Online İnternetten Çiçek Satış Sitesi Online İnternetten Çiçek Satış Sitesi

Herkesin hayatında çiçeklerin ayrı bir yeri vardır. Gül, papatya, lale, karanfil gibi çiçekler bir çok zaman kırgınlıkların önüne geçmiş, çoğu zaman neşlendirmiş, ve hala bütün evleri süslemeye devam etmiştir. Yapay ya da gerçek fark etmeden çiçeğin bulunduğu yerde her zaman farklı bir güzellik bulunmaktadır. 

ÇİÇEKLERİN İNSANLARDAKİ YERİ

Çiçek insana huzur katar. Canlısı dost olur kimi zaman, kimi zamanda yemekleri süsler, kimi zamansa kokusu ile insanları büyüler. Bu yüzden çiçeklerin ayrı bir yeri vardır insanlar için. Ancak onları baştan tohumu ile büyütmek, ya da istenilen her çiçeğe ulaşmak zor olabilir. Bu yüzden çiçekçilik sektörüne giren bir çok girişimci bulunmaktadır. Özel davetler için, düğünler için, yolda eşi ile yıldönümünü hatırlayan biri için vazgeçilmezler arasındadırlar. Açılışlarda, yemeklerde, evin bir köşesinde mutlaka yer almaktadırlar.

ONLİNE ÇİÇEK SATIŞ SİTESİ

Çiçekçilik sektörüne adım atmış ancak bu işi sadece mağazasından yapılan çiçekçilere özel olarak design edilmiş olan e-ticaret online çiçek satış siteleri ile, artık müşterilerinize kendi siteniz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Mağazanızda bulunan çiçeklerin fotoğraflarını çekerek bu çiçekleri online çiçek mağazanıza koyabilir ve kullanmak istediğiniz ödeme sistemleri ile bu çiçeklerin satışını e-ticaret siteniz üzerinden yapabilirsiniz. Bu sayede sadece dükkanınıza geleceklerin almış olduğu çiçeklerden değil aynı zamanda internette sipariş verecek olan müşterilerinize de ulaşabilir ve satış yapabilirsiniz.

ONLİNE ÇİÇEK SATIŞ SİTESİ İLE NE YAPABİLİRSİNİZ ? 

Amaca göre hitap edecek olan çiçekleri sınıflandırabilirsiniz. Örneğin anneye çiçek, doğum günü çiçekleri, yıldönümü çiçeği, geçmiş olsun çiçeği, sevgiliye çiçek gibi...Aynı zamanda çiçek çeşitlerini de kategorileştirebilirsiniz. Gül, karanfil, papatya, gelin buketi, saksı çiçekleri gibi...Kategorilerinizin içerisini farklı modeller ile süsleyerek çiçeklerinizi online satışa sunabilirsiniz. Yapacağınız online çiçek satış sitesi sayesinde yaşadığınız bölgede arama motorlarından gelecek olan potansiyel çiçek alıcılarına da ulaşabilirsiniz.

SANAL MAĞAZANIZ OLSUN

Sadece yerel mağazanızda değil aynı zamanda kalitenizi gösterecek olan sanal mağazanızda da çiçek satışınızı yaparak farkınızı yaratabilirsiniz. Bir çiçek satış sitesi nasıl yapılır, ücretleri ne kadardır, site yapmak ne kadar süre alır gibi sorularınızın cevabını iletişim sayfamızdan bizlere ulaşarak öğrenebilirsiniz.

Paylaş

Facebookta Paylaş Tweetle