Son Trend | İç Giyim Ürünleri Satan E-ticaret Siteleri Son Trend | İç Giyim Ürünleri Satan E-ticaret Siteleri

Kadınların olmazsa olmazlarındandır iç giyim. Dış giyime verilen önem kadar iç giyime de önem verilmektedir. Erkekler kadınlar kadar olmasa da bu sektörden alışveriş yapmaktadırlar. Bu sebeple özellikle kadın iç giyim, bikini, mayo ve türev ürünlerinin satıldığı e-ticaret sitelerinin değeri git gide artmaya başlamıştır. 

İÇ GİYİMDE EN ÇOK SATILAN ÜRÜNLER

İç giyimde sırası ile satılan ürünler ise: Erkekler İçin; slip, atlet, fanila, body, boxer, short, içlik. Kadınlar İçin; atlet, bato, bikini, tanga, çıtçıtlı body, gecelik, korse, sütyen, tayt, kom slip ve tuniktir. Bu iç giyim ürünlerinin satışları teknolojinin gelişimine paralel olarak internet siteleri üzerinden de yapılmaya başlanmıştır. Bu sektörde bulunan bir çok firma mağazasını e-ticarete satışımız ve yapılan çalışmalar sayesinde istedikleri başarıya ulaşmışlardır. Özellikle kadınların internette daha çok vakit geçirmeye başlaması satışların artmasında büyük etkendir. İç giyim ürünlerinizi satabileceğiniz bir e-ticaret sistemi nasıl kurulur ?

iç giyim

İÇ GİYİM ÜRÜNLERİ İÇİN SANAL MAĞAZA

İnternette bir site açarak bu site üzerinden satış yapabilmeniz için mutlaka bir şirket sahibi olmanız gerekmektedir. Yani satılan ürünlerin beyanını ve vergisinin ödendiğini devlete bildirmeniz gerekir. Bununla birlikte eğer kredi kartı ile ödeme yapmak istiyorsanız mutlaka bankalara sanal pos başvurusu yapmanız gerekmektedir. Eğer şirketiniz varsa (şahıs şirketi de olabilir) ve sanal pos başvurusu yaparak VPOS alabiliyorsanız kredi kartı ile online satış yapabileceğiniz bir iç giyim sitesi açabilirsiniz. Sanal pos almadan kredi kartı ile çekim yapmadan da e-ticaret sitesi açabilirsiniz ancak sadece havale, kargo ve mobil ödeme yöntemleri ile birlikte ödeme alabilirsiniz. Sadece diyoruz çünkü kredi kartı ile yapılan ödemelerin sayılarının yanında oldukça geride kaldıklarından dolayı. 

NETİCARET E-TİCARET PAKETLERİ

Neticaret e-ticaret paketleri ile işletmenize özel tasarımların üretileceği, son derece güvenli, ödeme sistemleri için özel entegrasyon alanlarının olduğu, seo analizlerinin yapıldığı iç giyim sitesine anahtar teslim bir şekide sahip olabilirsiniz. Sitenizin nasıl bir görünüşe sahip olacağını referanslarımız sayfasından bakabilirsiniz. Link için; Neticaret E-Ticaret Siteleri

ALIŞVERİŞ SİTENİZ NASIL AÇILIYOR ?

E-ticaret paketini satın aldıktan sonra belirlemiş olduğunu bir site ismi sizler için alınıyor. Ardından Turkcell altyapısında barındırlan sunuculara bu site yönlendiriliyor. 500+ temanın kullanılabileği sistem sitenize entegre ediliyor. Kullanılmak istenen ödeme sistemlerinin kurulumu yapılıyor. Eğer özel bir tasarım isterseniz Negrafik ekibi görüşleriniz doğrultusunda firmanıza özel bir tasarım yapıyor. Ardından yönetim panelini daha iyi kavrayabilmeniz için Neticaret ofisinde sizlere özel eğitimler veriliyor. Ve son olarak sosyal medya, seo, reklam, tanıtım gibi bir e-ticaret sitesinin olmazsa olmazları hakkında özel kurslar yapılır. Sonuç olarak tamamiyle kendinizin yöneteceği bir iç giyim alışveriş sitesi size teslim ediliyor. 

DEMO TALEBİ

Bu sistemi satın almadan önce ücretsiz bir şekilde deneyebiliyorsunuz. Yönetim panelinin nasıl değiştirileceği, ürünlerin nasıl ekleneceği, tasarım değişikliklerin nasıl yapılacağı gibi bütün alanları özel olarak inceleyebilirsiniz. Tek yapmanız gereken sayfanın hemen sağ üst kısmında bulunan ücretsiz demo talebine tıklayarak sizden istenen bilgileri doldurmanız. 

Paylaş

Facebookta Paylaş Tweetle