Neticaret'in üreticisi Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. Visa Avrupa ‘ya kayıtlı tescilli temsilcidir.
E-ticaret Sitelerinde Ups Kargo Kapıda Ödeme Sistemi E-ticaret Sitelerinde Ups Kargo Kapıda Ödeme Sistemi

ups logoE-ticaret ile internette satış yapan ve yapacak olan firmaların mutlaka kullanması gereken sistemlerden bir tanesi kargoya kapıda ödeme sistemidir. Bir diğer adı tahsilatlı kargo olan bu sistemde, ürünün kargo görevlisi tarafından teslimatı sırasında ücreti tahsil edilmektedir. Online kredi kartı ile ödemeden sonra tüketiciler tarafından en çok tercih edilen ödeme sistemidir.

Neticaret UPS Kargo İş Ortaklığı

Türkiye’nin e-ticaret sağlayıcısı Neticaret ile Türkiye’de ilk defa tahsilatlı kargo sistemini getiren UPS Kargo arasında yapılan özel anlaşmanın ayrıcalığı olarak, Neticaret e-ticaret paketlerini kullanan işletmeler özel ayrıcalıklardan faydalanabilmektedir. Yapılan anlaşma sonucu, firmadan gönderilecek olan ürünler kapıdan teslim alınmakta ve müşteri adresine teslim edilmektedir. Türkiye’nin bütün bölgelerine tek ve en uygun fiyata kargo gönderimi yapılabilmektedir. Eçözüm (Neticaret Paketlerini Geliştiren Firma) & UPS Kargo iş birliği sonucu bütün Neticaret kullanıcıları bu ayrıcalığa sahip olabilmektedir.

UPS Kargo Kapıda Ödeme Sistemi

Tahsilatlı kargo yani kapıda ürün teslimi yapıldıktan sonra ödemenin alınması, Türkiye’de ilk defa UPS Kargo tarafından geliştirilen bir sistemdir. UPS Kargo’yu tercih eden e-ticaret işletmeleri nakit ya da kredi kartı ile kapıda ödeme alabilmektedirler. Gönderilen kargolar adrese iki kez ücretsiz bir şekilde uğramaktadır. İstenilirse randevulu teslimat yapılabilmektedir. Neticaret e-ticaret paketlerinin içerisinde eklenen özel yazılım sayesinde hem müşteriler hem de e-ticaret site sahipleri gönderilen kargonun yerini saatlik olarak takip edebilmektedirler.

kargo paketlemeKapıda Ödeme Sistemi Neden Önemlidir

İnternette 4 farklı ödeme sistemi bulunmaktadır. Bunlar kredi kartı ile ödeme, havale – eft ile ödeme, kargoda kapıya ödeme ve alternatif ödeme sistemleri (mobil ödeme, paypal, payu, ipara…) olarak adalandırılabilir. E-ticaret siteleri üzerinden yapılan satışlarda en çok tercih edilen ödeme sistemi kredi kartı ödeme sistemleridir. Ancak bazı tüketiciler ürünü teslim almadan ücretini ödemekten çekinmekte ve bu sebeple kargoya kapıda ödeme sistemini tercih etmektedirler. Bu oranlar ise düşündüğünüz oranların kat ve kat fazlası olarak karşımıza çıkmaktadır.  

UPS Kargo Anlaşmalı E-ticaret Sitesi

İşletmelerinizde bulunan ürünlerinizi internette satış sunmak ve Türkiye’nin lider kargo firması UPS Kargo ile indirimli bir şekilde çalışmak istiyorsanız Neticaret e-ticaret paketlerini tercih edebilirsiniz. Kolay yönetilebilir admin paneliniz üzerinden kargo takibi yapabilir, raporlama oluşturabilir, gönderilen kargolarınızı etkin bir şekilde yönetme şansına sahip olabilirsiniz. Neticaret e-ticaret paketlerini ücretsiz olarak test etmek isterseniz eğer aşağıda bulunan demo talebine butonuna tıklayabilir ve sizlerden istenen kısa bilgileri girebilirsiniz.

Avantajlı Tahsilatlı Kargo Gönderimi

demo

Paylaş

Facebookta Paylaş Tweetle