E-ticaret Sitenizi Açın Mağazanızı Dünyaya Tanıtın E-ticaret Sitenizi Açın Mağazanızı Dünyaya Tanıtın

Neden sadece yerel mağazanızın civarında bulunan kitleye hitap ediyorsunuz ? Milyarlarca insan şu anda internet başında. Ve yüzbinlerce kişi internetten online alışveriş yapıyor. Hatta bu hafta içerisinde sizde bri e-ticaret sitesinden alışveriş yapmış olabilirsiniz. O halde neden mağazanızı internet alemi ile tanıştırarak cirolarınızda artışlara sebep olmuyorsunuz ? 

e-ticaret ürünleriİNTERNETTE E-TİCARET FARKI

Türkiye'de son alınan raporlara göre 4 milyonun üzerinde internet kullanıcısı bulunmakta. 10 bine yakın işletme ise şu anda e-ticaret alanında hizmet vermekte. E-ticaret siteleri sayesinde hem para kazanıyorlar, hemde geleceğe yatırım yapıyorlar. Sektörleri farektmiyor; çiçekçi, mobilyacı, kasabı, pastanesi, cep telefoncusu hepsi bu sektöre adım atmış durumda. Hem eticaret siteleri üzerinden hemde sosyal medya da açılmış olan hesapları sayesinde kendi sektörlerinde yeri adeta yerinden oynatıyorlar. 

NETİCARET E-TİCARET PAKETLERİ

Teknolojiyi yakından takip eden Neticaret ile sizde kendinize özel bir e-ticaret sitesi açtırabilir ve bu sektörde hemen yerinizi ayırtabilirsiniz. Özel tasarımları, sınırsız teknik desteği ve aynı zamanda güvenli yazılımları ile sektörünüzde kalitenizi gösterebilirsiniz. Sektörünüz ne olursa olsun fark etmez. Sadece internet üzerinden de ticaret yapmak isteyin yeter. Bu sektör hakkında bilgi sahibi olup olmamanızda önemli değil. Neticaret sizler için vermiş olduğu özel eğitimleri ile sitenizin stratejisini nasıl belirleyeceğinizi de anlatıyor.

E-TİCARETTE SIKÇA SORUAN SORULAR

E-ticaret sitesi açılmadan önce neler yapılmalı ? Eticaret sistemlerinde en çok hangi ödeme sistemleri kullanılıyor ? E ticarete giriş yapınca satışlar hangi yöntemler ile arttırılır ? Sanal mağazanıza almanız gereken reklamlar, yapmanız gereken tanıtımlar nelerdir ? Aram motorlarından organik kullanıcı nasıl çekilir ? Facebook, twitter, google + gibi sosyal paylaşım sitelerinde yönetim nasıl olmalıdır ? gibi bütün soruların cevaplarını özel olarak alacağınız kurslar sayesinde bulacaksınız. 

ALIŞVERİŞ İNTERNETE TAŞINIYOR !

Yakın gelecekte alışverişin tamamını e-ticaret üstlenecek gibi görünüyor. Tam anlamı ile bu sektör ortaya çıkalı sadece bir kaç yıl oldu ancak bir çok firma yerel mağaza açmak yerine sanal mağaza sektörüne yönleniyor. Hem yer sıkıntısı çekmiyor hemde özgür bir şekilde onbinlerce ürünü tüm dünyaya tanıtabiliyor. İşletmeniz var ise ve henüz bir e-ticaret siteniz bulunmuyorsa, arayın sektörünüze özel çalışmaları destek ekibinden dinleyin. 0 (212) 256 60 00

Paylaş

Facebookta Paylaş Tweetle