Profesyonel E-ticaret Yazılımları | Kaliteli Digital Tasarımlar Profesyonel E-ticaret Yazılımları | Kaliteli Digital Tasarımlar

Profesyonel e-ticaret yazılımlarını daha yakından tanımak istermisiniz ? Orjinal tasarımları ile firmanızın kalitesini yansıtacak eticaret paketlerinin özellikleri;

neticaret

SİTENİZİ HER YERDEN YÖNETEBİLİRSİNİZ

Neticaret e-ticaret paketleri ile birlikte internete sahip olan ipad, iphone ve diğer tabletlerden sitenizi yönetebilirsiniz. Eğer android bir cep telefonu ya da tabalete sahip iseniz hızlı ve kolay kullanımı sayesinde dilediğiniz yerde sitenize gelen siparişleri görebilir ve değişiklikler yaparak sisteminizin kontrolünü elinize alabilirsiniz.

KENDİNİZE ÖZEL PAZARLAMA TEKNİKLERİNİ KULLANABİLİRSİNİZ

Neticaret e-ticaret yazılımları ile online kampanya ve promosyonlar belirleyebilir ve indirimli ürünlerinizi ön plana çıkartabilirsiniz. Sitenize gelecek olan müşterilerinize özel kategori, ürün ya da marka bazında kampanyalar yapabilirsiniz. Miktara göre fiyatlandırma, özel ödeme setinde tanımlama, gelir ortaklığı modülü, google geri dönüşerinde yapılan satışları takip etme ve canlı destek ile firmanıza özel pazarlama tekniklerini kullanabilirsiniz.

ARAMA MOTORLARINDA ZİRVEYE OYNAYIN

Neticaret eticaret sistemi özel olarak hazırlanmış akıllı linkleme yöntemi kullanılmaktadır. Ayrıca ürünler, yazılar ve içeriklere özel SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) sayesinde google sıralamalarında nasıl görüneceğinizi kendiniz belirleyebilirsiniz. Özel olarak hazırlanabilen meta tags yani başlık, açıklama, kelime alanları, seo analizi raporu, google analytcs, webmaster tools kullanımı, google sitemap hazırlanışı ve tanıtımına sahip olarak yapacağınız çalışmalar ile arama motorlarında zirveye oynayabilirsiniz.

FİRMANIZA ÖZEL YAPILACAK TASARIMLAR

Dilerseniz default olarak hazırlanmış olan ve her sektöre uygun 500+ tema arasından bir tanesini dilerseniz de kendi belirleyeceğiniz ve hayalinizde canlandırdığınız orjinal tasarımlara sahip olabilirsiniz. Negrafik ekibi ile birlikte firmanıza özel yapılacak tasarımlara sahip olabilirsiniz.

ÖZEL SUNUCULARDA BARINDIRMA ve ULUSLAR ARASI GÜVENLİK ÖNLEMLERİ

Neticaret elektronik ticaret paketleri ile birlikte sitenizi Turkcell altyapısında bulunan sunucularda Firewall ve IPS / IDS güvenlik sistemleri ile birlikte gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Ayrıca kredi kartı ve diğer önemli bilgiler için 128bit SSL şifreleme sistemlerine sahip olabilirsiniz. Sitenizi özel sunucularda uluslar arası tanınmakta olan güvenlik önlemleri ile beraber sahip olan saldırı ve tehditlerden uzak durun.

BÜTÜN ÖDEME SİSTEMLERİNİN ENTAGRASYONLARI KOLAYCA YAPIN

Kullanmak istediğiniz ödee sistemi fark etmez. Firmanızda hangi ödeme sistemi ile alışveriş yapılmasını istiyorsanız sadece dakikalar içerisinde sitenize o ödeme sistemlerini kurabilirsiniz. Mobil ödeme, havale ile ödeme, kredi kartı ile ödeme, kargo ile kapıda ödeme gibi bütün ödeme sistemlerinin entegrasyonlarını kolayca yapın.

SOSYAL MEDYAYI SALLAYIN

Özel olarak hazırlanmış olan facebook store eklentisi ile ürünlerinizi sosyal medya da ve sosyal paylaşım sitelerinde paylaşabilir ve aynı zamanda ekleyebilirsiniz. Alacağınız sosyal medya da e-ticaret eğitimi ile bu sektörde kendi farkınızı yaratabilirsiniz.

7/24 TAM DESTEK

Haftanın 7 günü vöre 24 saati alabileceğiniz destek ile birlikte karşınıza çıkacak olan problemleri minimize edin. Ücretsiz bir şekilde e-mail ve telefon desteği alarak problemlerinizi ortadan kaldırabilirsiniz. Sistem ile ilgili tüm sorularınızı Neticaret eğitim ofisinde yer alan eğitimler sayesinde cevaplara dönüştürebilirsiniz.

ONLİNE ÜRÜN, SİPARİŞ, KARGO YÖNETİMİ

Ürünlerinizi online bir şekilde ekleyebilir, sitenize gelecek olan ürün siparişlerini bildirimler sayesinde anlık olarak görebilir ve saatlik kargo takibi ile ürünlerinizin ne zaman nerede olduğunuzu öğrenebilirsiniz. 3 kulvarda da pratik ve hızlı çözümlere sahip olabilirsiniz.

ÜCRETSİZ DENEYİN

Neticaret eticaret paketlerini ücretsiz olarak deneyebilir ve sistemi satın almasanız bile demo talebi sayesinde bütün özelliklerini öğrenebilirsiniz. Demo talebi için;

demo talepleri

 

 

 

 

Paylaş

Facebookta Paylaş Tweetle