Tablet Bilgisayar Satışı Yapabileceğiniz E-mağaza Yazılımları Tablet Bilgisayar Satışı Yapabileceğiniz E-mağaza Yazılımları
ipad

2010 yılından itibaren tablet bilgisayarların üretiminde hızlı bir artış yaşandı. Özellikle Türkiye’de yüz binlerce tablet bilgisayar satışı yapıldı ve hala artan bir ivme ile yapılmaya devam ediyor. Hemen aşağıdaki grafikte internette tablet bilgisayar kelimesinin ne yoğunlukta arandığını görmektesiniz. İnsanlar genellikle bu teknolojiyi e-ticaret sitelerinden sağlıyor. Bu sebeple tablet satışı yapabileceğiniz e-mağaza yazılımlarını kurarak online alışveriş sitesi açmak en doğru stratejilerden bir tanesi.

MÜŞTERİYE VERİLEN GÜVEN ÇOK ÖNEMLİ

İnternette tablet bilgisayar satabileceğiniz e-mağaza açmak çok kolay ancak çalışacağınız yazılımın ve aynı zamanda sistemin güvenliğine çok dikkat edilmesi gerekir. Sadece yazılım ve güvenlik değil bunların yanında sitenizin tasarımı ve müşteriye tasarımın vereceği güvene de çok dikkat etmeniz gerekir. Yani öyle bir site açmalısınız ki sitenize gelecek olan tüketici hiç tereddüt etmeden siparişini versin ve online alışverişini tamamlasın.

ÜCRETSİZ YAZILIMLARA DİKKAT !

Tablet bilgisayar satışı yapacağınız sitenizi ücretsiz bir şekilde ya da çok ucuza mal ederek açabilirsiniz. Yapılma olasılığı da oldukça yüksektir. Ancak bilmeniz gereken şey bu tarz yazılımların sizle birlikte ileri de şirketinizi hem hukuksal hem de maddi boyutta tehlikeye uğratacak sıkıntılarının bulunmasıdır. Siteniz de her türlü güvenlik önleminin alınması gerekir. Müşterilerinizin bilgilerinin özenle korunması önemlidir. Siteniz gelebilecek olan saldırı ve tehditlere karşı dayanıklı olmalıdır. Bu sektörle ilgili bilgi birikimi sağlayabileceğiniz eğitimleri almanız gerekir. Maalesef ücretsiz yazılımlarda bunlar mevcut değildir.

google trends

TABLET SATIŞI YAPABİLECEĞİNİZ E-MAĞAZA’DA OLMASI GEREKENLER

Eticaret sitenizin tasarımı size özel olmalı. Geliştirilebilir aynı zamanda görsellerle beraber renk uyumu siteye etkili bir şekilde eklenmelidir. Özellikle kategori, ürün detayları ve ödeme sayfası orijinal bir görüntüye sahip olmalıdır. İnternette alınabilecek her tülü güvenlik önlemi sitenizde ve aynı zamanda sunucunuzda bulunmalıdır. Online sipariş eve kargo takibi, müşterilerinize toplu mail gönderebilme, facebook store kurulumu, teknik ve online destek alanlarının yanında ödeme sistemlerinin kusursuz bir şekilde kurulumunun yapılabilir olması gerekir.

Profesyonel E-ticaret Yazılımları | Kaliteli Digital Tasarımlar isimli konumuzu incelerseniz tablet satışı yapabileceğiniz e-ticaret sitenizin nasıl olması gerektiğine dair daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Paylaş

Facebookta Paylaş Tweetle