iPara ile Hemen Ödeme Almaya Başlayın iPara ile Hemen Ödeme Almaya Başlayın


Aklınızdan geçen
Hayata geçti!

  • Online satış yapmak için kolayca Sanal Pos alın
  • Satış Hacminize göre değişen uygun POS oranlarına sahip olun
  • Müşterilerinize taksitli alışveriş ve indirim kampanyaları sunun
  • "Chargeback" sorumluluğuyla uğraşmayın

iPara nedir?

iPara, gerçek zamanlı online ödeme almanızı sağlayan bir sistemdir. iPara ile alıcılar, her alışverişte kredi kartı ve ya banka kartı bilgileri gibi detaylı bilgilerini girmek zorunda kalmadan güvenli, hızlı ve prtatik bir şekilde ödeme yapabilirler. Üstelik iPara üyesi olmak ücretsizdir.

iPara'lı olmanın avantajları nedir?

iPara ile internetten alışveriş; müşterileriniz için güvenli, sizin için çok daha kazançlı olacak. Bu büyük yenilik, müşterilerinizin kafasındaki en önemli soru işaretini ortadan kaldıracak: "Acaba kredi kartı bilgilerim başkasının eline gerçer mi?"

Artık müşterileriniz iPara sayesinde kredi kartı bilgilerini vermeden ödeme yapabilecekler. Siz de, kredi kartı ödemelerinde karşılaşılan -ve firmalar için bir maliyet kalemi olan- chargeback riski taşımadan, güven içerisinde ödemenizi almanın mutluluğunu yaşayacaksınız.


iPara üyesi olmak

Hızla artan kullanıcı sayısı ve gittikçe çoğalan mağaza portföyü ile iPara, Türkiye'nin ödeme sistemleri konusunda lokomotifi olma hedefini yakalamaya her geçen gün daha çok yaklaşıyor.

iPara getirdiği yenilikler sayesinde internnetten alışverişi geliştirecek, çok daha ileri taşıyacak. Müşterilerinizin güvenini sizin için kazanca dönüştürecek. İşin en güzel tarafı size hiçbir ekstra maliyet getirmeyecek! Siz de hemen ve kolayca iPara üyesi olabilir, tüm bu avantajlardan yararlanabilirsiniz.


Ücretlendirme

iPara üyesi olmak ücretsizdir. Sadece, aylık toplam ödeme hacminize göre komisyon ve işlem başına da 0,45TL alınmaktadır.

iPara kullanmaya başlamak çok kolay!

iPara'nın sizler için sunduğu tüm imkanlardan yararlanabilmek için ipara.com'da "Yeni Hesap Aç" linkine tıklayarak, firmanız ile ilgili gerekli bilgileri doldurmanız yeterli olacaktır.


facebook paylas