İnternette Kredi Kartı İle Ödeme Almak İnternette Kredi Kartı İle Ödeme Almak

İnternette kredi kartı ile ödeme almak için geliştirilmiş olan sistemlere sanal pos denilmektedir. Sanal posun bir diğer adı VPOS yani Virtual Point of Sail’dir. VPOS normal mağazalarda bulunan ve fiziksel temas ile kullanılan pasların internette kullanılabilir hale getirilmiş olanıdır.

Sanal Pos Nasıl Alınır ?

Sanal pos alabilmek için ilk önemli şart şirketinizin olmasıdır. Şirketin türü fark etmemektedir. Herhangi bir bankadan açacağınız şirket hesabı ile birlikte sanal pos başvurusunda bulunabilirsiniz. Bankadan yapacağınız başvurunun sonuç süresi ise başvuru yaptığınız bankanın incelemelerine göre değişmektedir. Başvurunuz kabul olduğu anda size verilecek olan hesap ve yazılım kodları sisteminize ekleyerek ile siteniz üzerinden online kredi kartı alışverişi seçeneğine sahip olabilirsiniz.

kredi-karti-odeme

Sanal Pos Başvurunuz Kabul Edilmez İse

Eğer sanal pos başvurunuz kabul edilmez ise kredi kartı ile ödeme alamayacak mıyım diye endişelenmeyin. Uzun yılardır hizmet vermekte olan ve kendi sanal poslarını belirledikleri komisyon oranları doğrultusunda kullanmanıza izin veren diğer ödeme sistemlerine başvuru yapabilirsiniz.

Kredi Kartı ile Ödeme Almak İçin Kullanabileceğiniz Online Ödeme Sistemleri

Örneğin bilişim sektöründeyseniz Paynet’in size sunmuş olduğu 7 adet sanal posu kullanabilirsiniz. Eğer sektörünüz bilişimden farklı ise payu, ipara ya da paypal sistemlerini kullanarak yine kredi kartı ile ödeme alabilirsiniz. Bu dört büyük şirketin de kendilerine özel belirlemiş oldukları imkanları bulunmaktadır. Her birini ayrı ayrı inceleyerek size uygun olan bir tanesini seçebilirsiniz.

NEİCARET SİZLER ÖZEL SANAL POS ÇÖZÜMLERİ SUNAR

Kredi katı ile ödeme alınabilen sistemler hakkında genel bir bilginiz yoksa ya da bu sistemlerin kurulumu ile ilgili detaylı bilgi almak istiyorsanız bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz sanal pos ve diğer ödeme sistemlerinin sadece birkaç dakikada kurulabildiği e-ticaret yazılımlarımızı online test edebilir dilerseniz de kurulum ve entagrasyonlar hakkında yardım alabilirsiniz.

Ücretsiz olarak sanal pos nasıl kullanılabilir öğrenmek istiyorsanız ÜCRETSİZ SANAL POS KULLANIMI adlı konumuza bir göz atabilirsiniz.

Paylaş

Facebookta Paylaş Tweetle