Kaliteli E ticaret Sitesi Yapma Kaliteli E ticaret Sitesi Yapma

Her gün milyonlarca kişi kredi kartları ile ya da diğer ödeme sistemleri ile e ticaret sitelerinden alışveriş yapmaktadırlar. Bu seöktöre adım atan girişimciler ise belirtilen yolları takip ettikleri taktirde kazançlarını direk olarak arttırmektadırlar. 

sanal mağazacılıkBir çok işletme, firma ve girişimcinin her sabah aklından geçen şey ise şudur. "Kaliteli Eticaret Sitesi Yapma". Bu konu üzerine sürekli olarak düşünürler. Ancak yerel mağazada sağlanmakta olan ya da sıcak para alışverişinin yapıldığı işletmelerindeki başarıyı sanal mağazalarında da sağlayıp sağlayamayacaklarını sürekli düşünürler. Bu düşünce son yıllarda en çok tutulan fikirler arasında olan eticaret sitesi yapma ve bu site üzerinden satış yapmayı akıllarından söküp atar.

Eticaret sitesi yapmak isteyen ancak aklında başarıya dahir tereddütler olanlar için kaliteli ve kullanışlı bir eticaret sitesi nasıl yapılır bugünkü yazımızda onu anlatalım.

E-ticaret sitesi denince akla dört şey gelmelidir. Bunlar tasarım, kullanım kolaylığı, güvenlik ve siteye çekilecek olan kullanıcıların nasıl sağlanacağıdır. Neticaret e ticaret sistemleri bu dört konuyu bir araya getirerek teknolojik e-ticaret paketlerini ortaya çıkarmış ve aklınızda olan bütün tereddütleri ortadan kaldırarak başarıya ulaşmanızı sağlamaktadır.

TASARIM

Neticaret e-ticaret paketleri içerisinde 500'ün üzerinde e-ticaret teması bulunmaktadır. Aldığınzı e-ticaret paketleri sonucunda bu tasarımlardan herhangi bir tanesini ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Eğer ben sektörüme özel daha önce hiç bir yerde yapılmamış olan bir tema yaptırmak istiyorum derseniz, neticaret uzman tasarımcıları ile bu isteğinizi de sağlamaktadır.

KULLANIM KOLAYLIĞI

Bir e-ticaret sitesi ürün eklerken, siparişleri kontrol ederken, ödeme sistemlerini kurarken, genel olarak tasarımda değişiklik yaparken son derece de kullanışlı olmalıdır. Çünkü anlaşılamayan ve kullanılamayan bir sistem başarıya ulaşamaz. Bu sebepten dolayıdır ki uzun yıllar boyunca neticaret yazılım ekibi her geçen sene, isteklere göre yazılımlarını güncellemektedir.

128 bit sslGÜVENLİK

E-ticaret sitesi açarken dikkat edilmeyen ama önemi ilerleyen zamanlarda anlaşılan bir konudur. Genel olarak ücretsiz e-ticaret sitesi açılmakta ve bir süre sonra oldukça ciddi zararlar verilen problemlerle karşılaşılmaktadır. Neticaret bu problemlerle karşılaşmamanız için sitenizi Turkcell altyapısında bulunan sunucularda barındırmaktadır. Ayrıva kredi kart bilgilerinin güvenliğini sağlayan 128bit SSL sistemleri kullanılmaktadır. Saldırı ve tehditlere karşı önlem almak amacı ile Firewall ve IPS.IDS sistemleri bütün eticaret yazılımlarında eklenmektedir.

SİTEYE KULLANICI ÇEKMEK

E-ticaret sitesi açılır. Ardından kullanıcı gelmesi beklenir. Ancak kullanıcı çekebilmek için seo, reklam ve tanıtım çalışmaları yapılmalıdır. Bu çalışmalar yapılmadığı taktirde başarıya ulaşmanız imkansızdır. Bu sebeple neticaret eticaret paketi kullananlar için seo, reklam ve tanıtım gibi eticaret kursu ve eğitimleri vermektedir.

Siz sadece eticaret sitesi yapmak istiyorum deyin yeterli. Gerisini neticarete bırakın kısa bir sürede sizde başarıyı sağlayın. Sanal mağaza açmak istiyorum demeniz yeterli.

Paylaş

Facebookta Paylaş Tweetle