Kurumsal E-ticaret Siteleri Fark Yaratan E-mağaza Sistemi Kurumsal E-ticaret Siteleri Fark Yaratan E-mağaza Sistemi

İnternetten ticaret yapmak isteyen firmalar Neticaret e-ticaret altyapısı kullanılabilir. Kurumsal çözümler sunan Neticaret e-ticaret paketleri ile işletmeler internette ürünlerini satışa sunabilirler. Elektronik ticaret yapabilmeniz için herhangi bir yazılım ya da tasarım bilgisine sahip olmanıza gerek yoktur. Neticaret sizler için kurumsal e-ticaret sitelerinizi A’dan Z’ye hazırlar.

neticaret

E-ticaret Yapabilmek İçin Firmanızın Olması Yeterli

Firmanızın olması ve internette hem firmanızın tanıtımını yapacak hem de firmanızda bulunan ürünlerinizi satışa sunabileceğiniz bir internet sitesi sahibi olmak istemeniz yeterlidir. Bununla birlikte herhangi bir internet tarayıcısını (Google Chrome, Explorer, Yandex, Mozilla Firefox) kullanabiliyor olmanız yeterlidir.

Neticaret Sizler İçin Her Şeyi Düşündü

Bir internet sitesi açmanız için ilk olarak bir alan adı yani domain ve bu alan adının barınabileceği bir hosting hizmeti almanız gerekmektedir. Ardından alınan bu sitede bir e-ticaret yazılımı kullanmalı ve son olarak tasarım yaptırmanız gerekir. Neticaret sizler için hem alan adı hem de hosting hizmetini satın alır. Ardından elektronik ticaret yapabilmek için gerekli olan her türlü özelliğe sahip olan e-ticaret yazılımının kurulumunu sizler için yapar. E-ticaret paketlerinde yüzlerce tema mevcuttur. İsterseniz bu temalar arasından bir tanesini seçebilir isterseniz Neticaret sizin hayalinizdeki tasarımı oluşturur ve sitenize entegrasyonunu sağlar.

Neticaret E-ticaret Paketlerini Kullananlara Tanınan Ayrıcalıklar

Sadece yazılım, domain, hosting ve tasarım değil aynı zamanda 12 yıllık bir firma olmanın vermiş olduğu ayrıcalıklardan da faydalanabilirsiniz. Özellikle ödeme sistemlerinin kurulumlarında Neticaret ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz. Bankalar ile yapmış olduğumuz özel anlaşmalar sonucu hem sanal pos ödeme sistemlerinde size özel tarifelere sahip olabilirsiniz.

Bununla birlikte Neticaret’in anlaşması bulunan kargolardan özel fiyat tarifelerinden de faydalanabilmesiniz. Bilindiği üzere e-ticaret sektörünün en önemli konularından biri kargo sektörüdür. Sadece sınırlı bir coğrafya ya değil tüm Türkiye’ye hitap edebilmeniz gerekir. Kullanacağınız e-ticaret paketleri sayesinde Türkiye’nin bütün illerine tek bir fiyatta kargo gönderme ayrıcalığına da sahip olacaksınız.

Stok, sipariş, ödeme, cari hesap entegrasyonları ile işinizi daha kolay hale getirebilmektesiniz. Neticaret sistemleri bir çok ERP programına entegre bir şekilde çalışabilmektedir. Geliştirilen sistemlerin özellikleri bunlarla da kısıtlı değil. Uluslar arası güvenlik alt yapısının kullanıldığı sistemlerde tehditlere karşı önlem alan Firewall ve IPS – IDS, sitenize girdiğiniz içeriklerin güncel bir şekilde yedeklerini alabilen RAID5 ve ödeme sayfalarında kredi kart güvenliği için 128bit ya da istenildiği taktirde 256bit SSL şifreleme sistemleri bulunmaktadır.

eticaret

Önce Bu Sistemleri Deneyin Daha Sonra Karar Verin

Sizde kurumsal bir e-ticaret sitesine sahip olmak ve her zaman garantili bir şekilde sistemlerinizin korunarak sizlere özel tam destek verilen bir firma ile çalışmak istiyorsanız Neticaret’i deneyebilirsiniz. 1700+ işletmenin tercih ettiği Neticaret eticaret paketlerini online deneyebilmek istiyorsanız demo talebinde bulunmanız yeterlidir. Demo talebinde bulunabilmek için tıklayınız.

NETİCARET Türkiye’nin eticaret sağlayıcısı

Paylaş

Facebookta Paylaş Tweetle