İleri Derecede Güvenlikli E ticaret Paketi İleri Derecede Güvenlikli E ticaret Paketi

Türkiye'nin yeni nesil online e-ticaret sitelerini yapan ve 1000'in üzerinde referansı ile bu sektörde uzman yazılımları ortaya çıkaran Neticaret e-ticaret paketlerini güncelledi. Eticaret nedir, eticaret site sahibi nasıl olunur, eticaret sitesi yapmak gibi soruları lugattan kaldırmak için uğraşan ve son derece etkili güvenlik önlemlerinin kullanıldığı Neticaret yazılım paketleri ile elektronik ticaret sektöründe size özel 4 farklı çözüm sunulmakta.

NETİCARET PRO

Neticaret pro paket ücreti 1200 TL'dir. Bu paket ile e-ticaret siteniz anahtar teslim olarak sizlere verilmektedir. 300 GB trafik, 5 GB webalanı, 1GB SQL, 20 Mail hesabı, 128bit SSL şifreleme sistemi, 10000 mail, ve gelişmiş ürün arama özellikleri ile birlikte sektörünüze uygun en doğru çözümler sunan pakettir. Bu paket ile birlikte hiç bir uğaraşa gerek kalmadan sadece bir kaç gün içerisinde eticaret siteniz açılır ve sitenizle ilgili yapmanız gereken her türlü çalışma etaylı bir şekilde anlatılır.

NETİCARET PLUS

Neticaret pro'ya göre daha kapsalı çalışmak isteyen işletmeler içindir. Yukarıda verilen bütün özellikler arttırılmıştır. E-ticaret sistemleri ek olarak muhasebe entegrasyonu yapılabilmekte, hızlı alışveriş ve facebook store eklenebilmekte, çoklu fiyat ve mobil ödeme avantajları sağlamakta, aynı zamanda promosyon modülü kulanılabilmektedir. E-ticaret ürünleri çok rahat ve hızlı bir şekilde eklenebilmektedir. Neticaret plus ücreti şu anki kampanya dahilinde 1900 TL'dir.

NETİCARET PERFECT

En çok tavsiye ettiğimiz ve en çok kullanılan neticaret e-ticaret paketidir. Neticaret Perfect paketine göre indirim çeki ve kuponu yapabilme, 360 derece fotoğraf ekleyebilme, fırsat sistemi ve 3 saatlik SEO (arama motoru optimizasyonu), SEM (arama motoru reklamcılığı) eğitimleir verilmektedir. Neticaret e ticaret plus paket ücreti yine kampanya dahilinde 3500 TL'dir.

NETİCARET PREMİUM

E-ticaret sektörüne hızlı bir giriş yaparak bu sektörde oldukça başarılı olmak isteyen ve yüz binlerce müşteri çekebileceğine inananlar için özel olarak hazırlanmış bir pakettir. Bütün özellikler arttırılmış ek olarak blog sistemi eklenmiştir. Neticaret Premium paket ücreti şu anda 4.900 TL'dir.

Neticaret yazılım paketleri hedefleri yüksek olan ve güvenliğe önem veren girişimciler için hazırlanmıştır. Turkcell sunucularının altyapısı kullanılmaktadır. Site ile ilgili 7 / 24 sınırsız destek verilmekte ve her türlü sorun anında çözülmektedir. Neticaret E-ticaret peketleri 2013 Ağustos ayında güncellenmiş ve teknolojik özelliklerin yanında en son kullanılmakta olan ve en güvenilir güvenlik önlemleri alınmıştır.

Paylaş

Facebookta Paylaş Tweetle