Siparişleri takip edebilirsiniz. Müşteriler hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Kampanyalarınızı yönetebilir ürün ekleme ve çıkartmaları yapabilirsiniz. Yeni siparişlerinizi görebilir, kendinize bayiler tanımlayabilir, yeni üyelikler açabilir ve destek talebinde bulunacaklara online destekte bulunabilirsiniz. Sitenize giren kullanıcıları görebilir online sayısını öğrenebilirsiniz.E-ticaret ürünleri ile sahip olacağınız e-ticaret sitesi üzerinden dilediğiniz bir şekilde ürün satışı yapabilirsiniz. Tüm yönetim size ait olduğu için dilerseniz bütün bilgilerden sadece siz haberdar olabilirsiniz.

 

SANAL MAĞAZANIZ ÜZERİNDEN GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

 

E-ticaret ürünlerini kullanarak mağazanızı internet ortamında da tanıtabileceğiniz ve aynı zamanda reklamını yaparak ürün satışı gerçekleştirebileceğiniz online sanal mağazanıza sahip olabilirsiniz. Bu sanal mağaza üzerinden güvenlikli bir siparişlerinizi alarak, online kargo takibi eşliğinde müşterilerinize teslimatınızı yapabilirsiniz.

 

sanal mağaza

 

E-TİCARET ÜRÜNLERİNİN ÖZELLİKLERİ

 

E-ticaret ürünleri hazırlanmadan önce yazılımsal ve sunucu bazlı tüm güvenlik önlemleri üst seviyede alınmıştır. Kullanılan uluslar arası güvenlik önlemlerinin yanı sıra saldırı, tehdit ya da doğal kaynaklı kapanmalara karşı özel sistemlerin entegrasyonu e-ticaret sitelerine sağlanmıştır. Online destek hattı sayesinde anlık olarak müşterilere özel destekler verilebilinmektedir. Kullanılmak istenen her türlü ödeme sisteminin sisteme entegrasyonu dakikalar içerisinde yapılmaktadır. Özel yönetim paneli sayesinde bir e-ticaret sitesinde olmasını beklediğiniz bütün özellikler çözüm odaklı sisteme entegre edilmiştir.

 

ÖZEL TASARIMLI E-TİCARET ÜRÜNLERİ

 

Neticaret e-ticaret ürünleri müşteri isteklerine özel olarak hazırlanmış olan 500 üzeri temadan oluşmaktadır. Sektörüne özel tasarımınızı bu temalar arasından seçebilir ya da geliştirilebilir özel tasarım teknolojisi sayesinde dilediğiniz tasarımın entegrasyonu sisteme sağlayabilirsiniz.

 

E-TİCARET ÜRÜNLERİNDE NETİCARET GARANTİSİ

 

Neticaret ürünlerini kullandığınız taktirde, eticaret paketlerini satın aldığınız süre zarfında Eçözüm tarafından siteniz garanti altına alınmaktadır. Neticaret siteniz ile ilgili yaşamış olduğunuz ya da yaşayacağınız her türlü soruna çözüm üreterek sitenizin sürekli bir şekilde çalışmasını sağlamak için çalışmaktadır.