Neticaret'in üreticisi Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. Visa Avrupa ‘ya kayıtlı tescilli temsilcidir.
Connact Connact
ConnAct, Arena ‘nın XML veri transfer platformunu kullanarak ürün bilgisi, stok bilgisi ve sipariş gibi imkanlar sunan, gerçek zamanlı elektronik veri transfer sistemidir. ConnAct ile Arena ürün datasını e-ticaret sitenizde kullanabilir ve binlerce üründen oluşan zengin içerikli bir sanal mağazaya sahip olabilirsiniz.

ConnAct entegrasyonu e-ticaret sitelerine kolaylıkla entegre edilebilmekte ve otomatik çalışan entegrasyon sistemi sayesinde herhangi bir işgücü ve emek sarf etmeden güncel e-ticaret sitesine sahip olunabilmektedir.

Örnek Siteler

Şirketimiz 2005 yılından bu yana Arena ConnAct entegrasyon sistemi ile ilgili çalışmalar yapmakta ve Arena bayilerine hizmet vermektedir. Arena, aldığı karar ile 2009 yılında ConnAct hizmetini vermek üzere şirketimizi tek yetkin firma olarak atamıştır. Firmamız halen 400 ‘den fazla Arena bayisine ConnAct entegrasyon hizmetini vermektedir.

ConnAct hizmeti hakkında daha hazla bilgi almak için 0212 256 60 00 ‘ı arayabilir ya da bilgi@neticaret.com ‘a mail atabilirsiniz.