Kampanyalı E-ticaret Paketleri - İndirimli Ürünler Kampanyalı E-ticaret Paketleri - İndirimli Ürünler

Neticaret 2013 yılının son çeyreğinde de e-ticaret paketlerine yeni özellikler katmaya devam ediyor. Bütünleşik çözümler sunan ve bir eticaret altyapısında olması gereken her özelliği bünyesinde barındıran e-ticaret ürünleri ile birlikte sizlere özel hizmetler vermeye devam ediyor. 

eicaret paketiGÜNCEL NETİCARET E-TİCARET PAKETLERİ

GÜVENLİK: En çok dikkat edilmesi gereken konu. E-ticaret sitesinden yapılacak olan kredi kartı alışverişlerinde bilgilerin korunması gerekir. Bu yüzden 128bit SSL şifreleme kullanılmaktadır. Firewall ve IPS / IDS sistemleri ise hem saldırılara hemde tehditlere karşıalınmış önlemlerdir. Siteler özel sunucularda barındırılmaktadır.

ÖDEME SİSTEMLERİ: Bütün ödeme sistemleri sorunsuz bir şekilde kurulmaktadır. Sadece e-ticaret sitenizden tahsilat yapacağınız ödeme sistemini seçmeniz yeterlidir. Özel yazılımlar sayesinde ödeme sistemlerinin kurulumu kısa bir süre içerisinde gerçekleştirilmektedir.

ÜRÜN YÖNETİMİ: Bir e-ticaret sitesini elektronik ticaret sitesi yapan şey eklenecek olan ürün özellikleri, resimleri, kategorileridir. siteye gelen müşteri istediği ürüne kısa bir süreçte ulaşmalıdır. Bunun için içerik yönetiminin kolay anlaşılır olması gerekir. Neticaret eticaret paketleri ile rahat ve kolay bir şekilde sıkılmadan, yönetim panelinizden ürünlerinizi ekleyebilirsiniz.

SİPARİŞ YÖNETİMİ: E-ticaret sitelerine para kazndıran alandır. Bu alanın anlaşılır olması, verilecek siparişlerin anlık olarak panele düşmesi oldukça önemlidir. Bu yüzden her siparişte bildirim alacağınız sade bir sipariş yönetim paneli oluşturulmuştur.

TASARIM: Yüzlerce tasarım arasından dilediğiniz tasarımı seçebilirsiniz. Tasarımların geliştirilebilir özellikleri sayesinde kendiniz de değişiklikler yapabilirsiniz. Eğer özel tasarım yaptırmak istiyorsanız Neticaret grafik ekibinden yardım alabilirsiniz.

GOOGLE DOSTU: Google ve diğer arama motorları ilerleyen zamanlarda kullanıcılarınızın en çok geldiği alanlar olacaktır. Bu yüzden site açılmadan önce arama motorlarının isteği doğrultusunda dizayn edilmelidir. Aksi taktirde yer alacağınız sıralamalarda büyük sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Bu yüzden neticaret yazılımlarının ve tasarımlarının seo analizi yapılmıştır. Bununla ilgili özel eğitimler de vermektedir.

KARGO TAKİBİ: Bir e-ticaret sitesinin yine olmazsa olmazlarıdır. Ürünlerinizi kargo ile müşterilerinize ulaştırırsınız. Bu yüzden sürekli kargoyu takip etmeniz gerekir. Tek tek müşterilerinize ya da kargoya telefon etmek yerine kendi sisteminiz üzerinden saatlik kargo takibi yapabilirsiniz.

Güncellenen e-ticaret paketleri daha bir çok teknolojik özelliğe saiptirler. Ancak yazı ile bu teknolojileri anlatmak oldukça zordur. Sistemi online olarak ücretsiz bir şekilde denemeniz sizin için daha faydalı olacaktır. Hemen sayfanın sağ üst kısmında bulunan Ücretsiz Demo Talebi butonuna tıklayarak e-ticaret paketleri ile sahip olacağınız sitenin incelemesini yapabilirsiniz.

Paylaş

Facebookta Paylaş Tweetle