Üniversiteler Artık Harçları Online Kredi Kartıyla Toplayabiliyorlar Üniversiteler Artık Harçları Online Kredi Kartıyla Toplayabiliyorlar

Üniversitelerde belirli periyotlarda toplanması gereken ücretlere harç denilmektedir. Hem eğitim giderlerini karşılayabilmek hem de üniversite öğrencilerine daha iyi hizmet verebilmek için aylık ya da yıllık olarak harç ödemelerinin yapılması gerekmektedir. Ancak yüzlerce hatta binlerce öğrencnin harcını verilen süre içerisinde toplamak üniversiteleri oldukça zorlayabilmektedir.

ÜNİVERSİTELERDE HARÇ ÖDEMELERİ HEP SORUN OLMUŞTUR

Harç zamanında hem öğrenciler hem de üniversite yönetimi sorunlar yaşamaktadır. Yatırılan her harcın kontrolü yapılmalı, işlem raporları tutulmalı, girdi ve çıktılar istenildiği zaman çıkartılabilmelidir. Yönetim bu işlemleri sağlıklı bir şekilde yapamadığı zaman istenmeyen sonuçlar doğabilmektedir. Aynı zamanda öğrenciler de üniversite harçlarını yatırabilmek için ya kuruma gitmek zorundadırlar ya da belirlenen hesaplara havale yapmak. Ancak hangi öğrencinin ne zaman havale yaptığı ya da okul gelip de gerekli olan harcı ödeyip ödeyemeyecekleri ayrı bir baş ağrıtan konudur. Bankalarda sıra beklerken harç zamanları geçebilmekte ya da yanlış hesaplara havale gerçekleştirilebilmektedir.

üniversite aidat

HARÇ ÖDEME SORUNLARINA ONLİNE TAHSİLAT YANİ E-TAHSİLAT SİTE SAHİBİ OLARAK SON VERİN

Eçözüm üniversitelerde yaşanan harç ödeme sorununu üniversite öğrencilerinin ve üniversite yönetiminin yaşamış olduğu sıkıntılar sonucu çözme kararı vererek 2007 yılında ilk e-tahsilat sistemini geliştirdi. Bu sistem sayesinde artık üniversitelere harç yatırmak ve yatırılan harçların online kontrolünü yapmak oldukça basit.

Üniversitenin ödeme sayfasına girin. Bölümünüzü seçin, okul numaranızı yazın ad soyad ve diğer istenen bilgiler yanında ödeme miktarını istenen yere girin. Sadece 1 dakikanızı alacak bu işlemden sonra kredi kart bilgilerinizi girin ve üniversite harcınızı yatırın. Sadece iki dakikanızı alacak işlem sayesinde üniversite harcınızı ister banka kartınızla isterseniz de kredi kartınızla ödeyebilirsiniz.

Referans Site: ITUCU

ÜNİVERSİTE YÖNETİCİLERİ E-TAHSİLAT SİSTEMİNDE HANİ ÖZELLİKLERE SAHİP OLURSUNUZ

Kredi kartı tek çekim tahsilat, Kredi kartı taksitli tahsilat ,Kredi kartı tekrarlanan tahsilat, Üyeliksiz tahsilat, Ön tanımlı tahsilat , Farklı ödeme seti tanımlama , Online iptal/iade , ERP entegrasyonu: Opsiyonel , Üye sayısı: 1000+ , KAYNAK KAPASİTELERİ, Raporlar , Rapor grafikleri , Rapor exporting, Kullanıcı yetkilendirme, Sanal Pos Sayısı: Sınırsız, 128 Bit SSL.

Hiçbir karmaşaya sebep vermeden ve uluslar arası güvenlik sistemlerinin kullanılmakta olduğu son derece güvenli, sitenize özel ödeme sayfası ile birlikte sizde harçlarınızı online kredi kartı ve banka kartlarından toplayabilirsiniz.

Paylaş

Facebookta Paylaş Tweetle