Neticaret'in üreticisi Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. Visa Avrupa ‘ya kayıtlı tescilli temsilcidir.
Profesyonel E ticaret Sitelerinin Fiyatları Ne Kadar Profesyonel E ticaret Sitelerinin Fiyatları Ne Kadar
e-ticaret paketleri

Neticaret 12 yıldır profesyonel olarak e-ticaret paketleri geliştirmektedir. Büyük ve küçük ölçekli bütün işletmelere hitap eden bu paketlerde sadece yazılım değil, e-ticaret sitesi açmak isteyen işletmelerin bütün isteklerini karşılayacak olan özellikler de bulunmaktadır. Neticaret e-ticaret paketlerinin özelliklerini bahsettikten sonra bu paketlere ne kadar ücret ödeyerek sahip olacağınıza makalenin sonunda bahsedeceğiz.

NETİCARET E-TİCARET PAKETLERi

E-ticaret sitesi kurmak isteyenler için bütünleşik çözümler sunmaktadır. E-ticaret bilinen uzun adu ile elektronik ticaret hakkında hiçbir bilgi birikimi olmayan işletmeler ve girişimcilerde bu paketleri kullanarak internetten satış gerçekleştirebilmektedirler. Bu paketler birçok özelliği kapsamaktadır. Bunlardan en önemli olanlarını alt başlıklar halinde sizlere aktarmaya çalışacağız.

Kullanılan teknoloji

Son derece ileri teknoloji yazılım, tasarım ve güvenlik önlemleri ile donatılmışlardır. Paketlerde bir e-ticaret sitesinin gereksinimi olan bütün özellikler bir araya getirilmiştir. Uzman ekipler ile geliştirilen paketlerde her geçen süre güncellenen teknolojiler takip edilerek yeni versiyonlar oluşturulmaktadır.

Yazılım, donanım güvenliği

Paketler ile birlikte oluşturulan e-ticaret siteleri sağlam ve güvenlikli alt yapıya sahip olan sunucularda barındırılmaktadır. Sunucularda bulunan Firewall, IPS-IDS, RAID5 programları ile saldırı ve tehditlere karşı ileri derece güvenlik önlemleri alınmış ve sitelerin yedeklerini güncel olarak tutan programlar kullanılmıştır. Ödeme sayfalarında 128bit SSL şifreleme sistemleri ile kredi kart bilgilerinin tam güvenliği sağlanmaktadır.

Arama motoru performansı

Kullanılan akıllı linkleme özeliği sayesinde yazı, kategori, resim ve sayfa eklerken konu başlıkları otomatik olarak oluşturulabilmektedir. E-ticaret siteleri google dizinine eklenmekte, google sitemap ayarı otomatik olarak yapılmakta, google analytics eklentisi kurulmaktadır. Özel hazırlanmış seo eklentisi sayesinde arama motorlarında istenilen özelliklerde index alınması sağlanmaktadır. Bütün bu özellikler bir araya getirildiğinde arama motorlarında üstün performanslar sağlanır.

Değiştirilebilir tasarım özellikleri

Paket içerisinde 500’ün üzerinde özel tasarımlı tema bulunmaktadır. Bu temalar içerisinden herhangi bir tanesi sadece saniyeler içerisinde e-ticaret sitenize uygulanabilir. Aynı zamanda geliştirilebilir tasarım özellikleri sayesinde ideallere uygun tasarımlarda manuel olarak oluşturulabilmektedir. Dilerseniz bir tasarımcı yardımı ile dilerseniz de Negrafik ekibi ile birlikte hayalinizde tasarladığınız temaları sitenize uygulayabilirsiniz.

Yönetim paneli

E-ticaret sitenizi yönetebileceğiniz rahat ve kolay kullanıma sahip, bütün isteklerinizi karşılayacak olan yönetim paneliniz sayesinde sitenizde istediğiniz değişiklikleri uygulayabilirsiniz. Kategori oluşturma, ürün ekleme, sayfa yapıları, siteye üye olan kullanıcıların yönetimi ve diğer bütün özelliklere tek bir yönetim paneli üzerinden sahip olabilirsiniz. Yönetim panelini inceleyebilmek için hemen sağ üst köşede bulunan alandan ücretsiz demo talebinde bulunmanız yeterli olacaktır.

Online sipariş yönetimi, kargo takibi

Yönetim panelinizde bulunan online sipariş yönetimi ile anlık olarak müşterilerinizin siparişlerini görebilirsiniz. Ne zaman hangi ödeme sistemini kullanarak sipariş verdiklerini, yalpan ödemelerin onaylanıp onaylanmadığını, gönderilen ürünün teslim edilip edilmediğini bu panel sayesinde yönetebileceksiniz. Ayrıca müşterilerinize gönderdiğiniz kargoların takibini saatlik olarak yapabilmektesiniz. Bir tek sizler değil, müşterilerinizin de kargolarını takip edebilmelerini sağlayabilirsiniz. Anlaşmalı kargo şirketlerinden oldukça uygun ücretler ile Türkiye’nin dört bir yanına tek bir fiyatta kargo gönderimi yapabilirsiniz.

Ödeme sistemlerinin sorunsuz kurulumu

Yazılımlarda bulunan özel kodlamalar ve alanlar sayesinde dilediğiniz sayıda, dilediğiniz türde ödeme sistemini e-ticaret sitenize entegre edebilirsiniz. Sorunsuz bir şekilde 3D sanal pos kurulumu yapabilir ve diğer online ödeme sistemlerinin de entegrasyonunu sağlayabilirsiniz. Bunlarla birlikte anlaşmalı bankaların sanal poslarını ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Ekstra özellikler

Neticaret e-ticaret paketlerinin sizlere sunduğu ayrıcalıklar yukarıda anlatılanlar ile kısıtlı değildir. Hemen üst menüde bulunan “Ürünlerimiz” sayfasına tıkladıktan sonra, sol üst kısımda detaylı karşılaştırma tablosuna tıklayarak hangi ayrıcalıklara sahip olacağınızı görebilirsiniz. Yine aynı sayfa aracılığı ile profesyonel olarak hazırlanan e-ticaret paketlerinin fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Neticaret müşterilerine profesyonel e-ticaret çözümleri sunmaya devam ediyor. Sizde Neticaret ailesine katılmak isterseniz 0 212 256 60 00 numaralı telefon ile birlikte bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır.

Paylaş

Facebookta Paylaş Tweetle