Müzik Sanatçılarının E-Ticaret Siteleri Olsaydı Ne Olurdu ? Müzik Sanatçılarının E-Ticaret Siteleri Olsaydı Ne Olurdu ?Müzik Sanatçılarının E-Ticaret Siteleri Olsaydı Ne Olurdu ?

Günümüzde e-ticaret etkisini iyiden iyiye arttırmaya devam ediyor ! Türkiye’de yaklaşık 7000 civarında e-ticaret sitesi olduğunu biliyoruz. Şu an bu yazıyı okuyan sizler de ilerde neden bir e-ticaret sitesi açmak istemeyesiniz ki ? Peki siz sevdiğiniz bir sanatçının açabileceği bir e-ticaret sitesi iş modelini kendinize örnek alır mıydınız ? Yada sizde bir fikir yaratır mıydı ?

İşte bazı sanatçılarımızın e-ticaret siteleri olsaydı ne olurdu diye sorduk ve sorunun yanıtını firmamızın Sosyal Medya Müdürü Serkan Hacıömeroğlu’ndan aldık.

İşte Hacıömeroğlu’na göre sanatçılar eğer açsaydı nasıl e-ticaret siteleri açabilirdi sorusuna yanıtı :

1- Barış Manço : Rahmetli Barış Manço hayatta olsaydı açacağı e-ticaret sitesi kuşkusuz takı üzerine bir e-ticaret sitesi olurdu. Takılara düşkünlüğü ile bilinen Barış Manço yüzükten, kolyeye ve bilekliğe kadar bir çok takı ürünü yanı sıra saç bakım ürünlerini de e-ticaret sitesinde satabilirdi.

2- Cem Karaca : Rahmetli Cem Karaca da hayatta olsaydı kuşkusuz açacağı e-ticaret sitesi şapka ve sakal bakım ,boya ürünleri olurdu.Büyük ustanın şapka sevgisi herkesçe bilinmektedir.

3- Bülent Ersoy : Sanatçının kürke düşkünlüğü herkez tarafından bilinmekte. Sanatçının bir kürk giyim e-ticaret girişimi açması mümkün olabilir!

4- Sibel Can : Sanatçının zerafete düşkünlüğü malumunuz. Satışını yapacağı ürün kesinlikle abiye giyim olurdu!

5- Hülya Avşar : Sanatçı son dönemlerde spora çok düşkün oldu. Hatta bir spor merkezi bile açtı. Hülya Avşar’ın açacağı e-ticaret sitesi kesinlikle spor ve sporcu ürünleri ile tenis malzemeleri satış sitesi olurdu.

6- Teoman ve Şebnem Ferah : Her iki sanatçının da açacağı e-ticaret sitesinin tişört , rock ve metal giyim aksesuarları ile müzik ekipmanları satış sitesi olabilir diye düşünüyorum.

7- Orhan Gencebay : Orhan Gencebay’ı hepiniz efendiliği ve düzgün duruşu ile tanıyoruz. Kendisinin açabileceği e-ticaret sitesi olsa olsa erkek takım elbise satış sitesi olurdu diyebilirim.

8- Murat Boz : Murat Boz malumunuz kızların sevgilisi durumunda. Özellikle kızların rağbet göstereceği kozmetik ve parfüm ürünleri satışı olan bir e-ticaret sitesi kendisi açabilir.

9- Tarkan : Tarkan Türkiye’nin en beğenilen sanatçılarından. Özellikle bay ve bayan giyim ile ayakkabı ürünlerinin satışının olacağı bir e-ticaret sitesi açabilir.

10- Zeki Müren : Rahmetli Zeki Müren hayatta olsaydı açacağı e-ticaret girişimi mutlaka ama mutlaka gece giysileri ve sahne giysileri üzerine bir e-ticaret sitesi olurdu diye düşünüyorum.

facebook paylas