Neticaret'in üreticisi Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. Visa Avrupa ‘ya kayıtlı tescilli temsilcidir.
E-ticaret Ücretsiz Google Adwords Reklam Kuponu E-ticaret Ücretsiz Google Adwords Reklam Kuponu

google adwordsGoogle Türkiye ve dünyada en çok tercih edilen arama motorlarından bir tanesi. Bu sektörde ilklerden olmanın yanı sıra vermiş oldukları hizmetler sayesinde, Türkiye’de hemen hemen %90’lık bir kesim Google’u kullanmakta. İnsanlar bilgi sahibi olabilmek için google.com.tr adresine giriş yaparak aramalar yapmaktalar.

Sadece bilgi sahibi olabilmek için değil aynı zamanda bir ürün satın alınacağı zamanda google tercih edilmekte. Örnek olarak cep telefonu almak isteyen bir kişinin ilk yaptığı şeylerden biri Google’a “ABC marka cep telefonun fiyatı ne kadar” yazmak. Arama yapıldıktan sonra ise sonuçlarda çıkan en önemli siteler ilk 5 sırada olanlar. Genel olarak yapılan alışverişler bu ilk 5 sıradaki sitelerden bir tanesinden yapılmakta. Bu sıralamalara arama motoru optimizasyon çalışması yapılarak gelinebilmekte. Ancak bu çalışmalar kimi zamanlarda 6 ay kimi zamanlarda 1 senelik bir çalışma gerektirebilmektedir.

Google Adwords Reklamları

Google arama motoru optimizasyon çalışması yapmayanlar ya da yapamayanlar için bir reklam ağı geliştirmiş durumda. Bu reklam ağı sayesinde kullanıcılar ilk üç sırada ya da Google’un özel olarak ayırmış olduğu sağ alanda yer alabilmekteler. Arama motoru reklamcılığı bir diğer adı ile Google Adwords reklamları olarak bilinen bu alanlar için ücretler alınmaktadır. Tıklama başı maliyeti olan bu gösterimler için Google Adwords kaydı yapılması ve belirli bir bütçe ayrılması gerekir. Bu konu hakkında daha detaylı bilgi için "E-ticarette Google Adwords Reklamları" konu başlıklı makalemize göz atabilirsiniz.

E-ticaret Sitelerine Ücretsiz Google Reklam Kuponu

Türkiye’de profesyonel e-ticaret paketleri geliştiren ve müşterilerine sağlamış olduğu imkanlar ile birlikte kalitesini kanıtlamış olan Neticaret bir çok avantajlar ile birlikte sizlere bütünleşik çözümler sunmaktadır. Bu avantajların en önemlilerinden bir tanesi ise 250 TL değerinde sahip olacağınız ücretsiz google adwords reklam kuponudur.

Ücretsiz Google Adwords Kupon Özellikleri

E-ticaret paketlerini kullanan herkes bu kuponlara sahip olabilmektedir. Google adwords hesabı ve bu sektörde nasıl reklam verilmesi gerektiğinde özel eğitimler verilmekte, adwords kuponunuzu en mantıklı şekilde nasıl kullanacağınız sizlere aktarılmakta ve ileri de Google reklamcılığını tam olarak benimseyebilmeniz için eğitimler verilmektedir. Google adwords hediye kuponu yanında daha bir çok avantajdan faydalanabilmek için 0 212 256 60 00 numaralı telefondan üzerinden Neticaret ile iletişime geçebilirsiniz.

Paylaş

Facebookta Paylaş Tweetle