İhtiyacınız Olan Herşey Dahil E-ticaret Paketleri | İşletmelere Özeldir İhtiyacınız Olan Herşey Dahil E-ticaret Paketleri | İşletmelere Özeldir

İhtiyacınız olan her şey dahil olmak üzere, işletmelerinize özel çözümler üreten Eçözüm, Neticaret e-ticaret paketleri ile fark yaratabilmeniz için yazılımlarını geliştirmeye devam ediyor. 12 yıllık tecrübe ve her sene yapılan özel güncellemeler sonucu ortaya çıkan e-ticaret yazılımları ile birlikte firmanızın kalitesini tasarımları ve özellikleri ile ortaya çıkaracak olan elektronik ticaret sitenize anında sahip olabilirsiniz. Her şey dahil olan eticaret paketinin özelliklerine gelince;

İHTİYAÇ OLAN HER ŞEY DAHİLDİR.

Neticaret e-ticaret yazılımları sayesinde bir e-ticaret sitesinde ihtiyacınız olan bütün özellikler sisteminize yüklenir. E-ticaret siteniz anahtar teslim bir şekilde kullanıma hazır olarak açılır. Firmanız için özel bir alan adı alınır, daha sonra bu alan adının Turkcell altyapısının kullanıldığ sunucularda barındırılması sağlanır. Ödeme altyapısı sorunsuz bir şekilde kurularak bütün e-posta hizmetlerinden faydalanmanız sağlanır. Siteniz güvenlikli bir şekilde kullanıma hazır hale getirilir.

eticaret paketi

SEO UYUMLULUĞU

Arama motorlarında yapılan aramalarda daha üst sıralarda yer alabilmeniz için özel çözümler üretilmiştir. E-ticaret yazılımınız akıllı linkleme özelliğine sahiptir. Ayrıca sitenizde aramalar için geliştirilmiş olan SEO eklentisi bulunmaktadır. Siteye eklemiş olduğunuz ürünlerin akıllı linkleme sayesinde bağlantı satırında ürün ismi ile birlikte çıkmaktadır. SEO eklentisi sayesinde ise indexlenen sayfalarınızın nasıl görünmesi istiyorsanız öyle ayarlanmasını sağlayabilmektesinizdir.

FARK YARATAN TASARIM

Neticaret grafik ekibi tarafından özel olarak hazırlanmış 500 üzeri temadan istenilen tasarım kullanılabilir. Gelişirilebilir özelliği ile firmanız için yaptıracağınız veya grafik ekibimizden yapılmasını istediğiniz tasarımların etegrasyonu sitenize sağlanabilir. 

ÖDEME SİSTEMLERİNİN ENTEGRASYONU

Sitenizde kullanmak istediğiniz online ödeme sistemlerini belirlemeniz yeterlidir. Özel olarak kodlanmış oaln yazılımlar sayesinde bütün ödeme sistemlerinin dakikalar içerisinde sitenize entegrasayonu sağlanabilmektedir. Sorunsuz bir şekilde 3D sanal pos kurulabilmekte, eğer istenirse mobil ödeme, havale ile ödeme, kargoda kapıda ödeme ve diğer özel ödeme sistemleri de siteniz ile birlikte kullanılabilmektedir.

SOSYAL MEDYA

Neticaret yazılımları facebook store özelliğine sahiptir. Bu özellik sayesinde dünyanın en büyük sosyal paylaşım sitesi olan Facebook'ta ürünlerinizi çok kısa bir süre içerisinde tanıtımını yapabilir ve süresiz olarak bu sitede kalmasını sağlayabilirsiniz. Daha sonra sizlere eğitimler sayesinde verilecek olan pazarlama tekniklerini Facebook üzerinden de uygulayabilirsiniz.

sosyal medya

GÜVENİLİR YAZILIM

Hemen hemen bir çok yazımızda yer verdiğimiz gibi siteniz için en önemli olan şey güvenliktir. Kullanılmakta olan sunucular son derece teknolojik ve her türlü tehdite karrşı korumalıdır. Sunucularınızda yaşayacağınız tehlikeler sanal ya da doğal bazlı olabilmektedir. Afetlere karşı özel olarak alınan önlemlerinin yanı sıra sanal alemde de kullanılan alt yapı sayesinde bütün güvenlik önlemleri alınmıştır. Sitenizin durumu online olarak inelenmektedir.

HEP DESTEK

Hep destek sloganı ile müşterilere özel garantilenen e-ticaret sitelerinde çıkacak olan en ufak bir sorun için ya da aklınıza takılan herhangi bir sorun için online destek hattı sürekli çalışmaktadır. 

Neticaret ile birlikte satın alınan bütün e-ticaret paketleri sözleşme dahilinde Eçözüm tarafından garanti altına alınmaktadır. 2000'in üzerinde referansı ile bilikte sizde Neticaret ailesine katılarak firmanızı tüm dünyaya sanal ortamda tanıtabilirsiniz. u sistemi satın almadan önce ücretsiz bir şekilde sadece denemek istiyorsanız hemen sağ üst kısımda bulunan ücretsiz demo talebi göndererek kendinize özgü incelemelerinizi yapabilirsiniz.

Paylaş

Facebookta Paylaş Tweetle