Neticaret'in üreticisi Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. Visa Avrupa ‘ya kayıtlı tescilli temsilcidir.
E-Ticaret Paketleri E-Ticaret Paketleri

 

E-TİCARET PAKETLERİNİN GENEL ÖZELLİKLERİ

 

SİZE ÖZEL ÇÖZÜMLER

 

Neticaret e-ticaret paketlerinde, bir e-ticaret sitesinde olması gereken bütün özellikler bütünleşik çözümler sunularak sizlere aktarılmaktadır. E-ticaret paketleri özel yazılım ve güvenlik önlemleri ile donatılarak en rahat ve kolay bir şekilde kullanımınız için hazırlanmıştır.

 

GÜVENLİ ALTYAPI

 

Neticaret sahip olduğu 29 farklı sunucu ile e-ticaret sitelerinizin güvenli bir şekilde barınabilmesi için Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı onaylı “Yer Sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. Sunucularda saldırıların önlenebilmesi için Firewall, tehdit tespit ve engellenmesi için IPS / IDS istemleri ve verilerin periyodik olarak yedeklerinin alınabilmesi için RAID5 güvenlik önlemleri alınmaktadır. Ayrıca siteden ürün alacak olan müşterilerin güvenliklerini sağlayabilmek için, ödeme sayfalarında, 128bit SSL şifreleme sistemleri kullanılmaktadır.

 

ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU

 

Neticaret yazılımları, SEO analizi yapılarak arama motorlarında daha iyi yerlerde yer alabilmeniz için özel kodlamalar ile hazırlanmıştır. Akıllı linkleme ve özel SEO eklentisi sayesinde ürünlerinizin arama motorlarında daha rahat bir şekilde tanınması, verilecek olan eğitimler ile birlikte de üst sıralarda yer alabilmeniz için özel eğitimler verilmektedir.

 

GELİŞTİRİLEBİLİR ÖZEL TASARIM

 

Neticaret e-ticaret paketlerinde 500’ün üzerinde hazır tasarım bulunmaktadır. Dilerseniz bu hazır tasarımlardan bir tanesini seçebilir dilerseniz de geliştirilebilir tasarım özelliği ile kendi tasarımınızı oluşturabilirsiniz.

 

KULLANICI YÖNETİMİ

 

Sitenize dilediğiniz kadar kullanıcı tanımlayabilirsiniz, sizin dışınızda sitede görev yapacak olanlar için istediğiniz alanlara ulaşmalarını sağlayabilecek özel paneller açabilirsiniz, yetkilendirmeler ile sizin siteyi yönetecek olan adminler belirleyebilirsiniz.

 

GOOGLE BAZLI ÇALIŞMA

 

E-ticaret sitenizin açılması için alacağınız Neticaret e-ticaret paketleri ile birlikte Google’un kullanıcılarına sağlamış olduğu özel eklentileri de hazır kurulmuş bir şekilde sahip olabilirsiniz. Google analytics, Google sitemap ve diğer eklentilerin kurulumunu rahat ve kolay bir şekilde e-ticaret sitenize tanımlayabilirsiniz.

 

ÜRÜN YÖNETİMİ

 

E-ticaret sitenize ekleyeceğiniz ürünler üzerinde özel değişiklikler yapabilirsiniz. Ürünlerinizi detaylı bir şekilde ekleyebilir, ürün fiyatlarını ayrı ayrı belirleyerek bayiye veya müşteriye özel fiyatlar belirleyebilir, özel indirim, komisyon veya kampanya özelliklerinden de faydalanabilirsiniz.

 

3D SANAL POS KURULUMU

 

Sanal mağazanıza sorunsuz bir şekilde 3D sanal pos kurulumu yapabilirsiniz. Sadece sanal pos değil diğer bütün ödeme sistemlerinin de entegrasyonunu, özel paneller sayesinde sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bunların yanında anlaşma yapılan bankalardan da ücretsiz bir şekilde sanal pos desteği alabilirsiniz.

 

KARGO TAKİP ÖZELLİĞİ

 

Müşterilerinize ürün teslimi yapabilmek için kargo yöntemini kullamanız gerekmektedir. Teknolojinin gelişimine paralel olarak özel hazırlanmış online kargo takip özelliği sayesinde hangi müşterinizin ürününün nerede olduğunu saatlik olarak takip edebilirsiniz.

 

FACEBOOK STORE KULLANIMI

 

Neticaret e-ticaret paketlerini kullanarak dünyanın en büyük sosyal paylaşım sitesi olan Facebook üzerinde kendi sanal mağazanızı açabilirsiniz. Ürünlerinizi aynı özellik, aynı fotoğraf ve aynı fiyatlar ile bu sosyal paylaşım sitesi üzerinde açtığınız Facebook Store’a ekleyebilir ve satışlarınızı da kendi siteniz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.