E-ticaret Sitelerinde Başvuru Yapmadan Ücretsiz Sanal Pos Kullanımı E-ticaret Sitelerinde Başvuru Yapmadan Ücretsiz Sanal Pos Kullanımı

E-ticaret sitesi açtıktan sonra en önemli sıkıntılardan bir tanesi sanal pos almaktır. Banakalara başvuru yapmanız ve sanal pos alabilmek için beklemeniz gerekmektedir. Her banka için ayrı ayrı başvuru yapmak oldukça zaman almaktadır. Başvuru sonuçlarının ise olumlu bir şekilde sonuçlanacağından kesin emin olamazsınız. Bankalar sizlere sanal pos vermeden önce eticaret yapacağınız siteyi incelerler. hangi güvenlik önlemlerinin alındığına bakarlar. Ardından şirketinizin geçmişi incelenir. İlgili merciden onay geldikten sonra sanal pos kullanmaya başlayabilirsiniz.

Sanal pos başvurusu yapmakta zorlananlar, bankalardan sanal pos alacak kadar vakti olmayanlar, biran önce e-ticaret sitesi açıp satışlara başlamak isteyenler, sanal posa ekstra bir ücret vermek istemeyenler için 7 adet sanal pos ile e-ticaret siteniz sizlere hazır bir şekilde teslim ediliyor. banka başvurusu yapmadan, sanal poslar için ekstra bir ücret ödemeden, Arena ürün entegrasyonuna sahip olarak Paynet sisteminde bulunan 7 adet sanal posu kullanabileceğiniz sanal mağazanıza sahip olabilirsiniz. Bonus, World,  Axess, Maximum, Card Finans, Advantage, Paraf kredi kartı sahibi olan müşterilerinize online bir şekilde satış yapabilirsiniz.

PAYNET BAYİ E-TİCARET PAKETİ ÖZELLİKLERİ

Profesyonel bir e-ticaret sitesine sahip olursunuz. Online bir şekilde ürün yönetimi yapabilir ve sahip olduğunuz sipariş paneli sayesinde müşterilerinizin ödeme ve ürün isteklerini takip edebilirsiniz. Size özgü ve dilendiği zaman değiştirilebilen tasarımlara sahip olursunuz. Arama motoru optimizasyonunda üstün başarı, kampanya ve promosyon yönetimleri ve sınırsız bir şekilde sizlere verilen teknik destekten faydalanabilirsiniz.

CONNACT ÜRÜN ENTEGRASYONU

Arena Bilgisayar'ın sahibi olduğu pencere.com'da bulunan bütün ürünlerin entegrasyonunu istediğiniz zaman sitenize uygulayabilir ve satışlarınıza başlayabilirsiniz. Sitenizde satacağınız bu ürünlerin stok bilgileri, ürün bilgileri ve sipariş bilgileri otomatik olarak e-ticaret sitenizde güncellenmektedir. 

PAYNET SANAL POSLARI

Paynet sanal posların bir çoğunun 12 taksite komisyon oranı %1 ile %1,5 arasında değişmektedir. Sahip olacağınız 7 tane sanal posu herhangi bir ekstra ücret ödemeden sanal mağazanızda kullanabilirsiniz. Sanal posların komisyon oranları hakkında detaylı bilgilere sahip olabilmek için 0212 256 60 00'i arayabilirsiniz.