Neticaret'in üreticisi Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. Visa Avrupa ‘ya kayıtlı tescilli temsilcidir.
E-ticaret sitesi fiyatları, ücretleri nedir E-ticaret sitesi fiyatları, ücretleri nedir

sanal mağazaE-ticaret siteleri baştan yapılmaya çalışıldığı zaman oldukça maliyetli ve uzun zaman alıcı olabilmektedir. Yazılım, tasarım, entegrasyon, güvenlik önlemleri, sunucu & hosting & domain için profesyonel ekipler ile 1 yıla kadar uzayabilecek bir çalışma yapılması gerekir. Ücretleri ise sanıldığından oldukça fazla olmakta 100 bin TL’leri bulmaktadır. Bunun yanı sıra ücretsiz bir şekilde e-ticaret siteleri de açılabilmektedir ancak kısa bir süre sonra ciddi problemlerle karşı karşıya kalmanıza sebep olmaktadır.

Neticaret Tarafından Geliştirilen E-ticaret Siteleri

Yüz binleri bulan maliyetler ve güvenlikte yaşanan sıkıntıların önüne geçebilmek için e-ticaret firmaları tarafından profesyonel ve ileri teknoloji güvenlik önlemlerinin alındığı sanal mağaza sistemleri geliştirilmektedir. Alanında uzman ekipler bir araya getirilerek sıfır hata ile internette ticaret yapabilmeniz sağlanmaktadır. E-ticaret sitesi fiyatları hakkında bilgi vermeden önce sahip olunacak olan özellikleri kısaca anlatalım.

E-ticaret Paketlerinin Özellikleri

E-ticaret paketleri yazılım, tasarım, entegrasyon, destek, hosting, domain hizmetlerinin hepsini birlikte sizlere sunmaktadır. Online ürün pazarlaması yapabilmeniz için ihtiyaç duyacağınız her türlü gereksinim bir araya getirilmiştir. Kolay kullanıma sahip yönetim paneliniz sayesinde e-ticaret sitelerinde istenilen değişiklikleri yapabilme şansınız bulunmaktadır. Diğer özellikleri başlıklar halinde anlatmak gerekirse;

İleri derece güvenlik önlemleri

E-ticaret siteleri para trafiğinin yoğun olduğu sitelerdir. Bu sebeple ileri derece güvenlik önlemleri ile donatılmaları gerekir. Eçözüm tarafından geliştirilen Neticaret e-ticaret paketleri ile yapılan e-ticaret sitelerinde, sitelerin barındığı sunucularda tehdit ve saldırıların önüne geçebilmek için Firewall ve IPS/IDS güvenlik önlemleri alınmaktadır. Verilerin yedeklenerek data kayıplarının önüne geçebilmek için ise RAID5 yedekleme sistemleri kullanılır. E-ticaret sitelerinde ödemelerin yapıldığı ve aynı zamanda müşteri bilgilerinin paylaşıldığı alan ödeme sayfalarıdır. Bu sebeple ödeme sayfalarında 128bit SSL şifreleme sistemleri kullanılır.

Sorunsuz bir şekilde ödeme sistemi entegrasyonları

Neticaret eticaret paketlerini kullanılan sitelere bütün ödeme sistemleri sorunsuz bir şekilde entegre edilebilmektedir. Sanal pos ve alternatif ödeme sistemlerinin entegrasyonu en çok sorun çıkarak entegrasyonlardır ancak Neticaret sistemlerini kullanan sitelerde dakikalar içerisinde bu ödeme sistemlerinin entegrasyonu sorunsuz bir şekilde yapılmaktadır. Türkiye’de bulunan bütün bankaların kurulumu yapılabildiği gibi ipara, payu, paynet, paypal sistemlerinin de kurulumu sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Havale/eft ve kargoda kapıya ödeme sistemlerinin altyapısı hazır bir şekilde e-ticaret sitelerinde mevcut olarak kullanılabilmektedir.

Arama motorlarında üstün performans ve özel eğitim

Arama motorları için özel olarak seo eklentisine sahip olursunuz. Eklemiş olduğunuz ürünlerin sayfa başlığının ve açıklamasının arama motorlarında nasıl indekslenmesini istiyorsanız o şekilde ayarlayabilirsiniz. Akıllı linkleme özelliği sayesinde sayfa ve ürün linkleriniz anlaşılmaz ifadaler yerine ürün isimleri ve uzantıları ile oluşturulmaktadır. Google sitemap (site haritası) otomatik olarak oluşturulmaktadır. Googel analytics entegrasyonu otomatik olarak yapılır ve sitelerinize gelen kullanıcı akışı ile sitenizde bulunan kullanıcı sayısı gibi bir çok özelliği online olarak kullanabilirsiniz. Arama motoru optimizasyonu (SEO) uzmanları tarafından verilen eğitimlere katılabilirsiniz.

e-ticaretRahat ve kolay kullanıma sahip yönetim paneli

Sitenizde yapacağınız bütün değişiklikleri rahat ve kolay kullanıma sahip olan yönetici paneli sayesinde gerçekleştirebilirsiniz. Sınırsız sayıda sayfa oluşturabilir, sayfa içeriklerinizi dinamik bir şekilde değiştirebilirsiniz. Haber, anket, reklam, imaj ve görsellerinizi dilediğiniz gibi ekleyebilir ve yönetimini gerçekleştirebilirsiniz. Sınırsız sayıda site yöneticisi ve kullanıcı tanımlaması yapabilirsiniz. Yöneticilerin yetkilendirmelerini sizler belirleyebilirsiniz.

Online sipariş yönetimi, üyeleri isteğe göre kategorize etme, detaylı bir şekilde sipariş ve üye raporları kısacası bütün üyelik ve sipariş işlemlerinizi online olarak takip edebilirsiniz. Saat bazında kargo teslim özelliği sayesinde hem sizler hem de müşterilerinizin kargolarının nerede olduğunu anlık olarak takip etmelerini sağlayabilirsiniz.

Geliştirilebilir tasarım özellikleri

Geliştirilebilir tasarım özellikleri sayesinde 500+ temanın yanı sıra kendi oluşturduğunuz veya bir grafiker ile oluşturacağınız tasarımlarınızın entegrasyonunu sitenize sağlayabilirsiniz. Dilerseniz Negrafik ekibi ile birlikte hareket ederek hayalinizde bulunan tasarımı onlara anlatır ve gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

Neticaret e-ticaret paketlerinin en önemli özelliklerinden birkaç tanesi yukarıda sıralanmıştır. E-ticaret siteleri ücretleri ve diğer bütün özellikleri kontrol edebilmek için http://www.neticaret.com.tr/e-ticaret-paketleri sayfasını ziyaret edebilir ya da dilerseniz onlien olarak bu paketleri test etmek için hemen sağ üst kısımda bulunan ücretsiz demo talebi butonuna tıklayabilirsiniz. 

Paylaş

Facebookta Paylaş Tweetle