Neticaret'in üreticisi Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. Visa Avrupa ‘ya kayıtlı tescilli temsilcidir.
Dükkanımdaki Ürünleri İnternette Satmak İçin Ne Gerekli Dükkanımdaki Ürünleri İnternette Satmak İçin Ne Gerekli
bilişim dükkanı

Türkiye’de on binlerce küçük işletme bulunmakta. Bu işletmeler dükkanlarında bulunan ürünleri yerel halka satışa sunmakta. Kobi olarak bilinen küçük işletmelerin son birkaç yılda satışlarında büyük bir ivme ile azalma gözlenmekte. Çünkü artık işletmeler yerel mağazalarının yanında sanal mağaza da açarak ürünlerini internette tanıtmakta ve satışa sunmakta. Dükkanımdaki ürünleri internette satışa sunmak için neler gerekli sorusunu soruyorsanız bu makale öğrenmek istediğiniz her türlü bilginin cevabı olacaktır.

İnternette Satış Yapmak İçin Hangi Koşullara Uyulması Gerekir ?

İnternette ürün satabilmek için iki önemli koşulu yerine getirmeniz gerekir. İlk koşul şirket sahibi olmanızdır. Kobi olarak bu sayfaya giriş yaptığınız için bu koşulun üzerinde pek durmuyoruz. İkinci koşul ise internette dükkanınızın tanıtımını aynı zamanda dükkanınızda bulunan sektörel ürünlerinizin satışını yapabileceğiniz bir siteye sahip olmanız gerekir. İşte bu sitelere e-ticaret siteleri ismi verilmektedir. Eçözüm olarak küçük işletmelere ve firmalara özgü Neticaret e-ticaret paketleri geliştirmekteyiz. Bu paketler internette satış yapmanızı sağlayacak bütün kapasitelere ve özelliklere sahiptir.

Kolay ve Rahat Kullanımlı E-ticaret Sistemleri

Hala dükkanımdaki ürünleri internette nasıl satarım sorunuza cevap vermedik. Çünkü e-ticaret paketlerini kullanarak hiçbir uğraşa gerek kalmadan internet siteniz bir gün içerisinde açılmaktadır. Size kalan iki görev bulunmaktadır. Bunlardan ilki dükkanınızda bulunan ürünleri siteye eklemeniz. İkincisi ise online ödeme sistemlerini kullanmak istiyorsanız (kredi kartı le satış yapmak) sanal pos başvurusu yapmanız ya da sanal posunu kullanmanıza izin veren firmalar ile görüşmeniz. İkinci seçenekte bizler sizlere özel çözümler sunuyoruz. Paynet, ipara, paypal, payu gibi kredi kartı ile satış yapabileceğiniz firmalara kendi referanslarımızla sizlere yönlendiriyoruz.

hazır eticaret

Sistemi Öğrenmek Zor mu ?

E-ticaret sistemimizin anlaşılması oldukça kolay ve kullanımı rahattır. Zaten bu sistemi öğrenebilmeniz için uzmanlarımız tarafından sizlere eğitimler verilecektir. Birkaç saatlik bir eğitimden sonra hiçbir yazılım ya da tasarım bilginiz olmasa dahi e-ticaret sitenizi yönetebilir hale geleceksiniz. Kimseye muhtaç olmadan ya da sitenizde bir değişiklik yaparken ekstra ücret ödemenize gerek kalmadan kendiniz bu sistemi yönetebileceksiniz.

E-ticaret Tanımlayalım

E-ticaret uzun adı ile elektronik ticarettir. Başta belirttiğimiz gibi internette ürünlerinizi satmanızı sağlar. E-ticaret siteniz açılır. İçerisine ürün eklenmeye başlar. Ürünleriniz yapacağınız tanıtım, reklam ve diğer çalışmalar sayesinde internette dolaşan milyonlara tanıtılır. Sitenize gelen kullanıcılar sizin ürünlerinizden herhangi birini satın almak isterse sitenizde bulunan satın al sayfasına tıklar. Bu tıklamadan sonra karşısına bir ödeme paneli gelir. Sizin sunduğunuz ödeme seçeneklerini kullanarak müşterileriniz alışverişlerini tamamlarlar. Ödeme yapıldığı anda ise e ticaret paketini zile birlikte sahip olacağınız yönetici panelinize sipariş detayları düşer. Siz bu detaylar ile birlikte siparişi adrese teslim etmek için kargo ya da kurye ile gönderirsiniz.

Neticaret Sizlere Hangi Ayrıcalıkları Sunar

İlk önemli ayrıcalığınız sürekli teknik ve satış desteği alabilmenizdir. Nedestek teknik ekibi sitenizde sıkıntı yaşadığınız bütün sorunların çözümü olur. Siteniz son derece teknolojik sunucularda barınır. Yani herhangi bir tehdit ve saldırı sonucunda kapanma yaşamaz, hiçbir zaman sitenizde veri kayıpları yaşamaz, ödeme sayfalarında güvenli alışverişin ayrıcalığını yaşarsınız. Size özel indirim kuponları verilmektedir. Bu kuponlar sayesinde sitenizin reklamını daha sağlıklı bir strateji ile yapabilirsiniz. UPS ile özel kargo anlşaşması yapılmıştır. Bu anlaşma sayesinde ürünlerinizi oldukça düşük maliyete Türkiye’nin her yerine aynı ücrete gönderebilirsiniz.

Tasarımlar geliştirilebilir özelliktedir. Yani tasarımı değiştirmek istediğiniz zaman bizlere ekstra ücret ödemenize gerek yoktur. Kendi bilgilerinizle ya da tanıdığınız bir grafiker sayesinde çok ucuz maliyete yeni tasarımlar oluşturabilirsiniz. Eğer profesyonel bir tasarım ile fark yaratmak istiyorsanız Negrafik ekibi ile özel bir toplantı yaparak idealinizde yatan site tasarımına sahip olabilirsiniz.

Denemeden Almam Ana Fikriniz Olsun

Bir ürün satın almadan önce onu kesinlikle denemenizi tavsiye ederiz. Bu sebeple e ticaret yazılımlarımızı deneyebilmeniz için demo siteler de geliştirdik. Üstelik bu demo siteler üzerinde yetki sahibi olarak nasıl değişiklik yapılabilir, nasıl ürün eklenebilir, sistemde bulunan yüzlerce tasarım nasıl yönetilebilir, siparişler nasıl takip edilmekıte online kargo takibi nasıl yapılabilir gibi bütün ihtiyaçlarınızın karşılandığı yönetici panelini inceleyebilirsiniz. E-ticaret ürünlerimizi daha yakından tanıyabilmeniz için bu test aşaması ücretsizdir. Ücretsiz demo talebinde bulunarak sistemi online deneyebilirsiniz. Demo talep butonu hemen sayfanın sağ üst kısmında sarı renktedir. Bu butona tıklayın, sadece saniyeler içerisinde sizden istediğimiz bilgileri doldurun. Destek ekibimiz aynı gün içerisinde sizlerle ilgilenerek demo sitenizi göndersinler.

Paylaş

Facebookta Paylaş Tweetle