Neticaret'in üreticisi Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. Visa Avrupa ‘ya kayıtlı tescilli temsilcidir.
E-ticaret Sitesi Açmadan Önem Verilmesi Gereken Konular E-ticaret Sitesi Açmadan Önem Verilmesi Gereken Konular
dikkat

Eticaret sitesi yaptırmadan önce mutlaka dikkat etmeniz gereken bazı kriterler vardır. Bu dikkat edilmesi gereken prosedürler hem sitenizin güvenliği hem de daha fazla satış yapmanızı sağlayan kriterlerdir.Eğer elinizde bulunan bir ürünü internette sanal mağaza kurarak satmak istiyorsanız ve ne yapmanız gerektiğini bilmiyorsanız yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Elektronik ticaret sitelerinde güvenliğe dikkat

E-ticaret siteniz güvenli olmalıdır. Kredi kartı ile işlem yapacak olan müşterilerinizin kredi kartı numaraları 128bit SSL şifreleme sistemi ile korunmalıdır. 3D secure ile sitenize güvenli bir şekilde sanal pos kurulumu yapılabilinmelidir. Yönetim panelinizin güvenliği tam olarak sağlanmalıdır.

Kontrol tamamen sizin elinizde olmalı

E-ticaret sitenizi tamamen yönetebiliyor olmanız gerekir. Ürün ekleme, siparişleri kontrol etme, genel site tasarımında değişiklikler yapabilme gibi yönetimleri e-ticaret paketi alacağınız yerde verilecek olan eğitimler sayesinde öğrenmeniz gerekmektedir. Sitenizi tamamen yönetebilir hale gelmeden kesinlikle e-ticaret sektöründe başarılı olamazsınız.Seo eğitimleri almalısınız. Seo eğitimleri arama motorlarında daha iyi sıralamalara gelebilmeniz için verilmesi gereken eğitimlerdir. Bu eğitimler sayesinde sitenize daha fazla kullanıcı çekebilirsiniz.

Reklamlarınızı yönetebilmelisiniz. Eticaret sitenizi açtıktan sonra google adwords gibi bir çok yere reklam vermeniz gerekebilir. Reklamlarınızı nasıl düzenleyeceğinizi belirlemeniz gerekmektedir. Bunların yanı sıra yüksek kullanıcı trafiğine sahip olan sitelerden de reklam alabilirsiniz.

E-ticaret sitenizi açarken yardım alacağınız firmaya dikkat

Tek yapmanız gereken bu özelliklere sahip olan bir eticaret yazılım firması ile tanışmanız. Neticaret eticaret paketleri ile yukarı verilen özelliklerin yanı sıra sizlere onlarca avantaj sağlanmaktadır. Eticaret siteniz arama motorları ile tamamen uyumludur. Facebook store gibi sosyal paylaşım sitelerinde de yer alabilmektesinizdir. 3D secure ve 128bit SSL şifreleme ile uluslararası güvenlik standartlarına uyan yazılımlar yapılmaktadır. Ürün ekleme, sipariş yönetimi, kargo takibi gibi ek özelliklere sahip eticaret paketleri arasından size uygun olanı seçebilirsiniz.

Neticaret e-ticaret paketlerini incelemek için buraya tıklayınız.

Paylaş

Facebookta Paylaş Tweetle