UPS Kargo Fiyatları | Neticaret E-ticaret Paketlerini Kullananlara UPS Kargo Fiyatları | Neticaret E-ticaret Paketlerini Kullananlara

Neticaret ve UPS kargo arasında yapılan özel anlaşma sayesinde Neticaret e-ticaret paketlerinden herhangi bir tanesini kullananlara özel kampanya ve indirimler uygulanmaktadır. Neticaret’i tercih eden firmalara özel olarak hazırlanmış olan fiyat listesine hemen alt kısımda bulunan grafikten ulaşabilirsiniz.

ups kargo fiyatları

Neticaret UPS kargo anlaşma detayları

Fiyatlar Türkiye’deki bir adresten yine Türkiye’deki başka bir adrese gönderilen teslimatları kapsamaktadır. Eğer yerel mağazanız da var ise bu fiyatlar sadece e-ticaret siteniz üzerinden gönderdiğiniz paketler için değil aynı zamanda yerel mağazanızdan göndereceğiniz kargolar için de geçerlidir. Ücret alıcıdan da tahsil edilecek olursa fiyatlarda bir değişim olmamaktadır. Yukarıda belirtilen bütün fiyatlara KDV dahil edilmektedir.

ups kargo logo

Bu fiyatlar ile nasıl kargo göndermeye başlayabilirsiniz

Neticaret e-ticaret paketlerinden herhangi bir tanesini kullandığınız taktirde Eçözüm ve UPS Kargo arasında yapılan özel anlaşma sayesinde kargolarınızı yukarıdaki indirimli fiyatlar ile gönderebilirsiniz. Neticaret tarafından sizden istenecek 3 formu doldurmanız yeterli olacaktır.

Desi hesaplama (kargoya verilecek ürün için)

Kargolarda gönderilmekte olan ürünler desi hesabı yapılarak ücrete tabi tutulmaktadır. Kargonun boyuna, enine ve yüksekliğine göre özel desi hesaplamaları gerçekleştirilmektedir. Desi hesabı yapabilmek için desi.hesaplama.net sitesine giriş yapabilirsiniz. Sizden hesaplanan en, boy ve yükselik değerlerini ilgili alana girdikten sonra hemen alt kısımda bulunan hesapla alanına tıklayarak göndereceğiniz kargonun desisini hesaplayabilirsiniz.

Özel fiyatların uygulandığı e-ticaret paketlerini deneyin

Sizlere özel bir şekilde fiyatların uygulanmakta olduğu eticaret paketlerini canlı olarak deneyebilmek için hemen sayfanın sağ üst kısmında bulunan Ücretsiz Demo Talebi butonuna tıklayabilirsiniz. Ardından karşınıza çıkacak olan formda adınızı, soy adınızı, firma adınızı, telefon numaranızı ve mail adresinizi yazmanız yeterlidir. Neticaret bu bilgiler ışığında bütünleşik çözümler sunabilmek için sizlerle en kısa sürede irtibata geçecektir.

Paylaş

Facebookta Paylaş Tweetle