Neticaret'in üreticisi Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. Visa Avrupa ‘ya kayıtlı tescilli temsilcidir.
E-Ticaret Paketleri E-Ticaret Paketleri

E-Ticaret Hakkında Bilinmeyenler!Neticaret, bir eticaret alt yapısının ve web sayfasının ihtiyacı olan tüm gereksinimleri bütünleşik olarak sunmaktadır. Sistemle birlikte profesyonel e-ticaret yazılımı ve bütün donanım yapısı ile diğer hizmetleri bütünleşik olarak sunulmaktadır.

Neticaret sistemleri kendisine ait 29 adet sunucuda çalışmaktadır. Sunucular Turkcell iştiraki olan Tellcom'da barındırılmaktadır. Ayrıca kredi kartlarının güvenliği için 128 bit seviyede SSL şifreleme sistemi kullanılmaktadır.

Google sitemap modülü sitenin Google kaydını otomatik olarak yapmakta ve tüm ürün bilgilerini içeren sitemap (site haritası) dosyasını otomatik olarak oluşturmaktadır. Bu sayede Google botları sitenin indeksleme işlemini daha kolay bir şekilde gerçekleştirebilmektedir.

Neticaret e-ticaret sitesinin tüm içeriği ve görsel öğeleri kullanıcının yönetiminde ve kontrolündedir. Siteye sınırsız sayıda menü, haber, anket, banner ve içerik eklenebilir. Yönetim panelinde bulunan 100’lerce şablonu kullanabilir, yeni şablonlar ekleyebilirsiniz.

Arama motorlarında ürün sayfalarınızın anlaşılmaz ifadeler yerine, anlaşılır ürün isimleriile görünmesini ve algılanmasını sağlar. Bu özellik sitenizin arama motorlarında görüntülenme, tıklanma oranına ve üst sıralarda yer almasına olumlu katkı sağlar.

Sınırsız sayıda sayfalar oluşturup, sayfa içeriklerini dinamik olarak değiştirilebilmesi. İçeriklerin imajlara bağlanabilmesi. Haber, anket, reklam imajlarını sitenin bir çok noktasına ekleyebilme. Banner’ların ve haberlerin verilen tarihte otomatik pasifleşmesinin sağlanması.

Neticaret, kullanıcı istekleri ve trendler doğrultusunda sürekli güncellenmektedir. Ve bu güncellemeler ücretsiz olarak ilgili paketlere yansıtılmaktadır.

Sınırsız site yöneticisi ve kullanıcı tanımlayabilme, site yöneticilerini ve kullanıcıları yetkilendirme, Görev tanımları yapabilme.

Google Analytics web sayfaları için bir analitik çözümleme paketidir. Google Analytics ziyaretçilerin sitenin adresini nasıl bulduğunu , sitede nasıl gezdiğini ve ziyaretçilerin daha iyi bir deneyim sahibi olmalı için neler yapılabileceğini gösteren bir hizmettir.

Çok detaylı ürün yönetimi, ürüne ait 5 farklı fiyat her müşteri veya bayiye özel indirim yüzdesi uygulaması. Opsiyonlarda miktar ve her opsiyonun fiyatını farklı fiyat olarak tutabilme. Excel’den ürün aktarım özelliği.

Online sipariş yönetimi, üyeleri kategorize edebilme, detaylı üye-sipariş raporları, sipariş analizleri, üyelere izinli pazarlama kavramında toplu mailing.

Türkiye’de sanal pos hizmeti veren bütün bankaların Sanalpos alt yapılarının 3D secure ile birlikte kurulması.

Garanti Bankası ve Finansbank ile bedelsiz Akbank ile yarı bedelli sanalpos alabilme imkanı.

Ürün grupları veya markalara farklı ödeme tipleri tanımlanabilmesi. Mobil ödeme tanımlama.

Saat dilimleri bazında kargo teslim bilgileri alabilme.

Tüm alt yapının parametrik yapı esneklik kazanabilmesi.

Opsiyon bazıdan farklı fiyatlar verebilme ve miktar durumlarını tutabilme.

Facebook store sayesinde ürünlerinizin sosyal paylaşım sitesinde de tanıtımı ve satışı.