Kış Mevsiminde İnternetten En Çok Satılan E-ticaret Ürünleri Kış Mevsiminde İnternetten En Çok Satılan E-ticaret Ürünleri

Kış mevsimi yaklaşıyor. Kimi işletmeler soğuk havalarda nasıl satış yapacaklarını kara kara düşünürken kimi işletmelerde kışın gelmesine bir hayli seviniyorlar. Peki biribirinin zıttı olan iki işletmenin neyi farklı ? En büyük fark bir tarafın eticaret ürünlerini satabileceği sanal mağazası olması diğer tarafın ise henüz e-ticaretin nasıl yapılcağına dair bilgisinin olmaması. 

KIŞ MEVSİMİNDE YAPILAN ALIŞVERİŞLER

Kışın kar yağıyor, yağmur yağıyor, havalar birden soğuyor ve bunların sonucu insanlar dışarı çıkamıyor ya da çıkmak istemiyor. Evde kaloriferin, klimanın ya da yanan sobanın karşısında online alışveriş yapmak var iken mağazalara gitmeyi tercih etmiyorlar. Bu sebeple kış aylarında sanal mağazası olan işletmelerin satışları bir hayli katlanıyor. Eğer sizde mağazanızda oturup bu soğuk havalarda saatlerce müşteri beklemek istemiyorsanız kendi işletmenize özel bir e-ticaret sitesini geç kalmadan açabilirsiniz. E-ticaret siteleri nasıl açabilirim ne yapmam gerekiyor gibi sorularınız varsa aklınızda detaylı bir şekilde anlatalım.

ecommerceNETİCARET YAZILIMLARIYLA YAPILAN E-TİCARET SİTELERİ

Neticaret firması olarak e-ticaret sektörünü sizlere baştan sona aktarıyoruz. Bu sektörde nasıl satış yapılır, e-ticaret sitesi nasıl açılır, sistem yönetimi nasıl yapılır, sipariş nasıl alınır, kargo nasıl gönderilir, internetten müşterilere nasıl ulaşılır gibi konularda sizler tecrübelendiriyoruz. İlk yapmanız gereken şey işletmenize yeterli olabileceğinizi düşündüğünüz e-ticaret paketlerinden bir tanesini seçmek oluyor. Neticaret e-ticaret paketlerinden bir tanesini seçtiğinizde size özel eticaret sitesi anında hazırlanmaya başlıyor. Eticaret paketlerine ulaşabilmek için burata tıklayabilirsiniz. E-ticaret paketlerinin içerisinde neler var ?

NETİCARET e-ticaret ÇÖZÜMLERİ SUNMAKTADIR

E-ticaret paketleri size full+full özellikte bir e-ticaret sitesi açmanızı sağlıyor. Bir web sitesinde ve bir sanal mağaza da olması gereken bütün alt yapılar sizlere sağlanıyor. Sitenizi yapmaya bir web sitesi alan adı alınması ile başlanıyor. Ardından bu alan adı bütün verilerinizin barınacağı ileri güvenlikli bir sunucu da barındırılmaya başlanıyor. E-ticaret sistemleri eticaret sitenize ekleniyor. Sitenizin bütün ayarlamaları yapılıyor. Size hangi ödeme sistemlerini kullanacağınız soruluyor. Siz belilemiş olduğunuz sınırsız sayıda ödeme sisteminin entegrasyonunu isteyebiliyorsunuz. Ardından bu ödeme sistemleri sitenize entegre ediliyor. 1000'e yakın ücretsiz olarak sağlanan temalardan herhangi bir tanesini seçiyorsunuz ve siteniz üzerinden eticaret yapmaya başlayabiliyorsunuz. 

Artık tek yapmanız gereken işletmenizin ürünlerini sitenize koymanız. Ürünlerinizi sitenize nasıl koyacağınız, hangi kriterlere dikkat etmeniz ggerektiği ve aynı zamanda nasıl bir arama motoru optimizasyonu sağlayacağınız özel eğitimler ile birlikte sizlere aktarılıyor. Ve son olarak siteye düşen siparişlerin, kayıt yapan üyelerin, gönderilecek olan kargoların ve e-ticarette bilinmesi gereken bütün konuların analizi verilen eğitimler ile birlikte size aktarılıyor. Bu eğitimleri de aldıktan sonra artık e-ticaret siteleriniz üzerinden satış yapmaya başlayabiliyorsunuz. 

NETİCARET FARKI NE ?

e-ticaret

Neticaret sizlere her daim destek vermektedir. Bütün siteler garanti altına alınmaktadır. Uluslar arası güvenlik önlemleri kullanılmaktadır. İstenildiğinde özel tasarımlar yapılmaktadır. Tema ve kodlamalar arama motoru dostu yazılmıştır. Dilerseniz bütün bu özellikleri kendi gözlerinizle de görebilirsiniz. Tek yapmanız gereken şey demo talebi göndermek. E-ticaret sistemlerimizi ücretsiz deneyebilirsiniz. Sağ üst kısımda bulunan alandan demo talebinde bulunabilirsiniz.

Paylaş

Facebookta Paylaş Tweetle