Ücretli E-ticaret Temaları | Kaliteli Eticaret Tasarımları Ücretli E-ticaret Temaları | Kaliteli Eticaret Tasarımları

İnternet teknolojisini kullanarak ürün pazarlaması yaparken, belki de en çok dikkat edilmesi gereken hususlar arasında, açılacak olan e-ticaret sitesinin tasarımı gelmektedir. Bir sitenin tasarımı ne kadar kaliteli ve teknolojik olursa, müşteriye o kadar güven verir. Tüketicilere verilen güven doğrultusunda direk olarak satışlarda etkilenir. Bu sebeple kuracağınız sanal mağazanızda kullanacağınız temalara ileri derecede özen göstermeniz gerekmektedir.

KALİTELİ E-TİCARET TASARIMLARI

Müşteri e-ticaret sitenize girdiği anda almak istediği ürüne çok kısa bir sürede ulaşabilmelidir. Özel olarak kategorilendirme yapılmalı, ürün resimleri açıklamaları ile birlikte en doğru ve en anlaşılır şekilde yerleştirilmelidir. Her ayrıntıya dikkat edilerek, müşterilerin göz zevklerine uygun bir şekilde teknolojik tasarımlar geliştirilmelidir. Neticaret sahip olduğu 500’ün üzerinde farklı tema ile birlikte sektörünüze en uygun temayı seçebilmenizi sağlamaktadır.

GELİŞTİRİLEBİLİR ŞABLONLAR

Neticaret e-ticaret paketleri ile sahip olunan e-ticaret sitelerinin tasarımları (şablonları) geliştirilebilir özelliğe sahiptir. Yani istenildiği taktirde 500+ temanın dışında kendi tasarımlarınızı da uygulama şansınız bulunmaktadır. Grafik tasarımcılar ile sadece birkaç gün içerisinde yapacağınız çalışmalar sayesinde e-ticaret sitelerinize istediğiniz hale getirme şansınız bulunmaktadır. Eğer bir imkanınız yoksa yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

ÜCRETLİ E-TİCARET TEMALARI

Neticaret özel olarak tasarlamak istediğiniz tasarımlar içinde yanınızda. Sizin sadece düşlediğiniz tasarımı anlatmanız yeterli. İTÜ Teknoloji Geliştirme Bölgesi’nde bulunan Negrafik ekibi ile birlikte isteğe özel çalışmalar yapılabilmektedir. Ücretli e-ticaret temaları ile sadece size ait olacak bir tasarıma sahip olabilirsiniz. Negrafik ekibi tarafından geliştirilmiş olan e-ticaret tasarımlarına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Kuracağınız e-ticaret sitenizin tasarımın yanında dikkat etmeniz gereken konular hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız Profesyonel E-ticaret Yazılımları başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz. Konu üzerine tıklamanız yeterlidir.

Paylaş

Facebookta Paylaş Tweetle