Neticaret'in üreticisi Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. Visa Avrupa ‘ya kayıtlı tescilli temsilcidir.
E-ticaret Siteleri Sattıkları Ürünü Nereden Alıyor E-ticaret Siteleri Sattıkları Ürünü Nereden Alıyor
tedarikçi firma ürün mantığı

Genellikle e-ticaret siteleri kendi ürünlerini satışa sunmaktadırlar. Yani mağazalarında bulunan ürünler e-ticaret sitesine eklenerek internet üzerinden satılmaktadır. Bununla birlikte en çok kullanılan ikinci yöntem ise tedarikçi firmalardan alınan ürünlerin satışını yapmaktır. Bir diğer yöntem ise hem kendi ürünlerini sitelerine ekleyerek satışını yapmak hem de tedarikçi firmalardan alınan ürünlerin otomatik olarak eklenerek satışını yapmaktır. 

Türkiye'de tedarikçi firmalardan arasında bir çok öncü firma bulunmaktadır. Farklı sektörlerde hizmet vermekte olan bu firmalar e-ticaret sitenizde satmak istediğiniz ürünleri sizlere tedarik etmektedirler. Bu makalemizde e-ticaret sitelerinin satmakta oldukları ürünleri aldıklarını ve en çok tercih edilen tedarikçi firmalar ile ürün entegrasyonlarından bahsedilecektir.

E-TİCARET SİTELERİ İÇİN TEDARİKÇİ FİRMALAR

Arena Bilgisayar

Bilişim ürünleri üzerine satış yapmak isteyenler Türkiye'nin en büyük tedarikçi firmalarından bir tanesi olan Arena Bilgisayar'ı kullanarak satmak istedikleri ürünleri tedarik edebilmektedirler.

index arena bilgisayar

Index Bilgisayar

Teknoloji ve bilişim ürünleri onlien satışı yapmak isteyen işletmeler için en çok tercih edilen bilişim firmalarından bir diğeri ise Index Bilgisayar'dır.

Penta Bilgisayar

Yine teknoloji ve bilişim üzerine binlerce ürün tedarik etmekte olan bir diğer firma ise Penta Bilgisayar'dır.

Bilişim ve teknoloji üzerine ürün tedarik edebileceğiniz diğer firmalar Metro Elektronik, Koyuncu Elektronik, Segment Bilgisayar, Morfare, Aral İthalat ve Denge Bilişim'dir.

Kırtasiye Ürünleri Tedarikçi Firmaları

İnternette kırtasiye ürünleri ve türevlerini satmak isteyen işletmeler ise tedarikçi firma olarak Şenses Kırtasiye ve Kaya Kırtasiye ile birlikte çalışabilir.

Neticaret Tedarikçi Firma Entegrasyonu ve Yapılması Gereken Anlaşmalar

Tedarikçi firmaların ürünlerini satışa sunabilmeniz için bir işletme sahibi olmanız ve e-ticaret sitesi açmanız gerekmektedir. Yukarıda yazılan tedarikçi firmaların ürün sayıları oldukça fazladır. Bu ürünleri sitenize ekleyebilmeniz için ise XML ürün entegrasyonu ile sitenize aktarılması gerekir. Neticaret e-ticaret paketlerini kullanan işletmelere özel olarak tedarikçi firmaların ürünlerini bütün ürün resimleri, özellikleri, detay bilgileri, özel bayi fiyatları ve diğer bilgileri ile birlikte sitenize eklenebilmektedir.

XML ürün entegrasyonları Neticaret e-ticaret paketlerinde çok kısa bir sürede sağlanabilmektedir, bununla birlikte tedarikçi firmalar ile yapılan özel anlaşmalar sonucu daha hızlı ve kolay bir şekilde anlaşma sağlanması ürünlerin sitenize eklenmesi sağlanabilmektedir.

Neticaret E-ticaret Paketleri Demo Talebi

Neticaret e-ticaret paketleri ve tedarikçi firmalar hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için 0 212 256 60 00'ı arayabilir ya da ücretsiz demo talebi göndererek Neticaret sistemlerini ücretsiz olarak test edebilirsiniz.

Paylaş

Facebookta Paylaş Tweetle