Netahsilat | Online Tahsilat Sistemi ve E-tahsilat Programı Netahsilat | Online Tahsilat Sistemi ve E-tahsilat Programı

Netahsilat hem işletmelerin hem de kurum ve kuruluşların kullanabileceği istenilen e-tahsilat süreçlerine göre modellenebilmekte olan, müşterilerden, bayilerden ve onların alt bayilerinden kredi kartı ile online tahsilat yapılmasını sağlayan bir sistemdir. Aynı zamanda dernekler, okullar, vakıflar ve siteler gibi kurumlar da bu tahsilat sistemini kullanabilmekte ve istekleri üzerine oluşturulan yazılımlar sayesinde modellenerek sorunlarına çözüm olabilmektedir.

netahsilat

İLERİ TEKNOLOJİLERİN KULLANILDIĞI ONLİNE TAHSİLAT SİSTEMLERİ

Netahsilat sistemlerinin cep telefonları ile kullanılabilme özelliği sayesinde sahada tahsilat yapanlar pos cihazı taşımadan tahsilatlarını gerçekleştirebilmektedirler. Netahsilat e-tahsilat yazılım paketleri son derece ileri teknolojilerle geliştirilmiş ve uluslar arası güvenlik önlemleri alınmıştır.

NETAHSİLAT SİSTEMLERİ İLE NELER YAPILABİLİR

Netahsilat sistemleri kullanılarak tüm kredi kartlarından tahsilat yapılabilir, bayi alt bayi tahsilatı gerçekleştirilebilir, abonelerden elektrik, doğalgaz, dernek üyeliği vb. otomatik tahsilatlar yapılabilir, mobil tahsilat özelliği sayesinde cep telefonu ile online tahsilat gerçekleştirilebilir, dövizli, tek çekim, taksitli tahsilat yapılabilmesinin yanında muhasebe sistemlerine entegrasyonu sağlanabilir.

NETAHSİLAT

Netahsilat sistemlerini daha yakından tanımak ve online bir şekilde test edebilmek için ücretsiz bir şekilde demo talebinde bulunabilirsiniz.

demo

Paylaş

Facebookta Paylaş Tweetle