İnternet Sitesi Kurarak Ev Ürünlerini Online Pazarlama İnternet Sitesi Kurarak Ev Ürünlerini Online Pazarlama

Genel olarak mobilya mağazaları satışlarını dükkanları üzerinden yapmayı tercih etmektedirler. Mobilya satın almak isteyen müşteriler mağazaya gelir ürünleri kontrol eder ve ardından ödemesini yaparak evine teslim edilmesini sağlar. Ancak son bir kaç yılda mobilya sektörüde e-ticarete hızlı bir şekilde adım atmaya başladı. Hatta bir çok firma internet üzerinden online satışlarını yapmaya ve daha çok kazanmaya başladılar bile.

EV ÜRÜNLERİNİN İNTERNETTEN SATIŞI

Ev ürünlerini, mobilyaları, yatak yemek odalarını ve türevlerini internet üzerinden de pazarlayabilirsiniz. E-ticaret siteleri sayesinde hem ürünlerinizin reklamlarını yapabilir hem internetten satışını gerçekleştirebilir hemde yüzbinlere sadece bir kaç saniye de ulaşabilirsiniz. 

Örnek ev ürünleri satışı yapan referanslarımızdan olan e-ticaret sitesi: EV AÇ

E-TİCARET SİTESİ NASIL AÇILIR ?

Tek yapmanız gereken şey kullanmak istediğiniz ödeme sistemlerini belirlemek ardından ise size uygun olan e-ticaret paketlerinden herhangi bir tanesini satın almak. Bu işlemleri yaptıktan sonra eticaret sisteminiz anahtar teslim bir şekilde açılmakta ve ardından sistemi nasıl yöneteceğinize dair eğitimler verilmektedir. Sistem kurulurken eğer kredi kartı ile de ödeme almak istiyorsanız bankalara sanal pos başvurusunda bulunmanız gerekir. Bunun dışında kullanılan ödeme sistemlerinin hepsinin kurulumu sorunsuz bir şekilde yapılabilmektedir.

ÜRÜNLERİN SATIŞA SUNULMASI

E-ticaret siteniz açıldıktan sonra mağazanızda bulunan ürünlerin teker teker orjinal resimlerini çekersiniz. Bu işlemi yaptıktan sonra ürün detayları ile birlikte açıklamlarını yazar ve ardından fiyatını belirleyerek satışa sunabilirsiniz.Örnek olarak aşağıdaki resmi inceleyebilirsiniz.

mobilya sitesi

Sizde ev ürünleri satan bir mobilya mağazasına sahipseniz ve bu ürünleri internet üzerinden de pazarlayarak satışlarınızı arttırmak istiyorsanız iletişim adreslerimizden bizlere ulaşarak profesyonel mobilya sitelerimizi inceleyebilirsiniz.

Paylaş

Facebookta Paylaş Tweetle