Neticaret'in üreticisi Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. Visa Avrupa ‘ya kayıtlı tescilli temsilcidir.
Doğal Taş Uygulamaları Satış Sitesi Nasıl Açılır Doğal Taş Uygulamaları Satış Sitesi Nasıl Açılır
doğal taş

Doğal taşlar iki farklı sektörde kullanılmakta olan taşlardır. Bu sektörlerden ilki doğal taş uygulamaları içerisinde yer alan ve herhangi bir iç ve dış dekorasyonu kaplamak amacı ile yapılan mermer ve kayrak uygulamalarıdır. Bununla birlikte dekoratif taş kaplama modellerinde de doğal taşlara ihtiyaç bulunmaktadır. İkinci doğal taş sektörü ise takı, şifalı taşlar ve tesbih gibi günlük hayatta kullanılan doğal taş çalışmalarıdır. Her iki sektörde internet üzerinden e-ticaret yaparak online sipariş alma ve satış yapmaya uygundur. 

Peki doğal taş uygulamaları ve doğal taş ürünlerini internette online satışa sunmak için alışveriş sitesi nasıl açılır ? Alışveriş sitesi açabilmeniz için e-ticaret yazılım paketlerini kullanmanız gerekir. Bu paketleri online doğal taş ürünleri satışı yapabilmeniz gerekli bütün ihtiyaçları sizlere sunmaktadır. Hiç bir donanım, yazılım ya da internet bilginiz dahi olmasa sanal mağazanızı açarak doğal taş uygulama ve ürünlerini, kendi siteniz üzerinden satışa sunabilirsiniz.

E-Ticaret Sitesi Açmak İçin Neler Gereklidir

Şirket sahibi olmanız ve profesyonel bir e-ticaret yazılım paketi kullanmanız internet üzerinde e-ticaret sitesi açmanız için yeterli olmaktadır. E-ticaret paketini sizlere sunan firma tarafından verilen eğitimler sayesinde profesyonel bir şekilde online satış nasıl yapılır, yönetim paneli aracılığı ile siteniz nasıl yönetilir öğrenebilme şansınız bulunmaktadır. Bunların yanı sıra havale ve eft ile ödeme alabilmek için bankalara, kargoda kapıya ödeme sistemi ile ödeme alabilmek için kargo firmasına, kredi kartı ile ödeme alabilmek için ise yine bankalara sanal pos başvurusu yapmak gerekir. Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. ile banka ve kargo firmaları arasında yapılan anlaşmalar sayesinde sorunsuz bir şekilde başvurularınız yapılmakta ve kabul edilmektedir.

doğal taş uygulamaları

Online Doğal Taş Satışı Nasıl Yapılır

İlk başta da belirtildiği gibi kayrak, mermer veya dekoratif taş uygulamaları ya da doğal taş takı, tesbih, sağlık ürünleri için satış yapacağınız e-ticaret siteniz Neticaret e-ticaret paketleri ile birlikte sizlere anahtar teslim bir şekilde sunulur. Ardından yapmanız gereken şey ise ürünlerinizi görselleri, açıklamaları, fiyatları ve diğer detayları ile birlikte sitenize eklemektir. Ödeme sistemlerinizin de sorunsuzca entegrasyonu yapıldıktan sonra online sipariş almaya ve ürünlerinizi satışa sunmaya başlayabilirsiniz.

E-ticaret siteniz ile birlikte, online satış sitenizi yönetebilmeniz için sizlere bir adet yönetim paneli kurulumu yapılmaktadır. Yönetim paneli sayesinde sitenize ürün ekleyebilir, alınan sipariş ve ödemeleri takip edebilir, sitenizde istediğiniz değişikliği yapabilir ve aynı zamanda grafiksel raporlar ve diğer parametreler ile birlikte e-ticaret sitenizde bulunan her şeyin kontrolünü yapabilirsiniz. E-ticaret siteniz açılıp ürünleriniz eklenmeye başladıktan sonra, yapacağınız tanıtım ve reklam çalışmaları ile birlikte, Türkiye'nin 7 bölgesi 81 iline doğal taş uygulama ve ürün satışı yapmaya başlayabilirsiniz.

Profesyonel Tasarımlarda Doğal Taş Sitesi

Neticaret e-ticaret paketleri yönetilebilir tasarım alt yapısına sahiptir. Yani sizlere ücretsiz olarak sunulan tasarımların yanı sıra, bir grafiker aracılığı ile birlikte istediğiniz tasarımı sitenize uygulama şansınız bulunmaktadır. Aynı zamanda Neticaret bünyesinde bulunan Negrafik ekibi ile birlikte istediğiniz tasarımı sitenize uygulama şansınız bulunmaktadır.

Neticaret e-ticaret paketleri ile açılacak olan doğal taş uygulamaları satış sitesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için 0 212 256 60 00'ı arayabilir ya da sayfanın sağ üst kısmında bulunan demo talebi butonuna tıklayıp istenen bilgileri doldurduktan sonra sistemi ücretsiz bir şekilde test edebilirsiniz.

Paylaş

Facebookta Paylaş Tweetle