Joomla ile Alışveriş Sitesi Yapmak Bedava Eticaret Tasarımları Joomla ile Alışveriş Sitesi Yapmak Bedava Eticaret Tasarımları
joomla logosu

Joomla son zamanlarda oldukça kaliteli tasarımlar ile birlikte site yapılabilmekte. Kurumsal siteler, oyun siteleri, blog siteleri ve bir çok kategoride ücretli yada ücretsiz olarak web sitesi oluşturulabilmektedir. Ancak e-ticaret sektörü için oluşturulan sitelerde dikkat etmeniz ereken önemli konular bulunmaktadır. Joomla ile alışveriş sitesi yapmadan önce bir kez daha düşünmeniz gerekir. Neden mi ?

JOOMLA YAPILAMAYAN E-TİCARET SİSTEM ÖZELLİKLERİ

Online alışveriş sitelerinin sahip olması gereken güvenlik önlemleri, online destek alanları, xml ürün entegrasyonu, kaliteli tasarım, ödeme sistemlerinin kurulumu, toplu mail gönderimi, 360 derece efekt verilebilen resimler, online kargo takibi, sipariş paneli, facebook store ve daha bir çok özellik tam anlamı ile geliştirilememektedir. Joomla sahip olacağınız e-ticaret siteleri hem satışlarınız da hem de şirketinizin geleceğinde etkili olmaktadır.

PROFESYONEL E-TİCARET YAZILIMLARI

Bir e-ticaret sitesi açılacaksa bütün özellikleri son derece ileri teknolojilerin kullanılmış olduğu eticaret paketleri ile yapılmış olmalıdır. Açılacak olan eticaret sitesi kusursuz olmalı, anahtar teslim bir şekilde sizlere teslim edilerek her türlü saldırı ve tehdite karşı önlemlerin alınmış olması gerekir.

Yukarıda saydığımız özelliklerin her birini tam anlamı ile gerçekleştirebilmeli ve sitenizin açık bulunduğu her anda hiçbir sorunla karşılaşmamak için bütünleşik çözümler sunan sağlam bir alt yapının oluşturulması gerekir. Joomla ile online alışveriş sitesi kurulabilir ancak maliyeti düşürmek için kullanılan bu sistem yüzünden işletmeniz ileride ciddi problemlerle karşılaşabilir.

JOOMLA İLE YAPILAN SİTELER TEHLİKELİ Mİ ?

Joomla ile yapılan siteler kesinlikle tehlikeli değildir. Dünyanın en büyük yazılım şirketlerinden bir tanesidir. Bizim dikkatinizi çekmek istediğimiz alan e-ticaret sektöründe tam anlamı ile hizmet veremeyeceğidir. Joomla harika bir kurumsal site, daha önce hiç görülmemiş olan bir blog sitesi, online satış yapmadığınız bir alışveriş sitesi, ve bir çok sektörde binlerce farklı tasarımda site yapılabilmektedir. Ancak e-ticaret sandığınızdan daha güvenli ve ileri teknolojilerin kullanılmasının gerektiği bir sektördür.

E-TİCARET SİTESİ NASIL OLMALI ?

Bu sorunun cevabını öğrenebilmek ve online alışveriş siteniz için en doğru yazılımlar hakkında genel bilgi sahibi olabilmek için Buraya Tıklayınız

Paylaş

Facebookta Paylaş Tweetle