Neticaret'in üreticisi Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. Visa Avrupa ‘ya kayıtlı tescilli temsilcidir.
E-Ticaret Portalı E-Ticaret Portalı
Aralık
2013
25

E-ticaret'in Sınıflandırılması ve Türleri


Elektronik ticaret dolaylı ve doğrudan e-ticaret olmak üzere ikiye ayrılır. Aynı zamanda 5 farklı türde e-ticaret yapılabilmektedir. Bu e-ticaret türleri ise B2B, B2C, C2B, C2C, B2E'dir.

Aralık
2013
24

Online Kitap Satış Sitesi Nasıl Yapılır ?


Son bir kaç yılda internette online kitap satışı yapan siteler kitap severler tarafından oldukça fazla aranmaktadır. Peki internette online kitap satışı yapabilmek için hangi sistemlerin kullanılması gerekir ? Online kitap satış sitesi nasıl açılmaktadır ?

Aralık
2013
23

E-ticaret Pazarı Neden, Nasıl Büyüyor ? Online Perakende Satışı


E-ticaret pazarı her geçen gün daha dik bir ivme ile büyümeye devam ediyor. İnsanlar fiziksel mağazalara gitmek yerine internetten online alışveriş yapmayı tercih ediyor. Peki bu pazar nasıl büyüyor ? Niçin insanlar e-ticaret sitelerinden alışveriş yapıyor ?

Aralık
2013
21

Mobil Uyumlu E-ticaret Sistemleri


Teknoloji her geçen süre hızlı bir şekilde gelişmeye devam ediyor. Gelişime paralel bir şekilde takip etmek zorunda olan online alışveriş siteleri ise müşteri isteklerini en doğru şekilde karşılamak zorunluluğunda kalıyor. İnsanlar artık cep telefonları üzerinden alışveriş yapıyor. Bu sebeple mobil ticaret günümüzde ve gelecekte en çok önem verilmesi gereken modüllerden bir tanesi olmaya başladı.

Aralık
2013
19

Neticaret E ticaret Paketlerini Kullanan Herkese 500+ Tema Tasarımı Ücretsiz


Neticaret tarafından geliştirilmekte olan paketlerde 500+ farklı renk, görsel ve renk uyumunda her sektöre adapte olabilecek şekilde tema tasarımı bulunmaktadır. E ticaret paketleri ile birlikte, kullanıcılar 500+ ücretsiz e-ticaret tasarımları arasından dilediğini seçebilmektedir. Yönetici panelinde bulunan tasarım değiştirebilme özelliği sayesinde sınırsız sayıda tasarım değişikliği yapılabilmektedir.

Aralık
2013
18

İşletmeler E-ticaret Sitesi Açtıktan Sonra Nerede Hata Yapıyorlar


E-ticaret sitelerinde en çok gözlemlenen sorun, site açıldıktan sonra işletme sahibinin e-ticaret sitesine gerekli önemi vermemesidir. Gerekli önem verilmeyen ve stratejik çalışmaların yapılmadığı e-ticaret siteleri kısa bir süre sonra ziyaret edilmeyen siteler kervanına katılmaktadırlar. Bu sorunun yaşanmasının 2 büyük sorunu vardır. Bunlardan ilki hangi çalışmalar yapılarak siteye kullanıcı trafiği sağlanacağı bilinmemektedir. İkincil olarak ise yapılacak olan çalışmaların bilinmesi ancak bir türlü uygulamaya geçilememesidir.

Aralık
2013
18

E-ticaret Ürünlerinin Videolu Tanıtımlarının Satışlara Etkisi


E-ticaret sitelerinde tanıtılmakta olan ürünlerin videolarının çekilerek siteye gelen kullanıcılara sunulması daha fazla kitleye ulaşmanın yanı sıra müşterilerin o ürün hakkında detaylı bilgi sahibi olmasını sağlayarak satışların artmasında büyük etken sahibi olmaktadır.

Aralık
2013
16

İstanbul'da Profesyonel E-ticaret Web Sitesi Adresiniz


Neticaret İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye ve tüm dünyaya profesyonel e-ticaret sistemleri geliştiren bir firmadır. İstanbul'da bulunan ofiste Neticaret'i tercih eden müşterilere profesyonel e-ticaret eğitimleri verilmektedir. Diğer bölgelere ise online destek ve telefon desteği verilmektedir. Neticaret e-ticaret paketleri hakkında daha detaylı bilgiler için;

Aralık
2013
14

Online Satış sitesi Açmak İstiyorum Diyorsanız


Online alışveriş sitesi açmak istiyor ancak nereden başlayacağınızı bilmiyor musunuz ? Sorunsuz bir şekilde internetten satış yapmak istiyor ancak hangi firma ile çalışacağınız hakkında ya da hangi yazılımı kullanacağınıza dair bir fikriniz yok mu ? İnternet bilginiz çok az ve yine de rakiplerinizden bir öne geçebilmek için bir online ticaret sitesi mi kurmak istiyorsunuz ? Eğer bu sorulardan bir tanesine evet cevabı verebiliyorsanız makalemizi dikkatli bir şekilde okumanızda fayda vardır.

Aralık
2013
13

E-commerce Siteleri Neye Denir ?


E-commerce siteleri internette online alışveriş yapılabilmesini sağlayan sanal mağaza yazılımlarına verilen isimdir. Türkiye'de elektronik ticaret siteleri tüm dünya da ise electronic commerce olarak bilinmektedir. Bu sistemler kullanılarak işletmeler ürünlerini internette pazarlayabilmektedirler.

Aralık
2013
12

İnternette Online Alışveriş Sitesi Açmak ve Satış Yapmak


Online alışveriş sitesi açmak istiyorsanız, hiçbir bilgi birikiminiz dahi olmasa Neticaret e-ticaret paketlerini kullanarak bu isteğinizi yerine getirebilirsiniz. Sadece iki gün içerisinde satış yapmaya başlayacağınız e-ticaret siteniz hazır hale getirilir. Profesyonel e-ticaret yazılımlarının kullanıldığı e-ticaret sitelerinde dilerseniz 500’ün üzerinde temadan herhangi bir tanesini kullanabilir, dilerseniz de Negrafik ekibimize dilediğiniz tasarımı yaptırabilirsiniz.

Aralık
2013
11

İnternette Otomotiv Yedek Parça Satış Sitesi Nasıl Açılır


Otomotiv sektörü en çok tercih edilen sektörlerden bir tanesidir. Türkiye'de büyük bir pazar payına sahiptir. Ancak internette bulunan online oto yedek parça satış sitesi sayısı oldukça sınırlıdır. Fiziksel mağazası bulunan ve bu sektörde bulunan firmalar online satış sitesi açabilmek için ne yapabilirler ?

Aralık
2013
09

E-ticarette Sosyal Medyaya Ne Kadar Önem Verilmeli


E-ticaret sitenizin sosyal medyada yer alması, sitenize gelen kullanıcı trafiğinin ani bir şekilde artışına sebep olabilmektedir. Sosyal medya çalışmaları yaparken en doğru stratejileri belirlemek ve süreklilik sağlamak önemlidir.

Aralık
2013
05

Online Alışveriş Sitelerinizde Yılbaşına Özel Satışları Arttırabilecek Stratejiler


Yılbaşı gibi özel günlerde online alışveriş sitelerinden yapılan satışlar çok büyük bir ivme ile artış göstermektedirler. Peki sizlerin e-ticaret siyeleri bu özel güne hazır mı ? Yılbaşına özel hangi kampanyalar yapılabilir, sitelerinizde ne gibi değişiklikler gerçekleştirebilirsiniz.

Aralık
2013
04

E-ticaret Sitelerinde Yapılması Yararlı Olacak Arama Motoru Optimizasyonu - SEO Çalışmaları


E-ticaret sitelerinde en yüksek dönüşüm oranına sahip olan satışlarda kullanıcılar arama motorlarından gelmektedirler. Peki arama motorlarından kullanıcı sağlayabilmek için hangi SEO yani arama motoru optimizasyonu çalışması yapılması gerekir.

Aralık
2013
03

Kasım Ayında En Çok Okunan E-ticaret Yazıları


2013 yılının Kasım ayında en çok ilgi gören E-ticaret makaleleri neler. E-ticaret sektöründe ve teknoloji de yaşanan gelişmeler elektronik ticaretin hızlı bir şekilde yayılmasını tetikliyor.

Aralık
2013
02

Youtube videolarının E-ticarette Satışlara Etkisi Nedir


Videoları çekilen ürünlerin Youtube sitesine yüklendiğinde satışlara ne gibi etkileri olur. Youtube sitesine ürün videoları nasıl eklenir ? Hangi açıklama, başlık ve etiketlerle eklemeler yapılmalıdır ?

Aralık
2013
01

İnternette Web Sitesi Açarak Kol Saati mi Satmak İstiyorsunuz ?


İnternette mağazanızda bulunan kol saatlerinin satışını yapmak istiyorsanız Neticaret e-ticaret paketlerini kullanabilir ve online ödeme alarak kol saati ve aksesuarlarının satışını gerçekleştirebilirsiniz.

Kasım
2013
29

İnternet Üzerinden Online Alışveriş Sitesi Açmak


Bir çok işletmenin yeni trend çalışması internetten online alışveriş sitesi açmak. Sadece mağazaya gelip ürünleri inceleyen müşterilere değil, internette bulunan ve potansiyel müşterilere de ürün satabilmek. Bu işlemin gerçekleştirilebilmesi için ise gerekli olan sistemlere e-ticaret siteleri adı verilmektedir. E-ticaret siteleri sayesinde sanal ortamda bulunan tüketicilere ürün pazarlaması yapılabilmektedir.

Kasım
2013
28

E-ticaret Nedir Nasıl Yapılır - Özel Makale


Daha önceki makalelerimizde e-ticaretin hem sözlük anlamı ile ilgili hem de genel olarak ne anlam ifade ettiğime dair özel anlatımlarda bulunmuştuk. Ancak arada geçen süre zarfında yaşanan değişiklikler, gelişmeler ve e-ticaret ile ilgili haberler tekrar bu konu üzerinde bir makale yayınlamamız gerektiğini bizlere gösterdi.

Kasım
2013
27

İnternette Online Cep Telefonu Satış Sitesi Nasıl Yapılır


Teknolojinin hızlı bir şekilde gelişmesi ile cep telefonları fiyatları oldukça indirime girdi ve her dönem yeni cep telefonu modelleri geliştirilmeye başlandı. Buna paralel olarak cep telefonı aksesuarlarını da gösterilen ilgi artmaya başladı. Bu durum işletmeleri e-ticaret sitelerine yöneltmeye başladı. Peki internette cep telefonu aksesuarı nasıl satılır ?

Kasım
2013
26

Arama Motoru Optimizasyonu Nasıl Yapılmalıdır


Arama motoru optimizasyonu yaparken dikkat edilmesi gereken hususlar nelerdir. En etkili arama motoru optimizasyon (SEO) çalışmalarının nasıl yapılmasını gerektiğini öğrenmek ister misiniz ?

Kasım
2013
25

E-ticarette Kullanılan Ödeme Sistemleri


E-ticaret sitelerinde müşterilerin ödeme yapabilmesi için entegrasyon yapılan online ödeme sistemleri nelerdir ? En çok hangi ödeme sistemi tercih edilmektedir. Kredi kartı, havale, bkm ekpsress, mobil ve diğer ödeme sistemleri hakkında genel bilgiler.

Kasım
2013
25

İnternette Online Satış Sitesi Kurmak


İnternette online satış sitesi kurmak için hangi prosedürlerin yerine getirilmesi gerekir. Dijital pazarlama yaparken kullanılan ödeme sistemleri nelerdir. Online satış yapmak istiyor ancak bu sektöre nasıl adım atabileceğinizi bilmiyor musunnuz ?

Kasım
2013
23

E-ticaret Sitelerinin Güvenli Hakkında Bir Kaç İpucu


E-ticaret sitelerinde alışveriş yapılırken hangi konulara dikkat edilmesi gerekir. E-ticaret siteniz üzerinden satış yaparken müşterilerinizin tereddüt içerisinde kalmaması için sitenize gerekli olan özellikleri nelerdir. Müşteri ve firma arasındaki güvenli alışveriş süreci.

Kasım
2013
22

E-ticaret Çeşitleri Nelerdir ?


Elektronik ticaret bilinen adı ile e-ticaret kendi içerisinde bölümlere ayrılmaktadır. Genel olarak işletmeler tarafından tercih edilmekte olan ve internette ürünlerin satılması için geliştirilen bu sistemler farklı kullanım alanlarına sahiptir. Sektörünüze en uygun e-ticaret çeşidini belirleyebilmeniz için Neticaret olarak sizleri bilgilendirmeye çalışacağız. E-ticaret çeşitleri sırası ile;

Kasım
2013
21

LinkedIn Şirket Sayfası Nasıl Oluşturulur


LinkedIn son zamanlarda sıkça kullanılan bir sosyal medya sitesidir. Her sosyal medya sitesinin sahip olduğu ayrıcalık gibi LinkedIn sitesinin de bir farkı bulunmaktadır. Sadece çalışma hayatına yönelik bir sitedir. İnsanların iş geçmişi hakkında bilgiler verebileceği ve firmaların sayfalarını oluşturarak şirketleri hakkında paylaşımlarda bulunabileceği özel alanlara sahiptir.

Kasım
2013
20

Dükkanımdaki Ürünleri İnternette Satmak İçin Ne Gerekli


Dükkanınız var ve dükkanınızda bulunan ürünleri aynı zamanda internette de satışa mı sunmak istiyorsunuz ? Kullanmanız gereken sistem e-ticaret paketlerii. Bu paketler nette ticaret yapabilmeniz için gerekesinimini duyacağınız profesyonel özellikelerin tamamını bir araya getirmektedir. Sadece bir kez sistemi kurmanız yeterlidir. Detaylı bilgi için..

Kasım
2013
20

Mobil Uyumlu Ticaret Sitelerinden Yapılan Satışlar


Mobil uyumlu e-ticaret sitelerinden gerçekleştirilen satışların %10 daha fazla olduğu gözlemlenmektedir. Bunun sebebi gelişen teknoloji sonucu tablet ve akıllı telefonlar da yaşanan satış patlamasıdır. İnsanlar artık alışverişlerini kişisel tabelt ve telefonlarından yapmaya başlıyorlar. Gelecekte ise bu sayı oldukça artacağa benziyor.

Kasım
2013
19

Nette E-ticaret Sitesi Nasıl Açılır, Kolay Mıdır ? ?


İnternette e-ticaret sitesi açabilmeniz için Neticaret tarafından geliştirilen profesyonel e-ticaret paketlerini kullanmanız yeterlidir. Geliştirilebilir tasarım, nette ticarete uygun yazılım, özel güvenlik önlemleri ile birlikte teknolojik gelişimleri bir araya getiren bu paketler sayesinde elektronik ticaret sitenizi anında açabilir ve internette satış yapmaya başlayabilirsiniz.

Kasım
2013
18

Ürün Satışlarını Arttırabilmek İçin Yapılan Çalışmalar


E-ticaret siteleri kullanılan eticaret paketleri sonrasında sorunsuz ve tüm işlevler kullanılabilecek bir şekilde yayına alınmaktadır. Tasarım, güvenlik, yazılım, yönetici paneli ve bütün diğer özellikleri ile birlikte site üzerinden satış yapılabilir hale getirilmektedir. Artık sitenin tanıtımını ve reklamını yapmak gerekir. Açılan siteye birden kullanıcı gelmez. Sitenize trafik sağlayabilmeniz için bazı çalışmaların stratejik bir planlama ile yapılması gerekmektedir.

Kasım
2013
17

Bir E-ticaret Sitesinde Olması Gereken 5 Kural


Sizce bir e-ticaret sitesi nasıl olmalıdır ? Neler Gereklidir ? Güvenliği nasıl olmalıdır ?. Türkiye'de e-ticaret sektörü giderek büyümekte ve üreticiler ürünlerini bu sektörde pazarlama ihtiyacı duymaktadırlar. Bu yüzden hangi alandan olursa olsun üreticiler e-ticaret siteleri kurarak ürünlerini en kısa yoldan tüketiciye sunmanın yarışı içersindeler. Yapılan projelerin %95'inde herhangi bir başarı sağlanamıyor, bunun sebebi ise e-ticaret sitelerinin yeterli özelliklere sahip olmaması. Bir e-ticaret sitesinin nasıl olması gerektiğini detaylı olarak açıklamak gerekirse;

Kasım
2013
15

Online Kozmetik Ürünleri Satabileceğiniz İnternet Sitesi Nasıl Yapabilirsiniz


Kadınların kozmetik ürünlerine ilgisi oldukça fazla. Özellikle internetin gelişimine paralel olarak bu ürünlerin internetten satışları hızlı bir şekilde artışa geçti. Peki internette kozmetik ürünlerini satışa sunabileceğiniz bir e-ticaret sitesi nasıl açılır ?

Kasım
2013
14

E-ticarette Müşteri Yorumları Satışların Artışında Ne Kadar Önemli


Hemen hemen her e-ticaret sitesinde, siteden ürün alan ya da siteye ürün incelemesi yapabilmek için giriş yapan kullanıcılar yorum yazabiliyorlar. Genel olarak elektronik ticaret sektöründe bulunan herkes, sitelerinde bulunan ürünler hakkında yorumlar yapılmasını, ve paylaşımlarda bulunulmasını istiyor. Genel olarak olumlu yorumlar onaylanırken olumsuz yorumlar siliniyor. Ancak işletme sahipleri ürünlerine yapılan bütün yorumların ne kadar değerli olduğunun pek bilincinde olmuyorlar.

Kasım
2013
13

Blog ve Haber Yazılarının Sanal Mağazanıza Faydaları


Sanal mağazalar açıldıktan hemen sonra ürünler siteye eklenmeye başlar. Bazı işletmelerde binlerce ürün olabilirken bazılarında ise bu ürün sayısı kısıtlıdır. İlk başlarda güncel bir şekilde ürün eklemesi olduğu için sanal mağaza arama motorları için güncel siteler arasında yer almaktadır. Bunun sonucu olarak ise yapılan aratmalarda daha yüksek sıralarda yer almaları sağlanır.

Kasım
2013
11

Eticaret Tasarım Ekibi: Negrafik


Neticaret e-ticaret yazılımlarını geliştirmenin yanında Negrafik eticaret tasarım ekibi ile birlikte müşterilerin istekleri doğrultusunda kişiye ve işletmelere özel tasarımlar da yapmaktadır. Alınan e-ticaret paketlerinde 500ün üzerinde tema mevcuttur. Ancak daha önce hiç kimse tarafından kullanılmamış olan ve kendi görsel zevklerine göre e-ticaret sitesini dizayn etmek isteyenler için Negrafik istenilen tasarımı gerçekleştirmektedir.

Kasım
2013
11

Arena Bayilerine 7 Adet Sanal Pos ile E-ticaret Sitesi


Paynet E-ticaret paketi profesyonel bir e-ticaret sistemidir. Bu yazılım sayesinde online ürün ve şiparişlerinizi yönetebilirsiniz. Özgün ve özelleştirilebilir bir tasarıma sahip olabilirsiniz. Promosyonlarınızı ve kampanyalarınızı yönetebilir, bizlerden sınırsız teknik destek ve eğitim alabilirsiniz. Arama motorlarında (google, yandex, bing, yahoo) yüksek performanslara sahip olabilirsiniz.

Kasım
2013
9

E-ticaret Sitesi Nasıl Olmalıdır ?


Aklınızda e-ticaret sitesi açmak varsa detaylı bir araştırma yapmanızda fayda vardır. Bu sektör oldukça karmaşık bir o kadarda dikkate alınması gereken prosedürlere sahiptir. Özellikle e-ticaret sitesi nasıl olmalı sorusu sorulmalı ev bu sorunun bütün cevapları araştırılmalıdır.

Kasım
2013
8

BKM Express Nedir ? Bankalar Arası Kart Merkezi


BKM Express bankaların ortak platformu olan Bankalar Arası Kart Merkezi’dir. BKM Express sayesinde kart bilgilerinizi alışveriş yaptığınız iş merkezi ile paylaşmadan kolay, hızlı ve aynı zamanda güvenli bir şekilde işlem yapmanızı sağlayan bir ödeme sistemidir.

Kasım
2013
8

A'dan Z'ye E-ticaret Sitesi Nasıl Kurulur Anlatım


Bu makaleyi okumaya başladığınıza göre ya girişimcisiniz ya da mağazanızda bulunan ürün ve hizmetleri internette satışa sunmak istiyorsunuz. Yaklaşık 15 dakikanızı alacak bir okuma sayesinde A’dan Z’ye başarılı bir e-ticaret sitesi nasıl kurulur öğrenebileceksiniz. Her şey adım adım anlatılacaktır. E-ticaret hakkında hiçbir bilginiz olmadığı varsayılacaktır.

Kasım
2013
7

Bu Sene Google'da En Çok Aratılan E-ticaret Kelimeleri


Google dünyada en çok kullanılan arama motoru. Bu arama motoru sayesinde insanlar öğrenmek istedikleri bilgilere dakikalar içerisinde ulaşabilmekteler. E-ticaret sitesi mi açmak istiyorsunuz mesela. Google’a e-ticaret sitesi açmak istiyorum cümlesini yazarak bu konu ile ilgili yazılmış makalelere, haberlere ve aynı zamanda e-ticaret firmalarına saniyeden daha kısa bir sürede ulaşabiliyorsunuz.

Kasım
2013
7

Mobil Ticaret Farkı | Tablet, Cep Telefonlarından Online Satış


Teknoloji hız ve hızla gelişiyor. Gelişen teknoloji ile birlikte insanlar teknoloji ile daha rahat bir şekilde buluşuyor. İnternette her gün binlerce akıllı cep telefonu ve tablet bilgisayar satılıyor. İnsanlar internette alışveriş yapacakları zaman her zaman yanlarında taşıdıkları bu teknolojik cihazları tercih ediyor. Bu sebeple de mobil ticaret her geçen gün önemini artırıyor.

Kasım
2013
6

Tek Ürün Eticaret Yazılımı Fırsat Sitelerine Uygulanırsa


Bugünkü makalemizde tek ürün eticaret sitelerine fırsat sistemleri uygulandığında nasıl bir tablo ortaya çıkacağını inceleyelim. Daha önceki yazılarımızda tek ürün eticaret ve fırsat sitelerinin nasıl yapıldığını ve ne gibi özelliklere sahip olduklarından bahsetmiştik. Bu makalede ise iki sistemin birleştirildiği taktirde ne gibi bir yazılım paketi ortaya çıkacak görelim. İlk olarak tek ürün eticaret ve fırsat sistemlerini anlatalım.

Kasım
2013
6

E-ticaret Tedarikçi Firmalar | Arena - Index Bilgisayar


Bilişim sektöründe ürün entegrasyonu sağlamak isteyen işletmeler tedarikçi firmalar ile çalışarak onların ürünlerini kendi e-ticaret siteleri üzerinden satışa sunabilmektedirler. Tedarik entegrasyonları sayesinde hem işletmelerin ürün güncellemesi ortadan kalmakta hem de on binlerce ürün siteniz üzerinden satışa sunulabilmektedir.

Kasım
2013
6

E-ticaret Portalı 3 Önemli Makale Özeti


E-ticaret portalında yazılan konular hakkında ara ara kısa özetler çıkartılarak bu konuları daha iyi anlayabilmeniz sağlanacaktır. E-ticaret sitesi açmak isteyenler ya da elektronik ticaret sitesi sahipleri için bilinmesi gereken her türlü önemli konu e-ticaret portalın da paylaşılmaktadır. Bu paylaşımlar ile sitenizi daha verimli bir hale getirmenin yanı sıra satışlarınızın da artışını gözlemleyebilirsiniz.

Kasım
2013
6

Sanal Pos Kullanımına Hazır E-ticaret Sistemleri


İnternetten ticaret yapan firmalar genellikle sanal pos kullanma ihtiyacı duymaktadırlar. Çünkü internette satılan ürünlerin ödemesi büyük çoğunlukta kredi kartı ile yapılmaktadır. Bu sebeple sanal pos kurulumu her e-ticaret sitesini ilgilendiren önemli bir konudur.

Kasım
2013
6

Fırsat Sitesi Açmak İstiyorum Fiyatları Ne Kadar ?


Fırsat sitesi açmak istiyorsanız öncelikle bu sitelerde bulunması gereken yazılım özelliklerinin neler olduğunu bilmeniz gerekmektedir. Başlıca fırsat sitesinde olması gereken özellikler ise geri sayım sayacı, davet et puan kazan modülü, fırsat ve indirim sistemi ile birlikte indirim kuponları oluşturulabilen eklentilerdir.

Kasım
2013
5

Kurumsal E-ticaret Siteleri Fark Yaratan E-mağaza Sistemi


İnternetten ticaret yapmak isteyen firmalar Neticaret e-ticaret altyapısı kullanılabilir. Kurumsal çözümler sunan Neticaret e-ticaret paketleri ile işletmeler internette ürünlerini satışa sunabilirler. Elektronik ticaret yapabilmeniz için herhangi bir yazılım ya da tasarım bilgisine sahip olmanıza gerek yoktur. Neticaret sizler için kurumsal e-ticaret sitelerinizi A’dan Z’ye hazırlar.

Kasım
2013
4

Eticaret Yaparken Tüketicilerin İsteklerini Ne Kadar Karşılıyorsunuz ?


Eticaret yaparken müşterilerin ne istedikler bilmek gerekir. Doğru stratejiler uygulanarak müşterilerin istekleri her zaman el üstünde tutulmalıdır. Müşterilerinize siteniz üzerinden güven kazandırmakla beraber onların memnuniyetini maksimum seviyeye getirmeniz gerekir. Peki e-ticaret siteniz müşterilerinizin isteklerini karşılayabiliyor mu ?

Kasım
2013
4

E-ticaret Sitesi Açmak İstiyorum Ancak Prosedürleri Bilmiyorum


E-ticaret, bir site açılarak o sitede, sahip olunan ürünlerin online pazarlamasının yapılabilmesini sağlayan sistemlere verilen isimdir. E-ticaret yapabilmek için ilk olarak bir alan adı almak, ardından bir sunucuda bu alan adının barındırmak ve son olarak da bu sitede e-ticaret paketlerini kullanmak gerekir. Ama önce e-ticaret sitesi açmak için hangi prosedürlere uymanız gerekir ondan bahsedelim.

Kasım
2013
3

Kredi Kartı İle Online Ödeme Almak İçin Paynet Sistemi


Paynet, internetten kredi kartları ile ödeme alabilmenizi sağlayan bir sistemdir. Sisteminde 7 adet bankanın sanal posu bulunmaktadır. Banka başvuru yapmadan Arena Bilgisayar’ın kurmuş olduğu Paynet sistemi sayesinde müşterilerinizin kredi kartı ile ödeme özelliğinden faydalanmasını sağlayabilirsiniz.

Kasım
2013
2

Neticaret E-ticaret Paketlerinin Tercih Edilme Sebepleri


Neticaret’i tercih eden, güvenli, rahat ve kolay bir şekilde e-ticaret yapan firma sayısı 1700’ü geçmiş durumda. Peki niçin binlerce işletme e-ticaret çözümleri için Neticaret’i tercih ediyor ? Neticaret e-ticaret paketleri ile ticarete başlamak oldukça kolaydır. E-ticaret sitenizi açmak istediğiniz gün içerisinde sistemini kurulu ve hemen sanal mağazanız üzerinden satış yapmaya başlayabilirsiniz.

Kasım
2013
1

E-ticaret Sitesi Açmadan Önem Verilmesi Gereken Konular


Eticaret sitesi yaptırmadan önce mutlaka dikkat etmeniz gereken bazı kriterler vardır. Bu dikkat edilmesi gereken prosedürler hem sitenizin güvenliği hem de daha fazla satış yapmanızı sağlayan kriterlerdir.Eğer elinizde bulunan bir ürünü internette sanal mağaza kurarak satmak istiyorsanız ve ne yapmanız gerektiğini bilmiyorsanız yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Kasım
2013
1

Elektronik Ticaret Sistemlerinin Tarihi


Her geçen gün elektronik ticaret kullanımı hızla artmaya devam etmiştir. Çünkü elektronik ticaret sayesinde üretilen malların tanıtımı satışı ve ödeme işlemleri internet üzerinden kolay bir şekilde yapılabiliniyor. Elektronik ticaretin 3 aşaması bulunmaktadır. Bu aşamalardan ilki ürünün reklamının yapılması yani tanıtılmasıdır. İkinci aşama ise ürünlerin siparişlerinin alınması ve ödeme yapılmasıdır. Son aşama ise ödemesi yapılan ürünün satıcı firma tarafından adrese teslim edilmesidir.

Kasım
2013
1

Paynet | Arena Bayi E-ticaret Paketi


E-ticaret sitesi kurmak her firmanın ya da şirketin hayallerinden biridir. Çünkü internet üzerinden de ürünlerini pazarlamak isterler. Ancak e-ticaret yapabilmeleri için sanal posa sahip olmaları gerekmektedir. Bankalar bazı işletmelere sanal posu kolay bir şekilde vermeyebilir.