Neticaret'in üreticisi Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. Visa Avrupa ‘ya kayıtlı tescilli temsilcidir.
E-ticaret Tedarikçi Firmalar | Arena - Index Bilgisayar E-ticaret Tedarikçi Firmalar | Arena - Index Bilgisayar

Bilişim sektöründe ürün entegrasyonu sağlamak isteyen işletmeler tedarikçi firmalar ile çalışarak onların ürünlerini kendi e-ticaret siteleri üzerinden satışa sunabilmektedirler. Tedarik entegrasyonları sayesinde hem işletmelerin ürün güncellemesi ortadan kalmakta hem de on binlerce ürün siteniz üzerinden satışa sunulabilmektedir.

Bu makalemizde tedarikçi firmalar arasında en çok tercih edilen ve bilişim sektöründe hizmet vermek olan Arena ve Index bilgisayar hakkında detaylı bilgilere yer verilecektir. E-ticaret sitenize xml ürün entegrasyonu sağlayarak ve aynı zamanda hiçbir iş gücü harcamadan sitenize aktarılan ürünlerin güncellemelerini sağlayabilmek için tedarikçi firmalar ile birlikte çalışabilirsiniz.

arena bilgisayar

ARENA BİLGİSAYAR

Arena Bilgisayar 1991 yılında kurulmuştur. Türkiye’de bilişim ürünleri ve aynı zamanda bu ürünlerin tedariği ile ilgili hizmetler vermektedir. 7500’ün üzerinde satış noktası bulunmaktadır. Arena Bilgisayar tedarik entegrasyonlarının yanı sıra Paynet sanal pos sistemini de işletmelere kullandırabilmektedir. Pencere.com’da bulunan ürünlerin satışını kendi e-ticaret siteniz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Neticaret paketleri ile birlikte açılan e-ticaret siteleri Arena Bilgisayar ile tam uyumlu bir şekide çalışmakta ve ürün entegrasyonları dakikalar içerisinde sitenize sağlanabilmektedir.

index bilgisayar

INDEX BİLGİSAYAR

Index bilgisayar 1989 yılında Türkiye’de kurulmuştur. Bilişim teknolojileri kulvarında tedarikçi ve aynı zamanda hizmet veren bir firma olarak çalışmaktadır. Arena Bilgisayar’da da olduğu gibi masaüstü bilgisayar, notebook, netbook, sunucu ve sunucu parçaları, yazılım ve aksesuar ürünleri gibi bir çok bilişim ürününde tedarik sağlayan bir firmadır.

Başvuru ve Entegrasyon

Arena ve Index Bilgisayar’a başvuru yapabilmeniz için şirket sahibi olmanız gerekmektedir. Aynı zamanda bir e-ticaret siteniz olmalı ve bu site üzerinden ürün satışlarınızı yapabilir olmanız gerekir. Neticaret e-ticaret paketleri Arena ve Index Bilgisayar ile birlikte entegre bir şekilde çalışan sistemlere sahiptir. Neticaret başta bilişim olmak üzere, kırtasiye, oto aksesuar, elektronik, tekstil, kozmetik ve iç giyim sektörleri gibi onlarca farklı sektörde tedarikçi entegrasyon hizmeti vermektedir. Tedarik entegrasyonları ile işletmelerin ürün güncelleme iş yükleri ortadan kalkmaktadır. Neticaret bilişim, kırtasiye, oto aksesuar ve av malzemeleri sektörlerinin en büyük firmaları ile entegre olabildiği gibi diğer firmalarla da entegre olabilmektedir.

Örnek olarak: Arena, Connact, Index, Mersa Sistem, Metro Elektronik, Koyuncu, Şenses, Kaya Kırtasiye, Morfare, Araba Maraba, Burak Otomotiv ve Moda Car firmaları ile entegre bir şekilde çalışılabilmektedir. Daha fazla bilgi için iletişim adreslerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Paylaş

Facebookta Paylaş Tweetle