Neticaret'in üreticisi Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. Visa Avrupa ‘ya kayıtlı tescilli temsilcidir.
Müşteri Yorumları Müşteri Yorumları

Fakir Ev Aletleri

Saruhan Şirketler grubuna bağlı 30 yıldan fazla Türkiye’de faaliyet gösteren bir firmayız.
Dayanıklı Tüketim, Tekstil , Kimya, Makine,İnşaat gibi sektörlerde faaliyet göstermekteyiz. Küçük ev aletleri sektöründe lider durumdayız diyebiliriz. Günümüz şartlarının getirdiği gereklilik bizi E-Ticaret yapmaya yönlendirdi ve bu kapsamda Neticaret ile tanışma fırsatımız oldu. Neticaret’in hizmet ve ürün segmentini inceledikten sonra ve kendilerinin yüksek ilgi ve alakaları ile Neticaret ile çalışmaya karar verdik.Bu kararımızdan da son derece mutlu olduğumuzu ifade etmek isteriz.

Vedat Oral - Finans Müdürü

Çelik Motor - Kia Motors

2009 Yılında bayilerimize yönelik B2B e-ticaret sistemine geçmeye karar verdik. Bu konuda görüşlerini aldığımız Yapı Kredi Bankası'nın tavsiyesi ile Neticaret firmasıyla görüştük ve hem e-ticaret hem de e-tahsilat sistemlerimizi Neticaret firmasıyla kurduk. Kurduğumuz sistem ile bayilerimizin sipariş süreçlerini iyileştirmenin yanında özellikle e-tahsilat sistemimizle bayilerimize çok avantajlı ödeme imkanları sunmuş olduk. Bu şekilde bayilerimizin iş hacimlerinin artmasını sağladık. Bunların yanında Neticaret'in müşteri ve çözüm odaklı bir anlayışı olduğunu da söyleyebiliriz.

Gürsu Talgar - Lojistik Departman Yöneticisi

Coşkun Et

1995 Yılından bu yana Türk damak zevkine uygun sıhhi üretimle Türkiye'nin her yerine dağıtım yaparak bir marka haline geldik. Yakın zamanda teknolojinin en hızlı ilerleyen yörü e-ticaret sitemizi kurma kararı aldık. Yoğun bir araştırma sürecinin ardından ve bilgi işlem birimimizin tavsiyesi ile öne çıkan Neticaret firmasının altyapısını seçmiş bulunuyoruz. Vermiş oldukları üstün hizmet, satış sonrası sağladıkları destek, grafik hizmetleri ve e-ticaret deneyimlerini paylaşmarından sonra hedefimiz olan ürünlerimizi internet üzerinden satmak için güçlü bir destek aldığımızın farkındayız. Bu sebeple internet tarafında da mağazamız olması için Neticaret ile çalışmayı tercih ettik.

Suna Coşkun - Firma Sahibi

İstanbul Ticaret Üniversitesi

İstanbul Ticaret Üniversitesi 2001 yılında İTO Eğitim ve Sosyal Hizmetler vakfı tarafından kurulmuştur. Üniversitemiz 3 Ayrı kampüste toplam 5500 öğrenciye eğitim vermektedir.Neticaret ile tanışmamız e-ticaret sektörü geleceğinin parlak olmasını kavramamız ile oldu. Artık çoğu işlemin elektronik ortamda yapıldığını gördük. İşte bu bağlamda Neticaret ile tanıtştık. Kendilerinden aldığımız sinerji , sundukları hizmet , ürün segmenti ve sistemlerindeki esnek yapı bizi Neticaret ile çalışmaya yönlendirdi.Şu ana kadar da Neticaret ile çalışmaktan mutluyuz.

Mehmet İldem - Mali İşler Daire Başkanı

Muya Shop

Muya 1994 Yılında kurulmuş bir aile şirketidir. Çok kısa bir süre içerisinde başta Türkiye olmak üzere dünyanın pek çok yerine Muya ofisleri açtık. Son olarak en güçlü ofisimizi internette açmak için uzun ve yorucu bir araştırma yaptık, Neticaret firmasının sağladığı hizmetleri görünce etkilenerek e-ticaret projemizi Neticaret ile hayata geçirmeye karar verdik. E-Ticaret sitemiz şu an dünya çapında her yerden ulaşılabilen en güçlü mağazalarımızdan birisidir. Verdikleri üstün ve dürüst hizmetten dolayı Neticaret'e teşekkür ederiz.

Bülent Yüney - Pazarlama Müdürü

Karaca

Karaca Züccaciye AŞ. 1973 Yılında kurulmuş bir aile şirketidir. İlk yıllarda Türkiye'nin ve dünyanın en ünlü markalarının toptancılığını yapan firmamız Karaca ve KRC markalarımız ile poselen, çatal bıçak ve tencere gruplarında kendi ürünlerini dünya pazarına sunmuştur. E-Ticaret pazarının gelişmesi ile 2005 yılında Neticaret ile tanıştık. O tarihten beri, gerek alt yapı gerek destek olarak hizmetlerimizi eksiksiz aldık.

Suzan Demirel - Grafik Tasarım

Stratus Bilişim - NOD32 Türkiye Distribütörü

Firma olarak 1999 Yılından bu yana Nod32 anti-virüs programlarının ve bazı güvenlik
yazılımlarının Türkiye'de bayi kanalı üzerinden dağıtımını yapıyoruz. Bu sektörde yıllardır hizmet vermekteyiz. Son kullancıların bizi arayıp online olarak lisanslarını yenileme veya satın alma istekleri ile birlikte 2005 Yılında e-ticarete başladık. Neticaret'in bize sunduğu yapı ile Nod32 programlarının internet üzüerinden satışını ve otomatik olarak aktivasyon işlemlerini yaptırabilmekteyiz. Bu sistem yapısı Nod32 satışında Lisans veya aktivasyon alımını kolaylaştırmış olup bize çok yardımcı olmuştur. Neticaret'i seçme nedenlerimizin başında kurumsal bir firma olmaları gelmektedir.

Barbaros Akkoyunlu - Satış Müdürü

Gold Master

2006 Yılından bu yana Neticaret sistemini yoğun olarak kullanmaktayız. Önceleri B2B olarak bayilerimize yönelik kullandığımız bir sistemdi, sonraları B2C olarak tüketiciye de açtık. Genel olarak yazılımdan ve hizmetlerden memnunuz. Ayrıca sitemiz yıllardır sorunsuz olarak ve oldukça verimli çalışıyor, bunu özellikle vurgulamak isteriz. Neticaret ekibi zaman zaman ortaya çıkan ihtiyaç ve taleplerimizi de makul sürelerde yerine getiriyorlar. Neticaret ile çalıştığımız için memnunuz.

Sunay Şener - İş Geliştirme Müdürü

Aydın Tekstil - Seccade Al

Seccadeal.com bir Aydın Tekstil Kuruluşudur.Aydın Tekstil yılda 1200 çalışanı ile
30 milyon metre kumaş 8500 ton iplik üretmektedir.Sektörün en büyük tekstil firmalarından biriyiz. 3.Kuşak ile birlikte Aydın Tekstil Seccadeal.com’un kurulması ile e-ticaret giriş zorunlu hale geldiğini gördük ve bununla birlikte bir arayışımız oldu. Bu arayışta diğer e-ticaret sağlayıcılarına göre Neticaretin sunduğu güler yüzlü hizmet, ilgi, ürünlerinin anlaşılır, kolay ve esnek oluşu , ihtiyaçlarımıza fazlası ile cevap verebilmesi, destek ekibinin güçlü oluşu ,sektörde öncü olması gibi etkenler bizi Neticaret’i seçmeye yönlendirdi.Neticaret ile çalışmanın ayrıcalığını yaşıyoruz.

Şaban Kavak - Site Yöneticisi

Greens Sanal Market

Kurulduğu günden bu yana müşterilerine daima uygun fiyat ve kaliteli alışveriş imkanı sunmaya çalışan ve şuan için 17 adet mağazası bulunan GREENS mağazalarına tüketicilerin daha hızlı ulaşabilmesi, kaliteli ve ucuz alışverişin keyfini çıkarabilmeleri için e-ticaret projesini hayata geçirmeye karar verdik. Bu bağlamda e-ticaret sistemleri konusunda Türkiye'nin öncü firmalarından biri olduğunu düşündüğümüz Neticaret ile çalışmaya karar verdik. Neticaret bize market otomasyon programamızla entegre çalışan, stok ve sipariş takibini otomatize eden bir e-ticaret sistemi sunmanın yanında kurumsal web sayfası ihtiyacımızı da karşılamıştır.

Yavuz Bilgin - Genel Müdür

2A Mühendislik - BRC

İtalyan BRC marka LPG sistemlerinin Türkiye distribütörlüğünü yapmaktayız. Türkiye çapında yüzlerce bayimiz ve servis noktamız bulunmakta. Bayilerimizle aramızdaki sipariş ve ödeme süreçlerimizi daha etkin hale getirmek için 2007 Yılında Neticaret firması ile çalışmaya başladık. Bize Neticaret ve Netahsilat sistemlerini entegre olarak kurdular. Oldukça pratik ve verimli çalışan bir sistem oldu. Son derece memnunuz. Bazı özel isteklerimizi de oldukça seri bir şekilde yerine getirdiler. Neticaret'in ciddi ve kurumsal bir firma olduğunu düşünüyoruz.

Günay Habiş - Mali ve İdari İşler Müdürü

Simfer

Türkiye'nin ve 122 ülkenin yemek kültürüne göre çeşitli, kaliteli, dayanıklı ve estetik pişiriciler
üreten Simfer, kurulduğu günden bu yana güvenilir, yenilikçi, insana saygılı, sözünü tutan bir şirket olmayı ilke edinmiştir. E-Ticaret mağazamızın görüşmelerini gerçekleştirirken bizlere yardımcı olan Neticaret ekibinin de bizimle aynı ilkeleri paylaştığını fark ederek Neticaret ile işbirliği yapma kararı aldık. Bizi anlayan, yardımcı olan, satış sonrası hizmetlerinden memnun kaldığımız Neticaret'i seçtiğimiz için bu kararımızdan çok memnunuz.

Hakan Cabad - Pazarlama Uzmanı

Mapaş

Bu sene MAPAŞ A.Ş. olarak 30. Yılımızı kutluyoruz. Mevcut internet sitemiz teknolojinin getirdiği yenilikleri karşılamadığı için bayilerimiz ve müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek adına daha modern, altyapısı daha esnek ve sağlam yeni bir e-itcaret sistemi edinmeye karar verdik. Bu arayışımız sırasında YKB'nin önerisi ile tanıştığımız Neticaret firması sayesinde artık daha modern ve daha işlevsel bir internet sayfamız var. Gerek satış gerekse tahsilat konusunda bize ve bayilerimize güvenli ve pratik bir ortam sağlayan sitemizden çok memnunuz. Neticaret firmasının sağladığı güvenli alt yapının yanında sitenin yönetim ara yüzünün çok pratik ve esnek olması da çok avantaj sağlıyor.

Tandoğan Batıyel - Bölge Satış Yöneticisi

Av Marketi

İnternette av ve kamp malzemeleri satışı konusunda çalışma yapmaya karar verince zaten
6 yıldan bu yana kullanmakta olduğumuz (www.4gen.com.tr) Neticaret sistemi ile yeni bir site daha açtık. Fazla bir şey söylememize gerek yok. Gerek Neticaret sisteminin kusursuz olması, gerekse aldığımız destek ve hizmetler Türkiye ortalamasının oldukça üstünde.

Atilla Bal - Av Marketi