Neticaret'in üreticisi Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. Visa Avrupa ‘ya kayıtlı tescilli temsilcidir.
Kaliteli E-ticaret Siteleri Listesi Kaliteli E-ticaret Siteleri Listesi

online bilişim sitesi

E-ticaret siteleri ne kadar kaliteli bir görünüme ve güvenlikli alt yapıya sahip olurlarsa o kadar fazla satış gerçekleştirmektedirler. Bunun en büyük sebebi müşterilerin alışveriş yapmadan önce yaşamış oldukları tereddütlerin ortadan kaldırmalarıdır. Daha önce yaşanmış olan ve istenmeyen kötü tecrübeler sonucu müşterilerde ufak bir önyargı oluşmuştur. Bu ön yargının önüne geçilebilmesi için elektronik ticaret sitelerinizde bir farkınızı olması gerekir.

Online satış yapabilmek için açmakta olduğunuz e-ticaret siteleriniz hem genel görsel olarak hem de sahip olduğu güvenlik açısından son derece teknolojik olmalıdır. Kullanacağınız yazılım ve ödeme sayfalarının güvenliliğinin yanı sıra tasarımın kalitesi ve sunacağınız hizmet ilerlemenizi sağlayacak olan faktörler arasındadır.

Bir e-ticaret sitesi nasıl olmalıdır

E-ticaret siteleri müşterilere güven duygusunu kazandırabilmelidir. Hem içerik, hem görsellik hem de güvenlik açısından, bunlardan ziyade verilecek olan online desteğin olması gerekmektedir. Online alışveriş sitesinden ürün satın alan internet kullanıcılarının dikkat ettiği 3 kriter bulunmaktadır. Bunlar tasarım, kullanılan güvenlik önlemleri ve sunulmakta olan hizmettir.

Kaliteli e-ticaret siteleri listesi

Neticaret tarafından geliştirilmiş olan e-ticaret paketlerini kullanarak yukarıdaki özelliklere sahip olan ve internette güvenlikli bir şekilde satış yapılmasını sağlayan sitelerin bir kısmına referanslar sayfasından ulaşabilirsiniz. Hemen üst kısımda bulunan referanslar sayfasına tıkladıktan sonra incelemek istediğiniz referans sitenin üzerine tıklayabilir ve yukarıda anlatılan özelliklerle beraber hangi ayrıcalıklara sahip olduklarını görebilirsiniz.

Kaliteli e-ticaret siteleri hangi özellikleri sunarlar

Anasayfa da online ulaşabileceğiniz iletişim adresleri ya da iletişim sayfalarında bu bilgiler bulunmaktadır. Arandıkları zaman ya da site üzerinde bulunan online destek alanlarından anında hizmet vermektedirler. Ödeme sayfalarında SSL şifreleme sistemleri bulunmaktadır. Ürün açıklamaları ve görselleri detayı bir şekilde verilmiş ve yoruma açık bir şekilde ürün sayfaları oluşturulmuştur. Müşterilerin haklarını savunan sözleşmeler, iade koşulları ve hakları site içerisinde belirtilmiştir. Sipariş verilen ürünler hakkında kısa sürede müşterilerle iletişime geçilmekte ve ürünler kargolanmaktadır.

İşletmeniz için e-ticaret sitesi mi açmak istiyorsunuz

İşletmeniz var ise ve işletmenizde hali hazırda satmakta bulunduğunuz ürünler bulunmakta ise internette ticarete başlayabilirsiniz. Kaliteli e-ticaret sitesi listeleri arasında sizlerde yerinizi alabilirsiniz. Bu sistemleri inceleyebilmek için aşağıda bulunan demo talep butonuna tıklayabilirsiniz.

online demo

Paylaş

Facebookta Paylaş Tweetle