Neticaret'in üreticisi Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. Visa Avrupa ‘ya kayıtlı tescilli temsilcidir.
E-commerce Siteleri | Sanal Mağaza Sistemleri E-commerce Siteleri | Sanal Mağaza Sistemleri

E-commerce siteleri internette online alışveriş yapılabilmesini sağlayan sanal mağaza yazılımlarına verilen isimdir. Türkiye'de elektronik ticaret siteleri tüm dünya da ise electronic commerce olarak bilinmektedir. Bu sistemler kullanılarak işletmeler ürünlerini internette pazarlayabilmektedirler. 

E-commerce Siteleri Hakkında

Türkiye'de şu anda on binlerce işletme e-commerce sitelerini kullanmaktadırlar. Açılan siteler üzerinden yapılmakta olan çalışmalar sayesinde siteye potansiyel müşteri çekilmektedir. Online ödeme sistemleri kullanılarak da müşterilerin ödeme yapmaları sağlanmaktadır. Siteye eklenen herhangi bir ürünün siparişi verilidiği anda site yönetim panelinde bu sipariş görünmektedir. Site sahibi sipariş panelinden müşterinin bilgilerine ulaşabilmektedir.

Bilgileri alınan müşteriye iletişim kanalları ile ulaşılır ve sipariş onayı istenir. Genel olarak onay havale, eft, ya da kargoda kapıya ödeme yapacak müşterilerden alınmaktadır. Kredi kartı ile yapılan ödemelerde direk olarak tahsilat yapıldığı için aranma gereksinimi duyulmamaktadır. İşletme sahibi satın alınan ürünü paketler ve kargo aracılığı ile müşterisine postalamaktadır.

E-commerce detayları

E-commerce yani e-ticaret sitesi kurabilmek için yok yüksek meblağlar harcanmasına gerek yoktur. Fiziksel mağazanıza harcadığınız bütçenin çok çok altında bir bütçe ile profesyonel bir e-commerce sitesi açılabilmektedir. Açılan siteye yönetim paneli sayesinde sınırsız sayıda ürün eklenebilir ve hemen online satış yapılmaya başlanabilir.E-commerce sitelerini bir örnek ile anlatmak gerekirse; internette online alışveriş yaptığınız bütün siteler bu sistemler ile yönetilmektedir.

Sizlerde e-commerce sitesi açabilirsiniz

Profesyonel e-ticaret paketlerini kullanarak sadece 2 iş günü içerisinde sizlerde online ticaret yapabileceğiniz ecommerce sitenize sahip olabilirsiniz. Neticaret bu sistemleri uzman ekip kadrosu ve 12 yıllık tecrübesi sonucu hazırlamakta ve sizlere anahtar teslim bir şekilde kullanımınıza sunmaktadır. 

Denemeden almam diyorsanız

Kesinlikle hiç bir ürünü denemeden almamanızı tavsiye ederiz. Bu sebeple sizler için demo bir e-commerce sitesi açmış bulunuyoruz. Bu demo site sayesinde nasıl bir sisteme sahip olacağınızı online test etme şansınız bulunmaktadır. Hemen sağ üst kısımda bulunan ücretsiz demo talebi butonuna tıklayın, sizden istenen bilgileri doldurun ve demo sitenizi kullanmaya başlayın. Elektronik ticarete atılmak sadece bir kaç dakikanızı alacak.

Paylaş

Facebookta Paylaş Tweetle