Neticaret'in üreticisi Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. Visa Avrupa ‘ya kayıtlı tescilli temsilcidir.
Tatil, Deniz, Plaj Malzemeleri İntrenetten Satmak Tatil, Deniz, Plaj Malzemeleri İntrenetten Satmak

plaj malzemeleriMeteoroloji’den alınan haberlere göre bu sene yaz biraz daha erken geliyor. Tatil yerlerinde rezervasyonlar alınmaya başlandı bile. Birçok tatil yeri için nisan, mayıs ve haziran aylarından itibaren Akdeniz ve Ege Bölgesi başta olmak üzere yerler ayırtılmaya başlandı. Bu durum yavaş yavaş plaj ve deniz malzemeleri satan işletmeleri de hareketlendirdi. Google trendlerine yani Google’a arama yapılan kelimelerin yüzdelerine bakıldığında yapılan aratmaların oranlarının da artmaya başlandığı gözlenmekte.

Bu durum plaj ve deniz malzemeleri satan işletmelerin de yeni ürünlerini piyasaya sürmelerine sebebiyet verdi. Talep artmaya başlayınca satılacak ürünlerin de çeşit ve sayısı artmaya başlanacak gibi görünüyor. Ancak internette plaj ve deniz malzemeleri satılan yerler diye aratma yapıldığında online alışverişe imkan sunan mağaza sayısı oldukça az. Bu sebeple, yazmış olduğumuz bu makalede plaj ve deniz malzemelerini internette satmak isteyen mağazalar için online alışveriş sitelerini nasıl kurabileceklerini anlatacağız.

Online sanal mağaza açmak

Sanal mağaza açabilmek için Neticaret e-ticaret sistemlerinin kullanılması gerekmektedir. Bu sistemler internette plaj ve deniz ürünlerinizi online bir şekilde ödeme alarak satabilmeniz için gerekli olan sistemlerdir. E-ticaret sistemleri sayesinde sadece çevrenizde bulunan tüketicilere değil aynı zamanda internette arama yaparak bu ürünleri satın almak isteyen potansiyel müşterilerinize de ulaşma imkanınız bulunmaktadır. Neticaret e-ticaret sistemleri rahat bir şekilde online ticaret yani online satış yapabilmeniz için gerekli her özelliği bir araya getirmektedir. Sizlerin tek yapması gereken şey sadece plaj ve deniz malzemelerinizin fotoğraflarını çekerek online sanal mağazanıza koymak ve gelen siparişlere göre ilgili ürünleri sipariş verilen adrese göndermektir.

Online satış siteniz kaç günde açılır

İnternette kolay bir şekilde ticaret yapabileceğiniz online satış siteniz sadece bir gün içerisinde, yoğunluk var ise sadece 2 gün içerisinde anahtar teslim bir şekilde açılmaktadır. Sistem açıldıktan sonra ürünlerinizi sitenize ekleyerek havale, eft ve kargoya kapıda ödeme sistemlerini kullanarak ödeme almaya başlayabilirsiniz. Kredi kartı ile ödeme almak isterseniz daha öce çalışmakta olduğunuz veya çalışacağınız bankaya işletme bilgileriniz ile başvuru yaparsınız. Sanal pos başvurunuz kabul edildiği anda sisteminize kurulumu yapılır ve ardından kredi kartlarından da ödeme alabilirsiniz. Bankalara başvuru yapmanın yanı sıra alternatif kredi kartı ödeme seçeneklerini de kullanabilmektesinizdir.

Ürün ekleme ve sipariş alma

Plaj ve tatil için satmakta olduğunuz malzemelerinizi yönetim paneliniz sayesinde sitenize eklemektesinizdir. Size özel olarak tasarlanan bu yönetim paneli sayesinde site genelinde değişiklikler yapabilirsiniz. Alacağınız bir günlük kısa eğitiminde ardından çok rahat bir şekilde hem site tasarımınızda hem de gereksinimi duyacağınız ürün, sayfa, kategori ekleme gibi parametleri online olarak yönetebilirsiniz. Sitenize giriş yapan tüketiciler ise sizlerin eklediği ürünlerin özellikleri, fotoğrafları, detayları ve fiyatları ile birlikte incelemektedir. Almak istedikleri zaman ise satın al tuşuna basmakta ve sizin sunmuş olduğunuz ödeme seçeneklerinden bir tanesini seçerek siparişlerini vermektedirler. Bu anda sahip olduğunuz yönetim paneline bir bildirim düşmekte ve sizlerde ilgili iletişim bilgileri ile birlikte müşteriye ulaşarak ürünlerinizi kargo ile göndermektesinizdir.

Detaylı özellikler ve demo talebi

Neticaret e-ticaret paketleri ile açılan online alışveriş sitelerini yüzeysel bir şekilde anlatmaya çalıştık. Yukarıda anlatılan özelliklerin yanı sıra daha yüzlerce eşsiz özelliğe sahip olan e-ticaret paketleri sayesinde sizde işinizi internete taşıyabilir ve interneti kullanan milyonlarca tüketiciye hitap ederek kurumsallığınızı ortaya koyabilirsiniz. Neticaret e-ticaret sistemlerini test etmek isterseniz online ve ücretsiz olarak demo talebinde bulunabilir ve açılacak olan sistemleri size gönderilecek olan bilgiler sayesinde test edebilirsiniz. Demo talebi için hemen sayfanın sağ üst kısmında bulunan “Ücretsiz Demo Talebi” butonunu kullanabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Konular

E-ticaret Sitesi Kurmak İçin Gerekenler

Online Satış Yapılan E-ticaret Sitesi Kurmak İçin Neler Gerekli

Paylaş

Facebookta Paylaş Tweetle