Hediye | İnternetten Google Reklam Paketi Hediye | İnternetten Google Reklam Paketi
google örümcekleri

Neticaret e-ticaret paketlerini kullanan herkese 250 TL değerinde google reklam paketi hediye. E-ticaret sitelerinizde google adwords ayrıcalığını yaşamak isteyenler için özel olarak sunulmuş olan bu paket sayesinde Dünya’nın en büyük arama motorunda reklamlarınızı yayınlayabilirsiniz.

Dünyada en çok kullanılan arama motoru

Google Türkiye ve Dünya’da en çok kullanılmakta olan arama motorlarından bir tanesi. Özellikle aranma hacimleri ve günlük tıklama bakımından insanların neredeyse %90’ı bu arama motoru üzerinden istedikleri siteyi bulmaktalar. Durum böyle olunca hem arama motoru optimizasyonu hem de arama motoru reklamcılığının önemi oldukça artıyor.

Arama motoru optimizasyonu, seo

Arama motoru optimizasyonu bir diğer adı ile SEO, arama motorlarından doğal yollarla hiçbir ücret ödemeden trafik sağlanması için yapılan çalışması verilen isimdir. Sitelere içerik eklenerek aynı zamanda sitenin SEO analizi yapılarak bu trafik sağlanmaktadır.

Search engine marketing

Arama motoru optimizasyonunun yanında en çok dikkat çeken ve siteye istenildiği kadar kullanıcı sağlayan bir diğer google özelliği ise arama motoru reklamcılığı yani SEM’dir. Arama motoru google için ödenen bir ücret karşılığı aramalarda üst sıralarda yer alınmakta ya da benzer sitelerde e-ticaret sitenizin google adwords reklamları yayınlanmaktadır.

250 TL değerinde google kuponu sizlere hediye

Eçözüm tarafından geliştirilmekte olan teknolojik e-ticaret paketleri kullanıldığı taktirde 250 TL google adwords kuponu anında sizlere hediye olarak verilmektedir. Buradaki amaç ileride sıkça kullanacağınız bu reklam aracını daha yakından takip edebilmeniz ve tanıyabilmenizdir. Bu sayede google dan sitenize 250 TL değerinde trafik sağlayabilmektesinizdir.

Sistemi inceleyebilmek için…

E-ticaret yazılımları ile kurulan eticaret sitelerini satın almadan önce canlı bir şekilde denemek isterseniz hemen alt kısımda bulunan demo talebi gönder alanına tıklayabilirsiniz. Bu sayede kullanacağınız sistemin nasıl yönetildiğini ve aynı zamanda sitenizin default olarak nasıl bir tasarıma sahip olabileceğini de inceleyebilirsiniz.

demo

Paylaş

Facebookta Paylaş Tweetle