Neticaret'in üreticisi Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. Visa Avrupa ‘ya kayıtlı tescilli temsilcidir.
Duyurular ve Yenilikler Duyurular ve Yenilikler
Aralık
2014
22

Neticaret GOLD paketleri alt yapı çalışmaları başladı.


Yeni projemiz .net mvc platformunda geliştirmiş bir platform olacak.

Nisan
2014
10

E-ticaret Konferansı ve Fuarı 15 Mayıs'da Haliç Kongre Merkez'inde


3. E-ticaret Konferansı ve Fuarı, elektronik ticaret sektöründe ve ilgili alanlarda faaliyet göstermek olan kurum ve kuruluşlardan bir araya gelen temsilciler ve izleyicileri ağırlayacağı konferans da Haliç Kongre Merkezi’nde toplanıyor. 15 Mayıs 2014 tarihinde yapılacak olan bu konferansta her geçen yıl daha fazla büyüyen e-ticaret sektörü, gelişimi ve bu gelişimde katkısı olan e-ticaret stratejileri üzerine değinilecek.

Ağustos
2013
19

Etkili Bir Şekilde E ticaret Seo ve Sosyal Medya Kullanımı


E-ticaret sitesi açtıktan sonra en çok kullanılmakta olan ve en önemli konular arasında yer alan seo ve sosyal medya satışların artmasında büyük rol oynamaktadır. SEO yani arama motoru optimizasyonu sayesinde, arama motorlarını çok kullanan, sosyal medyada ise sosyal paylaşım sitelerini çok kullanan müşterilere e-ticaret sitesi tanıtımı oldukça rahat yapılabilmektedir.

Ağustos
2013
6

Neticaret E-ticaret Sanal Pos Çözümleri


Sanal Pos orjinal adı ile Virtual Point of Sale internet tabanlı yazılımlar üzerinden kredi kartları ile alışveriş yapılmasını sağlayan bir sistemdir. Kısaca VPOS olarak adlandırılır. Sanal pos yerel mağazalarda kullanılan ve kartların teması ile birlikte çekim...

Ağustos
2013
5

Neticaret Eticaret Sözlüğü


E-ticaret sitesi açacaklar için ve e-ticaret sitelerinden alışveriş yapan kullanıcılar için Neticaret olarak bu sektördeki bütün kavramları bir araya getirdik. E-ticaret ile ilgili aklınıza takılan her türlü sorunun cevabını bu sayfa sayesinde öğrenebilirsiniz.

Temmuz
2013
31

İnternetten Ticaret Yapmak İsteyen Girişimcilere Müjde


Kendi işinin patronu olmak isteyen girişimciler için neticaret e-ticaret paketleri son sürümleri ile hazır hale getirildi. Eğer ticareti internet üzerinden yapmak istiyorum ve bu konu hakkında detaylı bir bilgiye sahip değilim diyorsanız kendinize özgü bir siteye nasıl...

Temmuz
2013
29

E-tahsilat Online Bayi Tahsilat Sistemi


Bankalara başvuru yapmadan, sanal pos alma zorunluğunuz bulunmadan, sanal pos için herhangi bir ekstra ücret ödemeden paynet bayi e-tahsilat paketi tahsilat sorunlarınızı ortadan kaldırıyor.

Temmuz
2013
26

Neticaret E-ticaret Yazılım Ürünlerinin Özellikleri


Neticaret, bir eticaret alt yapısının ve web sayfasının ihtiyacı olan tüm gereksinimleri bütünleşik olarak sunmaktadır. Sistemle birlikte profesyonel e-ticaret yazılımı ve bütün donanım yapısı ile diğer hizmetleri bütünleşik olarak sunulmaktadır...

Temmuz
2013
24

Alınacak Olan E-ticaret Kurslarının, Eğitimlerinin Satışlara Etkisi Nedir?


Ürünlerinizi online bir şekilde satışa sunabileceğiniz sanal mağazanızı açmadan; öncesinde ve sonrasında alacağınız e-ticaret kursları oldukça önem taşımaktadır. Yerel mağazanızda müşterilerinizle karşılıklı diyologlar içerisinde ürününüzü satarsınız ve...

Temmuz
2013
22

Hedefim Özgün Tasarımlı E-ticaret Sitesi Kurmak Diyenler


Hedefim e ticaret sitesi kurmak ve bu site üzerinden satışlarımı arttırmak diyorsanız yapmanız gereken tek şey size en uygun olan e-ticaret yazılımı paketini seçmek. Yenilenen arayüzleri ile birlikte, ulurslararası güvenlik önlemlerinin alındığı e-ticaret yazılım siteleriniz anahtar teslim..

Temmuz
2013
16

Sosyal Medyanın E-ticaret Sitelerine Etkisi Nedir?


Elektronik ticaret bir diğer ünlenmiş adı ile e-ticaret siteleri her geçen gün daha çok önem taşımaya başlıyor. Özellikle firma ya da işletmesi olanlar ve girişimci olan adaylar işlerini büyültebilmek için hızla bu sektörde de yerlerini almaya başladılar

Mayıs
2013
14

Neticaret ‘ten E-Ticaret sitenize Reklam Dopingi


Aylık 2 milyon ziyaretçisi olan Türkiye'nin en çok ziyaret edilen teknoloji haber sitesine sınırsız reklam yayınlayın hem e-ticaret sitenizin reklamı olsun hemde ziyaretçi sitenizi bulsun.

Mayıs
2013
10

İlk Kadın Girişimci Mezunlarımızı Verdik!


10 Mayıs tarihinde Neticaret merkez ofisimizde gerçekleştirdiğimiz E-Ticaret'te Kadın Konulu e-ticaret,girişimcilik,seo,sem ve sosyal medya konulu eğitimimiz de ilk mezunlarımızı verdik.

Mayıs
2013
10

Bahçeşehir Üniversitesi'nde E-Ticaret Girişimciliğini Anlattık


8 Mayıs 2013 'de Bahçeşehir Üniversitesi'nde gerçekleşen "Kendi İşinin Patronu Ol" temalı konferansta Sosyal Medya Müdürümüz Serkan Hacıömeroğlu E-Ticaret Girişimciliğini anlattı.Katılımcılara e-ticaret,girişimcilik ve fark yaratma konularında bilgiler veren Hacıömeroğlu ,öğrencilerin sorularını da yanıtladı.

Mayıs
2013
03

10.Tekstil Mühendisliği Öğrencileri Kongresi


3 Mayıs'ta Kemerburgaz Artemis Otel'de başlayan 10.Tekstil Mühendisliği Öğrencileri Kongresi dopdolu geçti.Yaklaşık 1000 kişilik katılımın gerçekleştiği etkinliğin sponsoru yine Türkiye'nin öncü ve lider e-ticaret altyapı sağlayıcısı Neticaret idi.

Nisan
2013
08

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi’nde E-Ticaret,Sosyal Medya ve Girişimciliği Anlattık !


Türkiye'nin E-Ticaret altyapı devi Neticaret sponsorluğunda Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Bucak Zeliha Tolunay Yüksek Okulu'nda gerçekleşen Bilişim günü etkinliği 500 den fazla katılımcı eşliğinde gerçekleşti...

Nisan
2013
07

2.Liderler Zirvesi'nde E-Ticaret ve Girişimciliği Anlattık!


6-7 Nisan 2013 Tarihinde Yalova Üniversitesi tarafından Neticaret sponsorluğunda Sosyal Medya Müdürümüz Serkan Hacıömeroğlu'nunda konuşmacı olarak katıldığı 2.Liderler Zirvesi yoğun katılım ve ilgi ile dopdolu geçti...

Mart
2013
25

Müzik Sanatçılarının E-Ticaret Siteleri Olsaydı Ne Olurdu ?


Günümüzde e-ticaret etkisini iyiden iyiye arttırmaya devam ediyor ! Türkiye’de yaklaşık 7000 civarında e-ticaret sitesi olduğunu biliyoruz. Şu an bu yazıyı okuyan sizler de ilerde neden bir e-ticaret sitesi açmak istemeyesiniz ki ? Peki siz sevdiğiniz bir sanatçının açabileceği bir e-ticaret sitesi iş modelini kendinize örnek alır mıydınız ? Yada sizde bir fikir yaratır mıydı ?

Mart
2013
22

NTV ve Haber Aktüel ‘e Djital Pazarlamasız E-Ticaret ‘in Sonuçlarını anlattık


E-Çözüm firmasının Sosyal Medya Müdürü Serkan Hacıömeroğlu, e-ticarete atılan firmaların ayakta kalabilmek için sosyal medyayı kullanmaları gerektiğini söyledi ve ekledi: “Dijital pazarlamadan uzak kalan firmaların ciro kaybı yüzde iki yılda 50’yi bulabilir.” Sosyal medya milyarlarca insan için yeni bir yaşam alanı haline dönmüş durumda. Türkiye’de aktif Facebook üyesi 35 milyonu, Twitter üyesi ise 5 milyonu geçmiş durumda.

Mart
2013
08

4. E-Çözüm Bowlig Turnuvası


E-Çözüm firmamızın Türkiye'nin E-Ticaret altyapı devi olan Neticaret ürününe hayat veren çalışanlarımızın katılımı ile İstanbul Cehavir AVM 'de gerçekleştirdiğimiz 4.Bowling turnuvası dopdolu geçti.Heyacan ve kupayı kazanma azmi oyunlarda neşeli dakikaları beraberinde getirdi...

ŞUBAT
2013
25

Neticaret’ten müşterilerine reklam dopingi


Türkiye’nin öncü ve lider e-ticaret altyapı sağlayıcısı Neticaret ailesi olarak altyapımızı kullanan değerli müşterilerimiz için internet, tv,radyo ve toplu taşıma araçlarında reklamlarını uygun fiyata verebilmeleri için reklam projeleri üretmeye başladık.

OCAK
2013
27

Türkiye’nin en büyük Bilişim zirvesinde Neticaret Rüzgarı esti.


23-25 Ocak Tarihleri arasında Akdeniz Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde Neticaret sponsorluğunda gerçekleşen Akademik Bilişim 2013 etkinliği yoğun katılımcı ve akademisyen eşliğinde gerçekleşti.3000 'den fazla ziyaretçinin katıldığı etkinlikte bilişim firmalarının fuar alanını gezen ziyaretçiler fuar alanına yoğun ilgi gösterdi.Etkinlikte Neticaret standı fuar alanının tek E-Ticaret standı olarak yoğun ilgi topladı.

OCAK
2013
16

Webrazzi ofisimizi ziyaret etti.


Türkiye’nin en önemli sosyal medya ve ditijal pazarlama haber ve bilgi sitelerinden olan webrazzi Gelişim ofisleri projesi kapsamında ofisimizi ziyaret etti. Türkiye’nin öncü ve lider e-ticaret altyapı sağlayıcısı Neticaret ailesi olan Webrazzi ailesini ağırlamanın mutluluğunu ve onurunu yaşadık.

OCAK
2013
13

BKM Express - Neticaret işbirliği


BKM Express, Bankalararası Kart Merkezi, bankalar ve e-ticaret dünyasının önde gelen firmalarıyla birlikte geliştirilen, internet alışverişlerini hızlı, kolay ve keyifli hale getiren bir ödeme sistemidir. Yaptığımız işbirliğiyle e-ticaret altyapısı sağladığımız firmalara ve sektörünün en önde gelen firmalarına BKM Express ödeme sistemini entegre ediyoruz.

OCAK
2013
09

Bilgitaş ve MediaMarkt da bizi tercih etti.


Türkiye’nin önde gelen doküman yönetimi çözümleri ve hizmetleri sunan Bilgitaş ve Avrupa’nın en büyük elektronik ürün perakendicilerinden MediaMarkt E-Çözüm geliştirdiği ürün ve çözümleri kullanmaya başladı.

KASIM
2012
23

NTV’ye Sosyal Medya’nın E-ticarete Etkisini Anlattık.


Veri ve bilgi paylaşımının en çok yapıldığı alan olan sosyal medya, doğal olarak firmaların müşteri bulmak ve onları ellerinde tutmak için kullanmaları gereken en önemli araç haline geldi. Sosyal medyayı en başarılı biçimde kullanan Türk e-ticaret firmalarından Neticaret’in Sosyal Medya Müdürü Serkan Hacıömeroğlu, Türkiye’de e-ticaret ve sosyal medya ilişkisini ntvmsnbc’ye anlattı.

EKİM
2012
06

E-Ticaret, Seo-Sem, Sosyal medya ve Girişimcilik Semineri


Türkiye’nin öncü e-ticaret altyapı sağlayıcısı Neticaret’ten büyük eğitim desteği. Neticaret tarafından 6 Ekim Cumartesi saat 10:00-15:00 saatleri arasında yapılacak eğitim ücretsiz olarak verilecektir. Eğitime katılan kursiyerlere Katılım Sertifikası ve eğitim öncesi kalvaltı ikramı olacaktır.

MAYIS
2012
05

Neticaret ve PayU İşbirliği ile E-Ticaret Artık Çok Kolay!


Neticaret ve PayU Türkiye işbirliği ile 5 markanın (Bonus, World, Axess, CardFinans, Advantage) sanal POS' una bir günde, en uygun komisyon oranlarıyla sahip olun. Müşterilerinize taksit ve ödül puan fırsatları sunarak satışlarınızı arttırın.

NİSAN
2012
19

İstanbul Aydın Üniversitesi Fütürizm Kulübü


19 Nisan İstanbul Aydın Üniversitesi Fütürizm Kulübü tarafından Neticaret sponsorluğunda gerçekleştirilen etkinliğe Satış Yöneticimiz Ceyhun Kuyumcu, Soyak’tan Murat Yılmaz, XEROX’tan Erhan Arslantürk, Crea Pulls’tan Yıldıray Ataş gibi isimler katıldı.

NİSAN
2012
18

Yılın Meslek Hizmetleri


18 Nisan 2012 İzmir Rotaract Kulübü tarafından gerçekleştirilen Yılın Meslek Hizmetleri Ödül Töreni'ne sponsor olduk. Gecede Neticaret Ailesine bir de ödül sunuldu. Gecede ödül alan diğer isimler ise: Mehmet Aslantuğ, Devrim Evin, Dr.Ender Saraç, Abbas Güçlü, Devin Özgür Çınar, Nasuh Mahruki oldu.

NİSAN
2012
13

Girişimcilik Zirvesi


İTÜ Girişimcilik Kulübü tarafından gerçekleştirilen Girişimcilik Zirvesi’ne hem panelist hem de sponsor olarak konuk olduk.Sosyal Medya sorumlumuz Serkan Hacıömeroğlu İnternet Girişimciliği panelindeki konuşması ile oldukça ilgi ve beğeni topladı.Zirvede’de Neticaret ailesine bir de plaket sunuldu.

NİSAN
2012
04

Bilgisayar Bilimleri Zirvesi


İstanbul Aydın Üniversitesi e-ticaret klubü tarafından gerçekleştirilen Bilgisayar Bilimleri Zirvesine hem konuşmacı hemde sponsorluk desteğimiz ile katıldık. Etkinlikte sosyal medya sorumlumuz Serkan Hacıömeroğlu, Melek Pulatkonak – Microsoft Genel Müdür Yardımcısı, Sami Arbak – HP Network Ülke Müdürü, Yalım Gerger – Gerger Yazılım CE, Ömür Topaç – Gittigidiyor.com Pazaryeri Direktörü , Abdulkadir Uyar – Oracle gibi isimler konuşma yaptı.

NİSAN
2012
01

E-Ticaret Eğitimi


14 Nisan -26 Mayıs tarihleri arasında İstanbul Bilgi Üniversitesi E-Ticaret Kulübü tarafından Neticaret sponsorluğunda gerçekleştirilen e-ticaret eğitimi 7 hafta sürecek.Eğitim sonunda öğrencilere sertifika da verilecektir.

MART
2012
28

Engelsiz E-Ticaret


İstanbul Ticaret Üniversitesi’nde gerçekleştirilen Engelsiz E-Ticaret etkinliğine sponsor olduk. Etkinlikte Beyazay Derneği Başkanı Lokman Ayva, İTO Başkanı Murat Yalçıntaş, Gittigidiyor Genel Müdürü Cenk Angın, E-Bebek.com kurucusu Halil Erdoğmuş gibi isimler konuşma yaptı.

MART
2012
24

Liderler Zirvesi


Yalova Üniversitesi Mühendislik Kulübü tarafından gerçekleştirilen Liderler Zirvesi’ne Neticaret olarak sponsor olduk. Ayrıca etkinlikte sosyal medya sorumlumuz Sn.Serkan Hacıömeroğlu da e-ticaret ve girişimcilik üzerine bir de konuşma yaptı.

MART
2012
16

ETİKUB 2012 Semineri


İstanbul Aydın Üniversitesi’nde E-Ticaret Kulübü tarafından gerçekleşen ETİKUB 2012 seminerine Neticaret Ailesi olarak sponsor olduk. Etkinlikte sosyal medya, e-ticaret gibi konular ele alındı.

ŞUBAT
2012
09

Aydın Mensucat Neticaret'i tercih etti.


Türkiye'nin ve Avrupa'nın en büyük döşemelik, perdelik, yatak kumaşı ve ev tekstili sektörü üreticisi olan Aydın Tekstil A.Ş e-ticaret alt yapısı için Neticaret'i tercih etti.

ŞUBAT
2012
08

Müşterilerimize Özel 250 TL değerinde Ücretsiz Adwords Kuponu


Google ile yaptığımız işbirliği ile Neticaret sistemini satın alan her firma 250 TL değerinde AdWords kuponu kazanmaktadır. Böylece e-ticarete adım atan Neticaret müşterileri Google 'dan 250 TL değerinde reklam desteği sağlamış olmaktalar.

ŞUBAT
2012
06

iPara ile hemen ödeme almaya başlayın!


iPara sanal pos sistemi Neticaret e-ticaret paketinizle birlikte kullanıma hazır. Ücretsiz, masrafsız tek tuşla sanal poslarınızı hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

AĞUSTOS
2011
20

Finansbank - Neticaret İşbirliği


Finansbank ile yapmakta olduğumuz E-Ticaret'e Kredi Desteği kampanyası e-ticaret yapmak isteyen tüm işletmelerin faydalanabileceği bir kampanyadır. 5.000 TL - 10.000 TL - 15.000 TL limitlerde ve 12 - 18 - 24 ay geri

ARALIK
2010
12

Garanti Bankası SanalPos Neticaret müşterilerine ücretsiz.


Neticaret ürünlerini kullanan ve Garanti müşterisi olan firmalar, şubeleri üzerinden "Neticaret" referansı ile Garanti Sanal POS ve 3D Secure, başvurusu yaptığı durumda, 1 yıl süre ile Garanti SanalPos’unu

ARALIK
2010
01

Akbank Müşterilerine Özel Neticaret Paketi


Üye işyerlerinin e-ticaret dünyasına adım atmaları ve profesyonel bir altyapı ile e-ticarete başlamaları için bir süredir araştırmalar yapmakta olan Akbank e-ticaret yazılımı ile ilgili Neticaret ile çalışma kararı aldı.

EYLÜL
2009
13

E-Fiyat ile Reklam Anlaşması


Efiyat.com Türkiye 'nin önde gelen ürün arama ve fiyat karşılaştırma sitelerindendir. Efiyat.com ile yaptığımız anlaşma ile Neticaret sistemini satın alan her firma Efiyat.com 'dan 150 TL'lik reklam yönlendirme kontörü kazanacak.

EYLÜL
2009
10

Cimri.com ile Reklam Anlaşması


Gittigidiyor.com grup şirketi ve Türkiye 'nin önde gelen ürün arama ve fiyat karşılaştırma sitesi olan cimri.com ile yaptığımız anlaşma ile Neticaret sistemini satın alan her firma 100 TL 'lik reklam yönlendirme kontörüne ücret ödemeden sahip olabilmektedir.

MART
2008
02

Supportalive Entegrasyonu


SupportAlive web sayfası üzerinden müşteri ile iletişim kurma, yönlendirme ve sıcak satış sistemidir. SupportAlive ile ziyaretçilerle canlı iletişim kurulabilir, bilgilendirme yapılabilir ve sıcak satış yapabilir.

OCAK
2008
19

Ups Kargo İş Ortaklığı


Kargo sektörünün lider firması UPS Kargo ile tüm Neticaret kullanan firmaları kapsayan bir taşıma anlaşması yapmış bulunuyoruz. Buna göre tüm Neticaret kullanan firmalar aşağıdaki fiyatlarla kargo gönderimi yapabilecekler.