Yeni Nesil Eticaret Sistemi: Orjinal Tasarımlı Yeni Nesil Eticaret Sistemi: Orjinal Tasarımlı

Bir eticaret sisteminin olmazsa olmazları arasında tasarımın orjinalliği, güvenlik önlemleri, online ödeme sistemleri, arama motoru optimizasyonu, facebook store eklentisi, online ürün ve sipariş yönetimi gelmektedir. Yeni nesil eticaret yazılımlarında bu konular üzerine detaylı bir şekilde çalışılmalıdır. Neticaret e-ticaret paketleri ile birlikte yukarıda öneminden bahsettiğimiz 6 konuda detaylı çalışmalar yapılmaktadır.

TASARIMIN ORJİNALLİĞİ

Neticaret e-ticaret paketlerinden herhangi bir tanesini satın aldığınızda yüzlerce tema arasından sitenize uygun olan tasarımı seçebilirsiniz. Eğer kullanılmakta olan temalardan farklı olan ve kendinize özel bir tema sahibi olmak istiyorsanız özel tasarımlar yaptırabilirsiniz.

GÜVENLİK ÖNLEMLERİ

Yapılmış olan e-ticaret yazılımları uluslar arası güvenlik önlemleri ile donatılmıştır. Bu güvenlik önlemleri sırası ile Firewall, IPS/IDS ve 128 bit SSL şifreleme sistemleridir. Bunlarla birlikte sunucular Turkcell altyapısında barındırılmaktadır.

ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU

Yapılan sitelerin özel olarak SEO yani arama motoru optimizasyonu yapılmaktadır. Yapılan optimizasyonlar sayesinde siteler arama motorlarının istediği şekilde olmaktadır. Ayrıca yapılmış olan akıllı seo eklentisi ile ürünleriniz arama motorlarında ürün ismi ile beraber çıkmaktadır. Özel olarak seo alanları belirlenmiştir. Bunlar açıklama, başlık ve kelimler olarak üçe ayrılır.

ONLİNE ÖDEME SİSTEMLERİ

Online ödeme sistemleri sorunsuz ve sıkıntısız bir şekilde çok kısa sürede sitenize entegre edilmektedir. Sanal pos entegrasyonu, online ödeme sistemlerinin kurulumları, havale ve kargo ile ödeme alanları isteğinize bağlı olarak sisteme eklenmektedir.

FACEBOOK STORE EKLENTİSİ

Neticaret eticaret paketlerinden satın aldığınız taktirde facebook store eklentisi de kurulur. Facebook sosyal paylaşım sitesinde bir adet dükkana sahip olursunuz. Bu dükkan sayesinde sitenizde bulunan bütün ürünleri özellikleri ve fiyatları ile birlikte Facebook'a taşıyabilirsiniz. Ardından ödeme tuşuna basıldığı anda siteniz üzerinden ilgili ürünün ödemesini alabilirsiniz.

ONLİNE ÜRÜN VE SİPARİŞ YÖNETİMİ

Ürün ve sipariş yönetimlerinin kullanıması oldukça basittir. Nasıl bir şekilde ürün ekleyeceğinize ve siparişleir nasıl kontrol edeceğinizle ilgili özel eticaret kursu verilmektedir. Online kargo takibi, sipariş verilen ürünlerin bildirim olarak düşmesi, özel kategori ve sayfalama özellikleri özel eğitimlerle anlatılmaktadır.

Neticaret orjinal tasarımlı yeni nasil eticaret sistemi ile bir eticaret sitesinde olması gereken her şey düşünülmüştür. Sizde bütün bu özelliklere sahip olan paketleri canlı demo olarak görmek istiyorsanız hemen sayfanın sağ üst kısmında bulunan demo talebi formuna tıklyabilirsiniz. Bir ürünü almadan önce mutlaka incelemelisiniz.

Paylaş

Facebookta Paylaş Tweetle