Avantajlı Tahsilatlı Kargo Gönderimi Avantajlı Tahsilatlı Kargo Gönderimi
ups kargo

Tahsilatlı kargo gönderimi özellikle e-ticaret siteleri için ideal bir hizmettir. Çünkü elektronik ticaret siteleri üzerinden yapılan satışlarda ödemelerin büyük bir kısmı kargo aracılığı ile alınmaktadır. Bu sebeple Neticaret eticaret paketlerini alan müşterilerine özel UPS kargo ile yapılan anlaşma sonucu ayrıcalıklar sağlamaktadır.

Nedir tahsilatlı kargo gönderimi ?

UPS tahsilatlı kargo gönderiminde satışını yapacağınız ürün firmanızdan ya da ürün çıkışı yapacağınız yerden teslim alınmaktadır. Müşteriye teslim sırasında ise ürün bedeli firmanız için tahsil edilmektedir. Tahsil edilen ürün bedeli ise belirli periyotlar aralığında hesabınıza transfer edilmektedir. Bu sayede hem e-ticaret sitenizdeki satışlar hız kazanmakta hem de Dünya’nın en büyük kargo firmalarından bir tanesi olan UPS Kargo ile birlikte güvenilir bir hizmet almaktasınızdır.

Tahsilatlı kargo gönderimindeki avantajlarınız

Neticaret e-ticaret paketlerinde var olan özel kargo anlaşmaları ve kargo takip alanları sayesinde bir çok ayrıcalığa ücretsiz bir şekilde sahip olabilmektesinizdir. Müşterilerinize göndereceğiniz ürünlerin ödemesini nakit ya da kredi karı ile kapıda alabilirsiniz. Teslimat sırasında hem alıcı hem de gönderici sürekli bilgilendirilmektedir.

Yapılan özel alanlar sayesinde online bir şekilde kargo takibi sağlanabilmektedir. Bu sayede kargonuz ne zaman nerede ilgili yere ulaştı mı öğrenebilirsiniz. UPS kargo ile tahsilatlı kargonuz adrse iki kez uğramaktadır. Yapılan bilgilendirmelerin yanı sıra müşterilerinizin adresine ikinci bir kez ücretsiz bir şekilde gidilmektedir.

Ödemeler ve takibi

Müşterilerinizin kargo görevlilerine yaptığı ödemeler belirli periyotlarda sahip olduğunuz herhangi bir banka hesabınıza yatırılmaktadır. Bu banka hesabınızdan nakit olarak ödemenizi çekme şansınız bulunmakta ve aynı zamanda sahip olacağınız panel sayesinde hangi gün ne kadar ödeme yapılmış görebilmektesinizdir.

Ups kargo ve Neticaret İş birliğinin sizlere sağlayacağı avantajlar hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için “UPS Kargo Fiyatları | Neticaret E-ticaret Paketlerini Kullananlara” başlıklı blog yazımızı okuyabilirsiniz.

Paylaş

Facebookta Paylaş Tweetle