Güvenilir Kaliteli Tasarımlı E-ticaret Yazılımı Almak İsteyenler Güvenilir Kaliteli Tasarımlı E-ticaret Yazılımı Almak İsteyenler

E-ticaret yazılımı satın almak istiyor ancak tüm özelliklerin ileri derecede teknolojik olmasını istiyorsanız önem vermeniz gereken 2 önemli konu bulunmaktadır. Alacağınız yazılımın güvenliği ve tasarımın kalitesi. E-ticaret sitenizden alışveriş yapacak olan müşterilerin en çok dikkat ettiği konulardır. Müşteri siteye giriş yapar önce bir tasarıma bakar, güven verdiyse site alışveriş yaparken hangi güvenlik önlemlerinin alındığını inceler. Eğer tereddütü kalmadıysa bu konularda siparişini verir ve e alışverişini tamamlar.

NASIL OLMALIDIR E-TİCARET YAZILIMININ GÜVENLİĞİ

Tüketicilerin eticaret sitesinden ürün almadan önce önem verdiği şey kredi kart bilgilerinin güvenliğidir. Bu yüzden sistemde özel şifreleme sistemlerinin olup olmaması onları oldukça fazla ilgilendirmektedir. Bu konu sizlerin önemsemesi gereken güvenlik önlemlerinden bir tanesidir. Çünkü sitenizden alışveriş yapacak olan tüketicilerin kart bilgilerinin gizliliği sözleşmenizde yer almalıdır. Kullanılabilecek uluslar arası şifreleme sistemi ise 128 bit SSL ya da 256 bit SSL güvenlik sistemleridir.

Sizlerin yani e-ticaret yazılımı sahibi olacak kişilerin ise önme vermesi gereken iki konu saldırı ve tehditlerin önlenmesidir. Bunun için kullanılmakta olan Firewall ve IPS & IDS sistemlerinin sitenizin yazılımında yer alması gerekmektedir. Her iki sistemde beklemediğiniz ama sitenizin ilerlemesi ile birlikte karşılaşabileceğiniz sorunların önüne geçmektedir.

NASIL OLMALIDIR E-TİCARET SİTELERİNİN TASARIMI

Tasarım sizlerin farkını gösteren ve aynı zamanda kalitenizi işaret eden bir görseldir. Bu yüzden sitenizi idare edebilecek bir tasarım yerine herkes tarafından sevilecek ve alışverişlerde güven verecek bir özel tasarımın yaptırılması satışlarınızda artışlar yaşanmasının başlıca sebepleri arasındadır. Şu anda büyük e-ticaret firmalarından alışveriş yapılmasının sebebi tasarımın şıklığı ve kalitesinden dolayıdır.

Bu iki konunun yanında arama motoru optimizasyonu, reklam, tanıtım, teknik destek, iletişim bilgilerinin olması, ürün çeşitliliği gibi konularda e ticaret paketi önem sarf etmektedirler. E-ticaret portalı sayfamızdan bu konular hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz. E-TİCARET PORTALI 

Paylaş

Facebookta Paylaş Tweetle