E-ticarette Ücretsiz Toplu Mail Gönderme E-ticarette Ücretsiz Toplu Mail Gönderme
toplu mail

E-ticarette en çok kullanılmakta olan reklam aracı toplu mail göndermedir. Mail marketing olarak da bilinen bu reklam mercii müşterilerinize ürün tanıtımı yapabilmeniz için en kullanışlı yöntemlerden bir tanesidir. Bu sebeple Neticaret e-ticaret sistemleri kullanan firmalara özel toplu mail gönderme olanağı sağlanmaktadır.

Toplam ne kadar mail gönderilebiliyor

Neticaret e-ticaret paketlerini satın alan herkes aylık 10.000’den 100.000’e kadar toplu mail gönderebilmektedirler. Müşterilerine diledikleri gibi ürünleri tanıtabilmekte, reklamlarını yapabilmekte ve bu ayrıcalık sayesinde siteye sağlanan trafiği arttırabilmektedirler.

Toplu mailin ne gibi avantajları olur

Toplu bir şekilde müşterilerinize toplu mail gönderdiğiniz taktirde onların sitenize tekrar dönüş yaparak alışveriş yapmasını sağlayabilirsiniz. Sitenize trafik sağlandığı içinde arama motorlarında sahip olduğunuz sıralamalarda farklılıkları görebilirsiniz. Eğer bir siteye gelen ve o sitede uzun süre kalan kullanıcı sayısı ne kadar fazla ise bu siteler arama motorları nezlinde o kadar değerlidir.

Toplu mail nasıl gönderilmektedir

E-ticaret sitenizde size özel bir yönetici paneli bulunmaktadır. Bu yönetici panelinde toplu mail gönderiminiz için size özel bir alan ayrılmıştır. Mail göndermek istediğiniz kategoriyi belirleyerek sadece birkaç dakika içerisinde on binlere ulaşabilmektesinizdir.

Mail marketing yönteminde dönüşler nasıl

Gönderilen maillerde yazmış olduğunuz başlık, mail içeriğine gösterdiğiniz özen ve göndermiş olduğunuz görsellerin kalitesine göre toplu mail gönderimlerinizde sağlamış olduğunuz dönüşümler değişmektedir. Mail gönderdiğiniz adresler gerçek kişilerden oluştuğu için dönüşümlerde olumlu bir şekilde gözlenmektedir.

Nasıl sahip olursunuz

Mail marketing yani toplu e-posta gönderme özelliğine sahip olabilmeniz için Neticaret e-ticaret paketlerini kullanmanız yeterlidir. Neticaret e-ticaret sistemlerinin sahip olduğu özellikler arasında toplu mail gönderimi sadece pastanın küçük bir parçasıdır. Sizde bu sistemin bütün özelliklerini ücretsiz denemek isterseniz hemen alt kısımda bulunan alandan demo talebinde bulunabilirsiniz.

demo

Paylaş

Facebookta Paylaş Tweetle